زمان کنونی: 2024/06/03, 12:20 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/03, 12:20 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوست دارین مبارزه کدوم شخصیت های انیمه ای و باهم ببینن که تا حالا ندیدین؟

نویسنده پیام
bita_r
اخراج شده

ارسال: #28
RE: دوست دارین مبارزه کدوم شخصیت های انیمه ای و باهم ببینن که تا حالا ندیدین؟
(2015/07/16 01:14 PM)Merida نوشته شده توسط:  
(2015/07/16 12:51 PM)bita_r نوشته شده توسط:  
(2015/07/15 11:38 PM)Merida نوشته شده توسط:  
(2015/07/15 11:15 PM)bita_r نوشته شده توسط:  
(2015/07/15 11:08 PM)Merida نوشته شده توسط:  اخه ادلت خیلی ادعاش میشه که قویترین ادم روی زمینه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب منم بخاطر همین میگم معلومهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جواب ادامه ی حرفمو بدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خو واسه همین دوست دارم مبارزه کنن تا ادلت ضایع بشه

به نظرم بهتره ایزایا رو مقابل اکابانه قرار بدیم
چون هر دو شررن هردو باهوشن و هر دو عشق استفاده از چاقو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و کی بود گفته بود؟ قانون سرشون نمیشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

راستش مطمئنم ایزایا برنده میشه ( الان السا من و می کشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه الفرار)

در کل من فکر می کنم اکاشی اکابانه رو میبره ولی من ترجیج می دم اکاشی و بردارم با خودم ببرم تا اکابانه و السا من و اکاشی و ترور کن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یا بگم اکاشی بزاره اکابانه برنده بشه و جونش به خطر نیوفته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( بازم الفرار) السا نخونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه خورده بی رحمیه بنده خدا همین انگیزه ای که تو سرشه ازش بگیریم نابود میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خب اره بهترهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من میخواستم همینو بگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(در بست اتوبوس گرفتم بیا با هم فرار کنیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

عجب نتیجه ی جالبیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نگران نباش السا نمیخونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی فعلا که خبر ندارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پ

اخه بردن برای اکاشی مثه نفس کشیدنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه جزیی از طبیعیت شه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه توی ذاتشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

به علاوه چشمای اکاشی اینده رو می بینن ( می تونه حرکات حریفشو بخونه و پیش بنی کنه )

اگه هم توی بازی های فکری باشه باز اکاشی اول میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چون اکاشی شوگی وار بازی می کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من ترجیج میدم یه جت اجاره کنم تا اتوبوس دربست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه می ترسم اکابانه سوار کوروسنسی بشه بیاد دنبالمون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اوه اوه باشه فهمیدیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یک کلام بگو تو همه چی اوله دیگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی من نظریه ی شما رو قبول ندارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ربطی نداره خیلی از شخصیت های انیمه ای دیگه هم هستن مثل اکاشی اینده رو میبینن و مثل اون قدرت دارنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه ظاهرا نه جت فایده ای داره نه اتوبوسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلا باید بریم سوار سفینه بشیم بریم فضامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یا کره ی مریخ که ظاهرا میگن میشه توش زندگی کرد ولی هنوز اثبات نشدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(ما اثباتش میکنیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
2015/07/16 01:23 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دوست دارین مبارزه کدوم شخصیت های انیمه ای و باهم ببینن که تا حالا ندیدین؟ - bita_r - 2015/07/16 01:23 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگه قرار بود تو یه انیمه زندگی کنی دوست داشتی کدوم انیمه بود؟ شینیگامی 615 117,987 2024/03/18 09:36 AM
آخرین ارسال: opdenallo
smile اولین شخصیت مورد علاقه انیمه ایت کی بود؟؟؟؟ Yu_chan 266 38,026 2024/01/27 08:21 PM
آخرین ارسال: C.Tsubasa
  کدوم انیمه شمارو مجبور کرد انیمه های دیگه رو ببینید؟ شینیگامی 262 49,746 2024/01/26 10:41 PM
آخرین ارسال: Mahditork
Comment اسم بهترین دوست انیمه ایتون چیه؟ تو کدوم انیمه س؟ Rika Sugihara 43 9,477 2023/06/05 04:40 PM
آخرین ارسال: menma-haruka
  دوست دارید کدوم انیمه روخیلی زود ببینید!؟ sha.j.t 142 28,227 2023/06/04 06:32 PM
آخرین ارسال: Bhkk

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان