زمان کنونی: 2024/07/01, 08:15 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/01, 08:15 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نامه های جودی آبوت به بابا لنگ دراز

نویسنده پیام
niloufar.alz
باهوش پارک انیمه

اعتبار: 378.0
ارسال: #44
RE: نامه های جودی آبوت به بابا لنگ دراز
نامه ی سوم جودی به بابا لنگ دراز : (سه شنبه)

دارن تیم بسکتبال سال اولی ها رو ترتیب می دن و این یه فرصته که من بتونم به این جمع ملحق شم. چثه ام کوچیکه اما عوضش سریع ، چابک و مصمم هستم. وقتی بقیه به امید توپ تو هوا هستن. من می تونم توپ رو از زیر پاهاشون دریبل کنم و به چنگ بیارم. کوله باری از تمرین های جالب! به اضافه یه زمین ورزشی توی یه ظهر پاییزی با درخت های قرمز و زرد و هوایی که پر از بوی برگ های سوخته اس. همه می خندند و سر و صدا می کنند. این ها شاد ترین دختر هایی هستن که من دیدم و من خوش حال ترینشون هستم!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در نظر دشتم یه نامه ی بلند بنویسم و راجب تمام چیزهایی که یاد گرفتم برات تعریف کنم. (خانم  « لیپت » گفته تو می خوای این هارو بدونی) اما زنگ ساعت هفت همین الان خورد و من باید عرض ده دقیقه با لباس ژیمناستیک توی زمین ورزشی حاضر بشم. امید داری من هم عضو تیم بشم؟

قربانت: جروشـا آبوت

پی نوشت (9 شب ):
« سالی مک براید » سرشو از لای در می کنه تو و میگه « من دلم برا خونه تنگ شده. تو هم؟ » من لبخند کمرنگی می زنم و می گم : " نه!فکر کنم از پس بر بیام." اقل کمش دل تنگ خونه بودن یکی از اون بیماری هاس که من ازش جون سالم بدر بردم! هیچوقت نشنیدم که هیچ کس دلش برا یتیم خانه تنگ بشه ، تو دیدی؟

خوب دیگه تموم شد
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
اگه خوشتون اومد لطفا اعتبار و لایک بدینتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gif
                                 و
اگر چه خوشتون اومد و چه نیومد ( خدا نکنه!!!) ، لطفا حتما نظز بدین!!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif
در ضمن اگه خواستین بگین بازم بذارمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif

2014/01/02 06:39 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 اعتبار داده شده توسط : mahya ozora(+2.0)
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نامه های جودی آبوت به بابا لنگ دراز - niloufar.alz - 2014/01/02 06:39 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی کتاب راض بابا Anna Bolena 10 1,701 2020/03/22 07:16 PM
آخرین ارسال: Anna Bolena
zجدید نامه فوق العاده زیبای آبراهام لینکلن به معلم پسرش! زاواره 3 902 2018/10/21 05:50 PM
آخرین ارسال: Mi Hi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان