زمان کنونی: 2024/05/13, 01:08 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/13, 01:08 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 4.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

من راز میخورم!

نویسنده پیام
!Web Prince
RIP

*

اعتبار: 2080.0
ارسال: #1
من راز میخورم!
نرو Neuro شیطانی هست که با خوردن راز و حل کردن پازل زندگی میکنه، یه روز به این نتیجه میرسه که راز دیگه ای توی دنیای شیاطین برای حل کردن وجود نداره و برای زنده موندن تصمیم میگیره که به زمین بیاد و اسرار دسته اول اونا رو حل کنه و بخوره
نرو نباید هویت واقعی خودش رو به زمینیها بگه برای همین چهره اش رو خیلی عوض میکنه
روی زمین با دختری به اسم یاکو Yako که به حل معما علاقه داره آشنا میشه و با او قرارداد می بنده که یاکو صاحب یه آژانس کارآگاهی بشه و نرو هم دستیارش بشه
در اولین مأموریت رئیس یه رستوران معروف اونا رو دعوت میکنه و اول آشپزخانه اش رو نشونشون میده، اون رستوران یه آشپزخانه اصلی و دوتا آشپزخانه خصوصی داره که توی یکی از اون آشپزخانه ها شریک رییس رستوران داره غذا درست میکنه و توجهی به ورود کارآگاهان نداره
بعد از نشون دادن آشپزخانه اونا به دفتر رییس میرن و باهم صحبت میکنن تا اینکه صدای آشپزها بلند میشه و مشخص میشه که شریک رییس آشپزخانه کشته شده!
یاکو به غذاخوردن علاقۀ زیادی داره و از قضا یه ظرف پر از غذای مورد علاقه اش روی میز آشپزخانه شریک رییس هست ولی وقتی اونو میخوره، متوجه میشه که اصلاً مزۀ خوبی نداره و رییس رستوران از نظر یاکو اونقدر عصبانی میشه که همۀ کارآگاها رو اخراج میکنه
یاکو به نرو میگه که اون غذا با ترس و نفرت درست شده بود و برای همین اصلاً مزۀ خوبی نداشت و نرو میگه که الان تونسته راز قتل رو حل کنه
نرو معما رو حل میکنه؛ رییس رستوران شریکش رو کشته، چون شریکش میخواست به پلیس بگه که رییس رستوران داره از مواد مخدر برای ساخت داروی تقویت عضله استفاده میکنه!
رییس رستوران داروی تقویت رو به خودش تزریق میکنه و به یه هیولا تبدیل میشه ولی نرو به سادگی رازش رو میخوره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

این قسمت اول انیمۀ Majin Tantei Nougami Neuro بود.
2011/05/10 06:25 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
!Web Prince
RIP

*

ارسال: #2
RE: من راز میخورم!
این انیمه یه جوری هست
یعنی تا اونو نبینن نمیدونین من چی میگم
از یه طرف بخاطر صحنه های خشونت آمیز و خونریزیش جالب نیست، از اون طرف لبخند نرو و ایدۀ بکری که توی این انیمه وجود داره یه جذابیت منحصر به فردی توی این انیمه وجود داره
2011/05/10 06:29 PM
Kurama
The YelLoW FlaSh

ارسال: #3
اسم انیمه چیه؟؟؟؟..............................
2011/05/10 07:18 PM
Ano
rofagha110

اعتبار: 186.0
ارسال: #4
آقا علی ! یکم دقت کن ! آخر پست اول اسمشو نوشته !!!
2011/05/10 08:36 PM
Kurama
The YelLoW FlaSh

ارسال: #5
ببخشید دقت نکردم اسمشم سخته
2011/05/10 09:11 PM
farshad
キャプテン翼の生成

اعتبار: 1019.0
ارسال: #6
اسم اين انيمه يكم خنده داره . من راز ميخورم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه يعني چي ؟ يارو معما طرح ميكنه بايد دختره جواب بده وگرنه كلكش كندست ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/08/24 03:42 PM
aleria
تازه وارد

*

اعتبار: 21.0
ارسال: #7
چه انیمه هایی که نمی سازنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهیارو راز می خوره!

داستانش یکم عجیب غریبه ولی فکر کنم باحال باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/08/24 07:48 PM
!Web Prince
RIP

*

ارسال: #8
(2012/08/24 03:42 PM)farshad نوشته شده توسط:  
اسم اين انيمه يكم خنده داره . من راز ميخورم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه يعني چي ؟ يارو معما طرح ميكنه بايد دختره جواب بده وگرنه كلكش كندست ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اسم واقعیش من راز میخورم نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چون اسمش عجیب غریب بود اینو گذاشتم، اسم واقعیش رو خط آخر پست اول نوشتم
نرو یه شیطان هست که توی دنیای شیاطین زندگی میکنه و دوست داره راز بخوره تا اینکه تموم رازهای دنیای خودشون رو میخوره ولی دنبال راز نهایی ultimate mystery هست که روی زمین پیدا میشه
پدر و مادر یاکو هم تو یه حادثۀ اسرارآمیز مردن و جزییات اون اتفاق رو درست نمیدونه. برای همین همراه نرو عضو یه دفتر کارآگاهی شده
توی هر قسمت نرو یه معما رو حل میکنه ولی به یاکو میگه که به بقیه بگه
راز خوردنش هم توی آخرین عکس پست اول نشون میده؛ نرو به شکل واقعی خودش در میاد و سر مجرم (کسی که راز رو ایجاد کرده و در واقع صاحب رازه) رو توی دهنش میکنه و راز رو میخوره

(2012/08/24 07:48 PM)aleria نوشته شده توسط:  چه انیمه هایی که نمی سازنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهیارو راز می خوره!

داستانش یکم عجیب غریبه ولی فکر کنم باحال باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

داستانش جالبه، ایدۀ تازه ای داره ولی شخصیت هاش و سطح خشونتش خیلی جالب نیست
2012/08/25 11:09 PM
losi love
کاربر حرفه‌ای

اعتبار: 72.0
ارسال: #9
به نظر انیمه ی خوبیه.....
اسمش هم بگو می خوام دانلودش کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/12/03 04:08 PM
!Web Prince
RIP

*

ارسال: #10
اسمش رو پایین پستم نوشته بودم:
نقل قول: این قسمت اول انیمۀ Majin Tantei Nougami Neuro بود.
هنوز برام یه جوری هست، نمی دونم ازش خوشم بیاد یا نه
2013/12/03 08:20 PM
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان