زمان کنونی: 2024/04/30, 05:31 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/04/30, 05:31 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[معرفی و بررسی] 

انيمه !Angel Beats

نویسنده پیام
diablo
کاربر معمولی

*

اعتبار: 10.0
ارسال: #11
RE: انيمه Angel Beats! ضربان فرشته
شاهکاریه برا خودش! تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/33.gifمن تا یه هفته بعد تموم شدنش تو شک بودم مخصوصاا وقتی او وی آی شو دیدم که
کلا منکر تناسخ اوتوناشی می شد و می گفت هنوز تو تون دنیا مونده...
قبل نگا کردنش باور نمی کردم انیمه ای بتونه کسی گریه بندازه ولی بعدش ته تهش خودمم یه کم بغضم گرفت
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gif( با همین انیمه چند نفر انسان صالح درس خون به صراط کج انیمه کشوندم و معتادشون کردمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif)
خلاصه هر کی اینو نمی بینه نصف عمرش برفناست!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/33.gif
البته می تونست بهتر باشه بیشتر رو شخصیتاش کار بشه.این انیمه قرار بوده بیست و چهار قسمت باشه که می شد چی می شد!
خیلی دلم می خواست داستان زندگی تی کی ، ماتسوشوی دان پنج ، اون دختر خله که همش می گفت چه بی فکر و خیلیا دیگرو بدونم...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/03/19 05:27 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
shinku
...

اعتبار: 93.0
ارسال: #12
انیمه قشنگه و قویه و داستان خیلی خاص و جالبی داره حتما ببینیدش

2015/04/13 08:50 PM
Hyori Ackerman
کاربر حرفه‌ای

اعتبار: 262.0
ارسال: #13
(2014/08/14 12:45 PM)'sheyda~' نوشته شده توسط:  انیمه خیلی خوبیه هم از لحاظ گرافیک هم از لحاظ داستان ولی به نظر من اخرش خیلی غم انگیز تموم میشه  اگه اخر داستان kanade نمی مرد شاید بهتر تموم می شد 

یعنی kanade میمیره؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gifمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهچه قدر بدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2015/06/03 01:41 PM
ココル
•ω•

اعتبار: 513.0
ارسال: #14
واهاهاهاهایییییمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این از انیمه های محبوب منهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته اصلا از اوتوناشی خوشم نمیومد(الانم نمیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
کانادهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واقعا بگم شخصیت سازیش یه چیز ترکیب خود انیمه هم یه چیز دیگه خیلی قشنگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی کسی ova ش رو داره به من بده؟
2015/06/12 09:16 AM
~tiffany~
×_×Error

*

اعتبار: 297.0
ارسال: #15
من عاشق این انیمه ام
خیلی قشنگه^_____^
2015/06/12 10:41 AM
zs469
تازه وارد

*

اعتبار: 0.0
ارسال: #16
این انیمه واقعا عالیه ، ولی فکرش یکم عجیب هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یعنی تو برزخ ؟؟؟
2015/08/29 09:04 AM
makan parsi
فرمانده خونین و سرباز گمنام پارک

اعتبار: 430.0
ارسال: #17
سلام.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخب نمی خوام زیاد وارد جزئیات بشم چون بحث وسیعی داره نه من حوصله دارم تایپ کنم و نه کسی حوصله داره بخونه
در کل بگم انیمه ارزش دیدن داره ، من به این جور انیمه ها به اصطلاح میگم 12 قسمتی های طلایی

مثل : Ano hana - Aldonah zero - Fate Stey , Zero - Tonari no Kaibutsu-kun و ...

اشاره کنم که OAV هاش هم جالبن مخصوصاً یکیش که در مورد هیجان و خوش گذشتن بود

-
-
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/10/08 06:08 PM، توسط makan parsi.)
2015/09/28 02:29 PM
Dai-Chan
تازه وارد

*

اعتبار: 1.0
ارسال: #18
انیمه ای با ژانر درام قوی که میتونه نظر هر کسی رو جلب کنه در نگاه اول گول زننده هست اما بعد دیدنش می فهمی که نه اینطوریا هم نیست شما باید پا به پاش برید تا احساسات رو درک کنید در کل داستان جالبی داره
2015/10/06 10:30 PM
Rayan
Marshall

ارسال: #19
جدا یکی از زیبا ترین انیمه های عمرم بود.از نظر داستان، طراحی،موزیک و همه چیز عالی بود.انگیزه ی عمیقی که پشت داستان این انیمه نهفته بود جدا آدمو شگفت زده میکرد.من از کاناده خیلی خوشم اومد
یکی از از انیمه هایی بود که براش زار زار (البته بی صدا تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif آخه نصف شب تمومش کردمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif)گریه کردم.
به همه ی کسایی که ندیدند پیشنهاد میکنم که ببینندشتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif
2016/02/08 12:17 AM
Hyori Ackerman
کاربر حرفه‌ای

اعتبار: 262.0
ارسال: #20
این انیمه عالیه یعنی فوق العاااااااااااده عالییییییییهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifداستان جالب و زیبایی داره که با وجود کاراکتر هایی متفاوت،جو دل پسندی برای انیمه به وجود آورده..در حقیقت انیمه بدون چنین کارکترایی معنا نداره..دیالوگ های به ظاهر ساده این انیمه،منتقل کننده چند پیام مهم هستنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهقدر دونستن تک تک لحظات زندگی،داشتن هدف،قبول کردن واقعیت های زندگی(هر چند تلخ)و..
این انیمه به نظرم از اون انیمه های استانداردی بود که استفاده از ژانر های خود انیمه به طور مساوی در اون رعایت شده بود؛یعنی همون اندازه که صحنه های عاطفی داشت،ما شاهد صحنه های کمدی و و صحنه های اکشن این انیمه بودیم این یه نکته مثبت تو این انیمه بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهگرافیک خوبی داشت.صحنه های تاریک و روشن رو به خوبی نشون می داد و به نوعی احساس قرار گرفتن در اون رو به من منتقل می کرد.شخصیت ها کاوایی و خوشگل طراحی شده بودنتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifشخصیت های مورد علاقه من:اتوناشی،یوری(یوریپه)،کاناده و ایوساوا بودن.
 از موزیک این انیمه هم که هرچی بگم بازم کمه واقعا قشنگ بودتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifمن اوپنینگ و اندینگ این انیمه رو خیلی دوست دارمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
البته زمانی که این انیمه رو به پایان رسوندم،خیلی ناراحت بودم که چرا تعداد اپیزود های این انیمه کم بود چون واقعا جذاب بود و خیلی با کاراکترهاش ارتباط برقرار کرده بودمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif
من بهتون پیشنهاد میکنم حتما این انیمه رو ببینید و از دستش ندید واقعا ارزش دیدن رو دارهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
2016/07/20 10:09 AM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [معرفی و بررسی] انيمه Bleach Icchi 8 5,992 2021/12/20 12:02 AM
آخرین ارسال: RAD0130
  [معرفی و بررسی] انيمه Cardcaptor Sakura abaneh 3 2,759 2017/09/22 03:09 PM
آخرین ارسال: abaneh
  [معرفی و بررسی] انيمه Black Rock Shooter 2012 farshad 4 3,168 2017/07/05 09:02 PM
آخرین ارسال: ♪ yuka ♪
  [معرفی و بررسی] انيمه C‍lannad After Story Pepe 13 7,787 2017/02/15 09:05 PM
آخرین ارسال: yasin8080
  [معرفی و بررسی] انيمه Bakuman 2010 Icchi 11 7,012 2016/01/29 04:51 PM
آخرین ارسال: Reza.Angemon

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان