زمان کنونی: 2024/03/29, 08:34 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/03/29, 08:34 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #1
کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima
به کافه انیما خوش اومدینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

انیمه + مانگا
========================================

پست دوم و گزاشتم برای سوژه های بحث مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اینجا ما یه بحثی و شروع می کنیم چون ممکنه بحث از یه چیزی به یه چیز دیگه برسه و انیمه ومانگا قاطی بشه
ما گفتیم یه تاپیک کلی بزنیم درموردشون صحبت کنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بعدشم بچه ها اینجا ما دعوا نداریم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من سعی میکنم از مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه استفاده کنم سو تفاهم نشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

و اینکه ببینین اگه من می گم از فلان انیمه / کراکتر/ مانگان خوشم نمیاد این توهین به انیمه یا کراکتر نیس خوشم نیمادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه کسی برای شروع سوژه داره بگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ممنون از همکاری همه دوستای خوبم
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
======================================

اقا اسپم ندیدن سلام و این چیزا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فعلا یه چای بخورین نسکافه هم اونطرفه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه قهوه و کیک و شکلات هم داریم
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

میام الان
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/09/14 01:10 PM، توسط Merida.)
2015/09/14 12:20 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Merida
....

ارسال: #2
RE: کافه انیما ( انیمه + مانگا) anime + manga : Anima
بحث درباره بلیچ و هانتر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

پست های مربوط مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ارسال: #8
========================================================================
تاپ 10 انیمه های محبوب کاربرهای شرکت کننده در کافه

:
amirmohammad

reza#_# :

ارسال: #48=========================================================================
تاپ 10 مانگاهای محبوب کاربرهای شرکت کننده در کافه

=================================================

این موضوع ها رو قراره یکی یکی درموردشون بحث کنیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چرا مانگا می خونیم / نمی خونیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چی شد اغفال شدی انیمه بین شدی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خنده دار ترین خاطره انیمه ای ت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بدترین اسپویل انیمه ای ت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه( جای شکوفه عزیزم خالی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
بهترین انیمه ای که دیدی و بزرگترین درسی که ازش یاد گرفتیم چی بود ؟
========================================================================

چرا کوروکو نو بسکه تخیلی نیس :

پست های مربوط:

=================================================================
کاپیتان سوباسا انیمه ای تخیلی یا نه؟

====================================================================

معرفی وان شات های ترجمه شده سایت:

ارسال: #61

ارسال: #69
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/09/16 12:32 PM، توسط Merida.)
2015/09/14 12:21 PM
amirmohammad
Recluse gnostic

ارسال: #3
خب همونطور که از اسم پیداست این جا یک دور همیه که اگه اشتباه نکنم
مثل نشتن توی کافه یا کافی شاپ(یا قهوه خونهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif)دور هم جمع میشیم یک مطلبی رو میگیم
و دربارش دوستانه(دشمنانهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif)بحث میکنیم.
به نظر من برای شروع زمینه صحبتمون درمورد مانگا باشه.
من برترین مانگا و شما برترین مانگایی که خوندین رو معرفی میکنیم و شما مانگای من رو نقد و من مانگای شما رو نقد میکنمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif
2015/09/14 01:06 PM
Merida
....

ارسال: #4
مشکل اینجا که من مانگا زیاد نخوندم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه می خواین شما تاپ 10 انیمه ها تون بگین ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه در موردشون بحث کنیم؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

صندلی داغ امیر محمدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یه مانگا خون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( بلیچ خونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) و یه انیمه بین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه( کوروکو بین )

باهم بحث کنین به تفاهم هم نمیرسن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بی طرف داریم یه سوژه بده؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/09/14 01:18 PM، توسط Merida.)
2015/09/14 01:11 PM
amirmohammad
Recluse gnostic

ارسال: #5
من معرفی میکنم:تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
1-بلیچ
2-بابا لنگ درازتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif
3-ناروتو
4-فول متال آلکمیست برادر هودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gif
5-دفترچه مرگ
6-سایکوپس
7-کاپیتان سوباساتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gif
8-حمله به غول ها
9-اسپید گرفر
10-توکیو غول-_-

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/09/14 01:35 PM، توسط amirmohammad.)
2015/09/14 01:26 PM
Merida
....

ارسال: #6
سوال ؟ چرا بلیچ( چون بلیچ ندیدم یکم درموردش حرف بزنین الانم که افت کرده ملت مانگا شو دراپ کردن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

بابا لنگ دراز خیلی قشنگه ولی یه نویسنده به اسم " جین وبستر" پشتش بود بهرحال انتخاب خیلی خوبه با این بحثی ندارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ناروتو و سوباسا چی میگن این وسط ؟ سوباسا به خاطر نوستالژی ؟؟ اخه شما سوباسا رو با کوروکو بسکه / هایکیو/ ایس دیاموند یا ورزشی هایی که اسلایس اف لایف دارن ( مثل میجور کراس گرایم ) یا بحث روانشناختی مثل پینگ پونگ د انیمیشن یا مثلا یه چیزی مثه همین اسلم دانک که خودتون می گین یا مثلا وان اوت که درباره شرط بندی و اینا مقایسه کنین اخه سوباسا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یا اینا هیچی با " هانگری هارت واید و استرایکر یا اون یکی دیگه جاینت کیلینگ مقایسه کنین سوباسا رو / اخه سوباسا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

-اسپید گرفر : اینو ندیدم در باره ش توضیح بدینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

توکیو غول -________________- انیمه یا مانگاش ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/09/14 01:36 PM، توسط Merida.)
2015/09/14 01:34 PM
Merida
....

ارسال: #7
بچه ها بقیه هم بیان شرکت کنن نظر من و امیر و نقد کنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بحث دو نفره نباشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/09/14 01:41 PM
amirmohammad
Recluse gnostic

ارسال: #8
بلیچ رو ندیدین؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلا فتوا صادر شده که کسانی که بلیچ نبینن و از دنیا برن
به بهشت و جهنم فرستاده نمیشن چون جامعه ارواح دست ماستتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

کسانی که مانگای بلیچ رو دراپ کردن معمولا 99 درصدشون خانوم ها هستندتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifخب چرا این رو میگم چون
الان یکی پس از دیگری دارن کشته میشن و به دلیل دل نازک بودن خانم ها همه دراپش کرندمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

درمورد بلیچ هم داستانش درمورد پسر نوجوانی به نام استاد ایچیگو کبیرهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifکه توانایی دیدن روح ها رو داره
و همین حین که داره از خیابان رد میشه یک هیولا غول پیکر میبینه که یک دختر در حال مبارزه باهاشه
دختره اون روح خبیس یا هالو رو شکست میده اما زخمی میشه و این استاد کبیر اون رو به خونش میبره و وقتی اون دختر بیدار میشه
میگه :مگه میشه؟مگه داریم؟چطور میشه یک انسان من و ببینه و توضیح میده از جامعه ارواح اومده و کارش نابودی روح های خبیثهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
در این بین یک روح خبیث حمله میکنه و اون دختر که اسمش کوچیکی روکیاست برای اینکه آسیب دیده نیروشو به پسره میده تا با اون روح مبارزه کنه و از این به به بعد استاد کبیر یکی از اعضای جامعه ارواح میشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

درمورد کاپیتان سوباسا هم بگم که علاوه بر درس هایی مثل رشادت-فداکاری-سخت کوشی و آرمان های قشنگی که در این انیمه داره
مگه میشه من روزهایی که منتظر به گل رسیدن شوت های سوباسا رو فراموش کنم؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gif

میرسیم سر اسپید گرفرتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gif
اونم ندیدین؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمعروفه که
یک عکاس آزاد معروف که معروفیتش رو از گرفتن عکس از مناطق جنگی پیدا کرده
حال به اجتماعات معروف سران بزرگ مملکتی رخنه میکنه
و وارد یک از مراسم های معروف(مثل فراماسون ها)راه پیدا میکنه بقیشو نمیگم به دلیل صحنه های مستهجن نمیشه توضیح دادتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gif

توکیو غول رو راستش یکش بد نبود اما از دوش خوشم نیومد کلا انیمه ایه که الکی شلوغهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gif 
2015/09/14 01:52 PM
Merida
....

ارسال: #9
سوباسا که تخیلی بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه رشادت و سخت کوشی و اینا خیلی منطقی تر توی کوروکو یا هایکیو نشون دادن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

از بلیچ خوشم نیومد ( یکم باید بیشتر فضاشو توضیح بدین الان انتظار دارین من با این چیزا بلیچ ببینم ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

ولی این اسپید گرفر انگار تو جامعه است اتفاقاش  یه نگاه بهش میندازم
درضمن شما در جلوی  ابانه می گین دل نازک مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه  شما این اکامه گا کیل یا هانتر و دیدین چطوری می میرن؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون که هیچی والا من هر کی می بینم میاد اینجا ( 90 % دختر) همه عشق خشونت و حمله به تایتان مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یعنی مرگ ها بلیچ بدتره؟
بعدشم شما از کجا امار میدین می گین خانوما دراپ کردن !!! منبع مستند بیارین برام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلن نمی خوام بحث و خانوم و اقا کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و اینکه می دونم بلیچ از یه ارکی به بعد افت کرد و ضعیف شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

والا من نقد های توکیو غول و دیدم اینقدر کوبوندنش گفتم برم مانگاشو بخونم ( ابانه میدونه سرعت من چطوریه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

راستی چرا یه انیمه مثل توکیو غول هایپ میشه اینقدر؟ یا مثلا ارسلان ( من ندیدم )؟ یا حتی کلاس ترور ( هنوزم نفمیدم چی داره ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

2015/09/14 02:06 PM
amirmohammad
Recluse gnostic

ارسال: #10
(2015/09/14 02:06 PM)Merida نوشته شده توسط:  سوباسا که تخیلی بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه رشادت و سخت کوشی و اینا خیلی منطقی تر توی کوروکو یا هایکیو نشون دادن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

از بلیچ خوشم نیومد ( یکم باید بیشتر فضاشو توضیح بدین الان انتظار دارین من با این چیزا بلیچ ببینم ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

ولی این اسپید گرفر انگار تو جامعه است اتفاقاش  یه نگاه بهش میندازم
درضمن شما در جلوی  ابانه می گین دل نازک مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه  شما این اکامه گا کیل یا هانتر و دیدین چطوری می میرن؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون که هیچی والا من هر کی می بینم میاد اینجا ( 90 % دختر) همه عشق خشونت و حمله به تایتان مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یعنی مرگ ها بلیچ بدتره؟
بعدشم شما از کجا امار میدین می گین خانوما دراپ کردن !!! منبع مستند بیارین برام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کلن نمی خوام بحث و خانوم و اقا کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و اینکه می دونم بلیچ از یه ارکی به بعد افت کرد و ضعیف شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

والا من نقد های توکیو غول و دیدم اینقدر کوبوندنش گفتم برم مانگاشو بخونم ( ابانه میدونه سرعت من چطوریه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

راستی چرا یه انیمه مثل توکیو غول هایپ میشه اینقدر؟ یا مثلا ارسلان ( من ندیدم )؟ یا حتی کلاس ترور ( هنوزم نفمیدم چی داره ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

مگه فضای کوروکو چجوریه که فضای بلیچ رو نپسندیدید؟:/
شما کافیه آهنگ بلیچ رو گوش بدید تا فصل بعد زمستان با برف برگردیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من؟جرات؟من که سابقه جراتم خرابه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منظورم از کشتن خشونت نیست. وقتی تمام شخصیت هایی که چند سال باهاشون خاطره داشتین توی هرچپتر پرپر میشن دراپ که سهله با سر میرید توی دیوار مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ببینید وقتی یک انیمه هایپ میشه باید رنج سنی بیننده ها رو ببینید
من یک بار توی یک گروهی که درباره توکیو غول صحبت میکردن دعوت شدم
دیدم رنج سنی طرفدارها 15 هستش و کسانی که بالای 20 بودن همه منتقد بودن

باید دید هایپ شدن یک انیمه در چه زمینه ایه بعد تصمیم گرفت

2015/09/14 02:46 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations Icchi 1,413 254,194 2023/04/03 02:14 PM
آخرین ارسال: Mr10000A
zجدید کدوم سکانس انیمه یا مانگا از خنده مردید!! 2rsa 31 5,299 2021/07/27 09:37 AM
آخرین ارسال: mahsa 115
  ANIME vs MARVEL _ DC MS OTAKU 3 988 2021/01/05 06:22 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  anime music ciel 5 1,534 2021/01/03 08:48 AM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  My Anime List Rahgot 8 1,907 2020/01/02 01:57 AM
آخرین ارسال: هیکاری

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان