زمان کنونی: 2024/03/29, 12:41 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/03/29, 12:41 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بهترین انیمه فصل پاییز 2014 از نظر شما؟

نویسنده پیام
abaneh
اخراج شده

ارسال: #21
RE: بهترین انیمه فصل پاییز 1393 ( 2014 ) از نظر شما؟
نقل قول: آهاهیو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه راست میگی حواسم نبود ببخشید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من برم تاپیک خودمو ادیت کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره ولی قبول دارم انیمه های پاییز هم خوب بودن ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره برخلاف انتظار منم انیمه های خوبی بین اونا بود !

نقل قول: من باید این سه تایی که ابانه گفت رو ببینم چون سلیقه انیمه ی منو آبانه تقریبا شبیه همه (فاینال فانتزی و فول متال و شینوفومی هر دو تامون دوست داریم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
من حس شیشم دارم درمورد انیمه ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نقل قول: من سورا نو متد و پارازیت رو خودم خیلی دوست دارم ببینم ولی در مورد هفت گناه مطمئن نیستم راستش کلا یه تیتراژ دیدم ازش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پارازیت رو اگه نمیترسی ببین چون برعکس توکیو غول س**نس*ر نداره ولی ترسناک نیست یه خوبی که داره توی انیمه ها ترسناک موسیقی به ترسناک شدن کمک میکنه ولی موسیقی این انیمه جوری نیست که بترسی.

نقل قول:
نقل قول: یونا و کایتو !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کایتو که دراپ شد اجی زهرا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دلمو صابون زده بودم اخر هفته کایتو رو ببینم.
نقل قول: بعد یه چیز دیگه یونا رو گفته بودن ۱۲ قسمته بعد معلوم شد حقه بوده ۲۴ اپیزوده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من و مری هم کل برنامه ریزیمون ریخت به هم احتمالا از اپ ۱۲ به بعد رو میذاریم عید ترجمه می کنیم چون زمستون هم آپریل هست هم کوروکو نو بسکه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اشکالی نداره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/12/24 10:52 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #22
(2014/12/24 10:27 PM)'Roya' نوشته شده توسط:  راستی مری چیهایافورو که بهت گفتم هم مال مدهاوسه گفتم مشتاق تر بشی به دیدنش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کایتو که دراپ شد اجی زهرا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

منم بگم که پارازیت و مد هوس ساخته پس حتما ببینتصویر: richedit/smileys/YahooIM/95.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/95.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
(2014/12/24 10:52 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  دلمو صابون زده بودم اخر هفته کایتو رو ببینم.

زیرنویسش و می گه دراپ شده انیمه ش که دراپ نشده . زیرنویسشم مترجمش نمیرسید ترجمه کنه .

2014/12/24 11:01 PM
Roya
UniQue

اعتبار: 1204.0
ارسال: #23
من که پارازیتو می خوام ببینم حتما اصلا انقدر بگین که امشب بشینم تا صبح همه قسمتایی که اومده رو ببینم خب ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی من فرصت نشد فیت رو ببینم کسی اونو دیده اون خوب بود با توجه به امتیازش ؟ (من تا اپ ۳ بیشتر ندیدم ! )

راست میگه ابجی من زیرنویسش رو گفتم دراپ شده که مترجمش سرش خیلی شلوغ بود قرار شد انیمه تموم شده برداره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/12/24 11:23 PM
Merida
....

ارسال: #24
من که fate و ندیدم ولی در سایت های خارجی راضی بودن ازش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فیت و ایشالا وقت کردم اون سری فیت زیرو رو ببینم بعد اینم میبینم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

میگی اینقدر باحاله میره گوگل سرچ می کنه کتاب می خونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/12/24 11:25 PM
makan parsi
فرمانده خونین و سرباز گمنام پارک

اعتبار: 430.0
ارسال: #25
سلام.

انیمه های Shigatsu wa Kimi no Uso و Fate Stay Night - Unlimited Blade Works عالی بودن
انیمه Akatsuki no Yona هم بد نبود

تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gifانیمه Log Horizon II رو تا قسمت ششم دیدم اما نظرمو جلب نکرد و فعلاً دنبالش نمی کنم.
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gifانیمه Hitsugi no Chaika Avenging Battle هم به همین ترتیب جالب نبود.
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gifانیمه Kaito 1412 - 01 هم ایرادات داستانی زیاد داشت و خود انیمه هم از امتیاز و کیفیت پایینی بر خوردار بود

میشه گفت اینا رو درآپ کردن تا برسم سر وقت بقیه.
زیرنویس ها هم دست همه ی مترجم ها درد نکنه عالی بودن.

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/12/26 02:21 PM، توسط makan parsi.)
2014/12/26 02:20 PM
makan parsi
فرمانده خونین و سرباز گمنام پارک

اعتبار: 430.0
ارسال: #26
(2014/12/24 11:25 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  من که fate و ندیدم ولی در سایت های خارجی راضی بودن ازش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فیت و ایشالا وقت کردم اون سری فیت زیرو رو ببینم بعد اینم میبینم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

میگی اینقدر باحاله میره گوگل سرچ می کنه کتاب می خونه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

سلام.
انیمه اش جالبه هم گرافیک خوب ، داستان قوی و یه انیمیشن اکشن هستش
اما برای فهمیدن داستان کلی لازمه سری قبلی به نام Fate/Zero رو دیده باشین که 24 قسمت هم هست.

2014/12/26 02:23 PM
Merida
....

ارسال: #27
(2014/12/26 02:23 PM)'makan parsi' نوشته شده توسط:  
(2014/12/24 11:25 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  من که fate و ندیدم ولی در سایت های خارجی راضی بودن ازش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فیت و ایشالا وقت کردم اون سری فیت زیرو رو ببینم بعد اینم میبینم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

سلام.
انیمه اش جالبه هم گرافیک خوب ، داستان قوی و یه انیمیشن اکشن هستش
اما برای فهمیدن داستان کلی لازمه سری قبلی به نام Fate/Zero رو دیده باشین که 24 قسمت هم هست.

اره من اپیزود صفر این سری و دیدم از موزیک و گرافیک خوشم اومد ولی نتونستم با داستان ارتباط برقرار کنم ایشالا وقت کنم اون سری و ببینم بعد اینم میبینم

شما هم پارازیت و ببین خیلی قشنگههه

2014/12/26 02:26 PM
Merida
....

ارسال: #28
خوب من خیلی تنبلیم میاد این پست و اروم اروم اپدیت می کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

سوال : قصد دیدن کدوم انیمه ها رو داشتم ولی دراپشون کردم :

1- مجیک کایتو : اپیزود اولشو دیدم به نظرم سرگرم کننده اومد ولی اپیزود دوم و سوم که فقط ترجمه شو ویرایش کردم زیاد به نظر م جالب نبود و از اون جایی که وقت ندارم ولش کردم .. در کل برای کسی که وقت داره می تونه انیمه جالبی باشه

2- gundam G : اینو می خواستم به خاطر مکا ببینمش ولی با دیدن امتیازش کلا بی خیالش شدم حتی سراعش هم نرفتم

3- رونیا دختر یک راهزن : اپیزود اول و دومش و دیدم ولی از گرافیکش زیاد خوشم نیومد بعلاوه با این موضوع که حالا چرا باید قبیله های راهزن و بیاره تو داستان مشکل داشتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه در نهایت از شدت کنجکاوی و از اونجایی که این انیمه از روی یک لایت ناول تمام شده ساخته شده رفتم کل داستان و تا اخر خوندم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و در نتیجه ولش کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

4- گارو : اینم می خواستم ببینم ولی وقت نشد حالا ببینم امتیاز منتقدین بهش چند میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فکر نمی کنم ببینمش

5- Ushinawareta Mirai o Motomete این یکی اصلا اپیزود اولش منو جذب نکرد در نتیجه دارپش کردم

6- یوکی یونا و اینو بتل رو هم فقط برای اینکه ببینم چی هستن یه نگاه بهش انداختم . یوکی یونا اگه کسی وقت داشته باشه و از انیمه های جادویی خوشش بیاد خوبه . از اینو بتل خوشم نیومد ولی بعضی ها خوششون اومده بود من در کل با دیدن دوتا اپیزود ازش حس خوبی بهش نداشتم و البته از اولم قصد نداشتم اینا رو ببینم همینجوری چکشون کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

سوال کدوم انیمه ها رو وقت نشد ببینم ولی قصد دارم ببینم :

Fate / stay این و به خاطر این که سری قبل فیت زیرو رو ندیدم نگاه نکردم وقت کنم اون سری و ببینم اینم ححتما می بینم اپیزود صفرشو دیدم موزیک گرافیک سکانس های اکشن همه چا عالی بود واقعا خوشم اومد ازش

Genesis : اینم وقت نشد ببینم ولی به خاطر امتیازش و داستانش می خوام ببینم

ادامه دارددددددددد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/12/27 08:42 PM، توسط Merida.)
2014/12/27 03:22 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,240 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,647 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 4,949 2023/12/04 12:55 AM
پاییز معرفی انیمه های پاییز 2017 shizuko yagami 9 3,722 2023/12/04 12:54 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,269 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان