زمان کنونی: 2024/09/21, 05:48 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/21, 05:48 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث در مورد انيمه دي گري من

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #55
RE: بحث در مورد انيمه دي گري من
(2014/11/13 01:29 PM)*Melody* نوشته شده توسط:  
(2014/11/13 01:25 PM)Merida نوشته شده توسط:  
(2014/11/13 01:20 PM)*Melody* نوشته شده توسط:  
(2014/11/13 01:17 PM)Merida نوشته شده توسط:  نه دقیقا گفت اون اکوماست ولی خودش نمی دونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دیدی رسیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حوصله جنگ هاشونو ندارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثلا جنگ لینالی با اکومای لول 3 مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه جنگ کاندا با اسکین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چقدر از لاوی و باک خوشم میاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من می گم اگه نویسنده نخواد که اینوسنس قلب و به قوی ترین یعنی الن بده می تونه بده لاوی ^___^
کجایی الااااااان?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه مال کاندا رو ببین خیلی خفنهههههههه.
به جاسدبی رسیدی?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بدهیای کراس ماریان و..........مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جاسدبی که مال قبلش بود دیگه قبل اینکه راحع به ارک بگه اونجا بود که تو رودخونه تیکی داشت ماهی می خورد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه من اون تیکه هایی که باک داشت و اون دختره داشت با اون اکوما لول 3 می جنگید و دیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حوصله کاندا رو ندارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تیکه های کاندا و آلن هم با حال بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پس هنوز نرسیدیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه باید ببینی اونجا یه حرفایی میزنن درباره کاندا و قوم نوح باید بدونی.
اونارو نمیدیدی خومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مال کاندا و صحنه ی جاسدبی رو حتما ببین میترکی از خنده(تو جاسدبی) البته اولاش بعد کروری و.......
خوبه من بگم کلا تیکه های کاندا رو نببین؟؟؟؟؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهدختره اون قدر فداکاری کرد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه می خوام ببینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه باک هممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه :مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نقل قول: نه باید ببینی اونجا یه حرفایی میزنن درباره کاندا و قوم نوح باید بدونی.

کجا؟؟؟ جنگ کاندا با اسکین؟
2014/11/13 01:34 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بحث در مورد انيمه دي گري من - Merida - 2014/11/13 01:34 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترين مدل موي پسر انيمه دي گريمن farshad 33 12,304 2021/04/24 09:40 PM
آخرین ارسال: Dazai.B
  بحث درمورد مانگاي دي گري من abaneh 152 23,576 2020/05/05 02:00 PM
آخرین ارسال: abaneh