زمان کنونی: 2024/07/05, 01:04 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/05, 01:04 AM

نظرسنجی: تاحالا شده خواب انیمه ناروتو رو ببینی؟
اره
نه
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تاحالا شده خواب انیمه ناروتو رو ببینی؟

نویسنده پیام
گانگستر
تازه وارد

*

اعتبار: 0.0
ارسال: #29
RE: تاحالا شده خواب انیمه ناروتو رو ببینی؟
یه بار خواب دیدم رفتیم ژاپن بعد منو تو یه مدرسه ثبت نام میکنن بعد که کلاس رفتم و زنگ تفریح خورد دیدم ناروتو ساسوکه و ساکورا دارن ما ایرانیا رو مسخره میکنن بعدمن رفتمو گفتم چیه ایرانی ندیدید ساسکه گفت دیدیم الانم جلومونه بعد خندیدن منم که حرصم در اومد گفتم ندیده ها ناروتو گفت دختر ایرونی تو مال منی دوباره همه خندیدن هی هروز مارو مسخره مکردن البته ناروتو بیشتر اذیتم میکرد و لجم رو در می اورد حالا که 1 ماه گذشته بود ناروتو ساسکه که معلوم نبود چشونه دارن میجنگن منم که جلو بودم داشتم نگاه میکردم خسته میشم و میخوام بر گردم کلاس که یهو ناروتو خنجر در میاره که بزنه به ساسکه که ساسکه خدا مرگش بده جا خالی میده و میخوره به چشم من بد بخت بعد امبولانس میارن ناروتو و ساسکه همین جوری از شدت ناراحتی داشتن به امبولانس نگاه میکردن که دارن منو میزارن توش خلاصه بعد از مدتی که به هوش میام میبینم تو بیمارستانم بعد مامانم میاد داخل و میگه میخوایم بر گردیم ایران منم که گفتم باشه رفتیم خونه منم یه چشمم کور اونم چشم چپم بعد که رسیدیم خونه مادر ناروتو اومد در خونمون و گفت دخترم عزیزم بیا دنبالم کارت دارم و از مامانم اجازه گرفت که یه دیقه برم خونشون و برگردم وقتی رسیدیم خونشون مادر ناروتو (کوشینای)منو به طرف اتاق ناروتو برد و گفت برم تو منم رفتم دیدم ناروتو رو قفل و زنجیر کردن به دیوار و دیدم ناروتو ناراحته از مادر ناروتو(کوشینای) پرسیدم ناروتو چشه گفت وقتی خنجری که میخواست بزنه به ساسکه به چشم تو خورد ناروتو داشت خودشو میکشت و وقتی شنید میخواید بر گردید ایران دیوونه شد ماهم بستیمش به دیوار گفتم واسه چی اینجوری شد چرا دیوونه و میخواست خودش رو بکشه ناروتو داد زد چون عاشقتم
بعد دیگه مادرم داد زد بلندشو مدرست دیر میشه دیگه منم مجبور شدم برم مدرسه خواب شیرینی بود برام هههههععععییییی

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/12/22 08:33 PM، توسط گانگستر.)
2014/12/21 09:30 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تاحالا شده خواب انیمه ناروتو رو ببینی؟ - گانگستر - 2014/12/21 09:30 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تم شخصیت های ناروتو Uchiha Matin 20 5,607 2024/04/28 01:27 AM
آخرین ارسال: Seyed 12
  معني اسامي ناروتو m-uchiha 13 4,558 2022/09/10 01:13 PM
آخرین ارسال: نازنین زهرا
  اگه کاراکتر مورد علاقتون تو ناروتو بمیره.... !Melody 23 7,228 2022/04/16 09:49 PM
آخرین ارسال: AminUCHIHA
  تاريخ تولد شخصیتهای انيمه ناروتو yahiko 63 29,399 2022/04/16 09:42 PM
آخرین ارسال: AminUCHIHA
  نظرتون درباره رفتار ناروتو چیه؟ 2rsa 6 2,708 2021/07/03 10:44 AM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان