زمان کنونی: 2024/06/29, 03:38 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/29, 03:38 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Genesis Rhapsodos از نظر شما ؟

نویسنده پیام
Yasna
تازه وارد

*

اعتبار: 4.0
ارسال: #8
RE: Genesis Rhapsodos از نظر شما ؟
(2015/01/08 12:46 PM)'Sephiroth71' نوشته شده توسط:  .چه نوع شخصیتی دارد از نظر شما ؟ شخصیت چست و چابک نرم ونازک مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مزاح بود یه کم خشنه زیاد داد میزنه یه کم مغروره اینا منفیش مثبتش:خدا صبرشو زیاد کنه یه ذره هم به سفیروث بده حداقل نزد کسی بکشه گشت دنبال مقصرین ماجرا نه انسانهای بی دفاع مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه جنسبس در کناره زیاده خواهی هایی که داشت باز هم در کناره دوستاش بود و با اینکه شمشیره آنجیل محکم خورد و دستشو زخمی کرد و با اینکه درد میکشید گفت چیزی نیست باز بر میگرده به حسی که به دوستاش داشت

. شخصیتش با ظاهرش هماهنگ هست؟ صدرصد شک نکن عاشقه شمشیرشم خیلی باحاله

. به نظر شما نسبت به دشمنهایش چه واکنشی نشام میدهد؟ زود از کوره در میره اما کارش خوبه(ای کاش زک نمیرسید میذاشت هوجو رو بکشه)

. خونسردتر از سفیروث یا زودجوش تر است؟ من فکر کنم با وجوده حسی که اون به آنجل و سفیروث داشت اما با انسانهای دیگه اینجوری نباشه بر عکس سفیروث بنا به گفته خوده هوجو اصلا اون چیزی نبوده که اوایل زندگیش بوده و نسبت به مقامی که داشت و غرور و خود بزرگ بینیش با بقیه خیلی خوب رفتار میکرد که تونسته محبوب بشه حتی وقتی دستور کشتنه دوستاش صادر میشه هوجو انتظار داشته برای نشون دادنه قدرتش این کارو بکنه ولی نکرده به خاطره محبوبیتش پیشه مردم

. ایا دوست داشتید اون رو از نزدیک ببینید؟آره گوگولیه شمیشرشم ازش میگرفتم

. خصوصیات خوب ؟ همین که تو اوجه ناراحتیش نزد انسانهای بی گناهو بکشه بزرگترین وبژگی مثبتشه

. خصوصیات بد ؟ خشن و سرد

. نظر شخصی شما ؟ هر جوری باشه بازم دوست داشتنیه (من ناچار به گفتن ویژگی های مثبت نشدم چون دوستانی که میدونن من سفیروثو خیلی دوست دارم منو محکوم به خیانت به سفیروث میکنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )

منم همین نظر رو دارم 
و کلا بچه باحالیه به نظر منمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2015/11/27 06:22 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: Genesis Rhapsodos از نظر شما ؟ - Yasna - 2015/11/27 06:22 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شباهت شخصیت های فاینال فانتزی از نظر شما سفیروت 23 5,447 2020/03/05 08:53 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  به نظر شما کدوم شخصیت تو این انیمه بیشتر کشته داد؟ Noctis_P 15 2,946 2017/08/04 10:54 PM
آخرین ارسال: HERMAN
  کدام شخصیت فینال فانتزی هستید از نظر دیگران؟ ayda 55 10,960 2017/08/04 08:57 PM
آخرین ارسال: 2rsa
  شرح تصویر های فاینال فانتزی از نظر شما Kadaj 232 27,116 2015/10/18 06:19 AM
آخرین ارسال: !Web queen

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان