زمان کنونی: 2024/05/13, 11:31 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/13, 11:31 PM

نظرسنجی: تیفا یا اریس؟
تیفا
اریس
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تیفا یا اریس؟؟

نویسنده پیام
Roya
UniQue

اعتبار: 1204.0
ارسال: #21
RE: تیفا یا اریس؟؟
خب تقصیر ایریس هم نبود که کلود عاشقش شد .
به جای اینکه به ایریس گیر بدین برین به کلود گیر بدین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ایریس خیلی هم خوب بود . خود تیفا از ایریس خوشش میومد .
تهمت (اولا) کی به کی زدم ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شما به ساحت مقدس ایریسا بانو تهمت زدین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(با تشکر از Mohabat69مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
2013/11/21 07:12 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
nig
.

اعتبار: 526.0
ارسال: #22
کاش یک گزینه ی هیچکدام هم میذاشتیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تیفا و اریس هر دو شخصیت هایی هستن که اسکوئر انیکس می خواست وانمود کنه فوق العاده خوب و مهربون و مظلوم و ... هستن! البه منم نمی کن نیستن (من هر دوشونو تا یه حدی دوست دارم) ولی یه نکته هایی هست. (دوستان اشتباه برداشت نکنن من از اریس و تیفا بدم نمیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

مثلا به تیفا نگاه کنید. سختی ای که اون تو زندگیش کشیده از دست دادن دهکده ش و عشق کلود بود. این ها سختی های کمی نیستن ولی در مقابل سختی هایی که سایر شخصیت ها کشیدن خیلی ناچیز به نظر میان.
حالا با این همه تیفا چی کار کرد؟ یه جورایی افسردگی گرفت عین کلود و یه جوری نشون میداد انگار خیلی بد بخت و بیچاره س!

خیلی های دیگه هم مثل تیفا یا بدتر سختی کشیدن! مثلا زک تو روی مشکلات می خندید. انجیل به زک گفت که اونو بکشه ! کاداج و داداشاش خواستن گم شده شونو پیدا کنن. سفیروث سعی کرد خواسته ی عزیزشو برآورده کنه... ولی دو شخصیت چی کار کردن؟ افسردگی گرفتن! یکی تیفا بود اون یکی کلود بود! (که سر همین مسئله از کلود متنفرم چون باعث و بانی مرگ زک اونه!!!)

اگه شما انیمه ی فرمان آخر و نجات کودکان رو دیده باشین میفهمین چی میگم.

توی فرمان آخر تیفا یه دختر شر بود که حس انتقام تو وجودش فوران می کرد ولی توی نجات کودکان خیلی آروم و ملوس شده بود. همه ش قیافه ش غم زده بود.

نکته ی جالبش اینه که اگه نظر منو بپرسین می گم تیفا به خاطر همون حس انتقام تو گروه مثبت هاس وگرنه اگه یکی از تو گروه مثبت ها اشتباهی میزد یکی از عزیزان تیفا رو می کشت اونوقت اون می رفت تو گروه منفیا! اونوقت میومدین می گفتین این تیفا چه آدم بد و فلان و بهمانه!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

حالا نوبتی هم که باشه نوبت اریس خانمه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نظر منو که بپرسین می گم اریس از خودش هیچ اختیاری نداره. امکان نداره یک آدم انقدر خوب باشه ! ولی اریس هیچوقت کار اشتباه نمی کنه. همیشه آرومه همیشه می خنده!

هفت سال از زندگیشو تو آزمایشگاه گذروند و مادر و پدرشو از دست داد ولی دم نزد. مگه میشه یه همچین چیزی که یک انسان انقدر خوب باشه که همه ی کار هاش درست باشن؟ نه خداییش میشه؟

همه ی انسان ها همیشه بر سر دو راهی قرار می گیرن و همه شون هم یک اشتباهی دارن ولی اریس این وسط تافته ی جدا بافته س. برای همینه که می گم اریس مثل یک فرشته میمونه و هیچ اختیاری از خودش نداره.

سیستم اریس یه جوریه که انگار همه ش بهش می گن کار خوب رو انجام بده و اون هم عمل می کنه واسه همین شبیه فرشته هاس. ولی همون طور که هممون می دونیم مقام انسان صد برابر بالاتر از یک فرشته س چون اون قدرت اختیار و حق انتخاب نداره! دقیقا همونطوری که انجیل به زک گفت (روح هر دو تاشون شاد باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه):«فرشته ها فقط یک آرزو دارن و اونم اینه که انسان باشند»

پس هر جوری که حساب کنیم همه ی شخصیت های ف ف از آریس مقام بالاتری دارن! حتی جنوا که بدترین شخصیته هم از اریس انسان تره چون با از دست دادن بچه هاش دیوونه شد!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/11/21 08:34 PM
Aisan
isun

ارسال: #23
به نکته های خیلی خوبی اشاره کردی ولی من از اریس بدم میاد چون به نظرم خیلی لوسه و...اصلا به دلم نمیشینه.وقتی کلود عاشقش شد جلوی اون عشق رو نگرفت و همین باعث مرگ زک و خودش وافسردگی کلود وجدایی افتادن بین کلود و تیفا شد
اما تیفا حتی اگه منفی هم بود و این خصوصیات اخلاقی رو داشت من بازهم دوستش داشتم چون هم میتونه رو پای خودش وایسه و واقعا خوب جلوی بدی ها ایستادگی کرد و خیلی به کلود کمک کرد.با اون همه بدیی که کلود بهش کرده بود خیلیه که اون کاررو کرد!حتی باعث بهتر شدن دوباره کلود شد.
اون از همه نظر کامله!!
2013/12/01 08:26 PM
an Uchiha
شوالیه ی تبعیدی

ارسال: #24
نقل قول: پس هر جوری که حساب کنیم همه ی شخصیت های ف ف از آریس مقام بالاتری دارن! حتی جنوا که بدترین شخصیته هم از اریس انسان تره چون با از دست دادن بچه هاش دیوونه شد!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

واقعا جنوا دیوونه شد؟؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

عجب نقدی کردی ها....اصلا از لحاظ اخلاقی هم اریس یه دختر لوس و ننر هستش و من تیفا رو که یک دختر شجاع و جنگجو رو ترجیح میدم...
2013/12/01 10:25 PM
Aisan
isun

ارسال: #25
باهات کاملا موافقم!!!
درست زدی به هدف!!
2013/12/02 12:22 AM
snow viliers
BANNED-بن شده

*

اعتبار: 13.0
ارسال: #26
منم میگم ایریس......
ولی تو شخصیتش خیلی زیاده روی کردن اخه ادم که اینقدر نمیتونه خوب باشه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/12/05 04:58 PM
nig
.

اعتبار: 526.0
ارسال: #27
نقل قول:
واقعا جنوا دیوونه شد؟؟؟
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

عجب نقدی کردی ها....اصلا از لحاظ اخلاقی هم اریس یه دختر لوس و ننر هستش و من تیفا رو که یک دختر شجاع و جنگجو رو ترجیح میدم...

آره جنوا اولش خوب بود بعدش که بچه هاش مردن قاطی کرد و رفت تو سیارات دیگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

راست میگی. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخودم فکر نمی کردم انقدر پستم گنده باشه تازه الان دیدمشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/12/05 09:01 PM
Aisan
isun

ارسال: #28
دوستان اینجا مال تیفا و اریسه!!
نه جنوا و...0_0
2013/12/05 09:04 PM
افسون
I love n.10

اعتبار: 236.0
ارسال: #29
من میگم تیفا. اریس هم به کلود خیانت کرد هم به تیفا هم به زک. زک واسش از سرش هم زیاد بود. اما طفلک تیفا با تموم وجود عاشق کلود بود
2013/12/10 12:44 PM
Aisan
isun

ارسال: #30
حرف منم همینه.
منم به خاطر همینه که از تیفا خوشم میاد و اریس متنفرم.
2013/12/13 09:23 AM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  طرفداران اریس an Uchiha 38 9,511 2021/03/12 09:11 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  اریس رو چه جور دختری می بینین؟ Mira_snk 32 3,098 2019/12/25 02:39 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  نظرات شما درباره "تیفا لاکهارت" اکازاوا 29 6,259 2017/08/08 06:27 AM
آخرین ارسال: 2rsa
  لایتنینگ یا تیفا؟ #AsAl Lee# 188 29,878 2017/08/04 11:55 AM