زمان کنونی: 2024/09/20, 02:55 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/20, 02:55 AM

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی

نویسنده پیام
Claire Farron
*صـــــــــاعقه بــــــانو *

اعتبار: 21.0
ارسال: #1741
RE: گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی
دست شما درد نکنه تیداس جان ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا این کاداج یه چیزی گفت بچه شما هی تلافی سرش در نیار دیه این کاداج اینقدر بچه ی خوبیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ... نمی دونم شما الان برای چی این جوری افتادی سر دنده ی لج باهاش !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خلاصه اینکه بسه !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بی زحمت صلح کنین با هم !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/20 06:52 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
Rufus Shinra
قهرمان فاینال فانتزی 10

ارسال: #1742
(2013/03/20 06:52 PM)lighting نوشته شده توسط:  دست شما درد نکنه تیداس جان ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا این کاداج یه چیزی گفت بچه شما هی تلافی سرش در نیار دیه این کاداج اینقدر بچه ی خوبیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ... نمی دونم شما الان برای چی این جوری افتادی سر دنده ی لج باهاش !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خلاصه اینکه بسه !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بی زحمت صلح کنین با هم !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قبوله.
کاداج عزیز مخلصیم. عیدتون هم مبارک.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/20 06:54 PM
Claire Farron
*صـــــــــاعقه بــــــانو *

اعتبار: 21.0
ارسال: #1743
نقل قول: راستی لایتنینگ عزیز نرم افزار شبیه ساز و مموری کارت مجازی و بایوس پی اس 2 میخواین؟
کی هستن ایشون ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه افتخار آشنایی باهاشون رو نداشتم ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه منظورتون چیه تیداس جان ؟؟؟

نقل قول: قبوله.
آفرین حالا شد ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کم کم خشم لایتینگ داشت بروز می کرد دیه شما نذاشتی ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاداج هم مطمئنم دوستتون داره ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مگ نه کاداج ؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/03/20 06:57 PM، توسط Claire Farron.)
2013/03/20 06:55 PM
Rufus Shinra
قهرمان فاینال فانتزی 10

ارسال: #1744
(2013/03/20 06:55 PM)lighting نوشته شده توسط:  
نقل قول: راستی لایتنینگ عزیز نرم افزار شبیه ساز و مموری کارت مجازی و بایوس پی اس 2 میخواین؟
کی هستن ایشون ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه افتخار آشنایی باهاشون رو نداشتم ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه منظورتون چیه تیداس جان ؟؟؟

نقل قول: قبوله.
آفرین حالا شد ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کم کم خشم لایتینگ داشت بروز می کرد دیه شما نذاشتی ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاداج هم مطمئنم دوستتون داره ...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مگ نه کاداج ؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی هدفم از گذاشتن عکس کاور فقط ارائه مدرک بود و نمی خواستم کسی رو ناراحت کنم. فقط لازم بود که حقایق روشن بشن و کسی از خودش داستان نسازه.دارین شوخی می کنین؟ با شما هستم دیگه. اسم شما لایتنینگ است. مگه پیام خصوصی های منو فراموش کردین؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/03/20 07:13 PM، توسط Rufus Shinra.)
2013/03/20 06:59 PM
Kadaj
cloner

*

اعتبار: 608.0
ارسال: #1745
سلام لایتینگ خوش اومدی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مادر جنوا کجایی که کاداجت رو کشتنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه نوکتیس اشکال نداره دعوا نیست بحث بین کاراکترهای ف.ف هستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی که فقط تیداس بخونه (Click to View)
2013/03/20 07:15 PM
KÅGÂMÎ ♥
اخراج شده

ارسال: #1746
داداش یعنی مثل اینکه لایتینیگ ....................
خب ولی من ......................
مگه یک روزی اون نباید..................مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/03/20 07:31 PM، توسط KÅGÂMÎ ♥.)
2013/03/20 07:20 PM
Rufus Shinra
قهرمان فاینال فانتزی 10

ارسال: #1747
(2013/03/20 07:15 PM)****Kadaj**** نوشته شده توسط:  سلام لایتینگ خوش اومدی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مادر جنوا کجایی که کاداجت رو کشتنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه نوکتیس اشکال نداره دعوا نیست بحث بین کاراکترهای ف.ف هستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی که فقط تیداس بخونه (Click to View)
ببینین من بخاطر ارسال 1719 شما مجبور شدم مدرک بیارم و قضیه تموم شد. لطفا این بحث رو کِش ندین. من خیلی هم ناراحت نشدم که شما دارین میگین. فقط خواستم دلیل بیارم که آوردم. الان اگه دقت کنین دارم نظرات شما رو سپاس میکنم حتی همون موقع هم که اون مسائل رو مطرح کردین به نظر من تاثیری در من احساس من نسبت به شما نداشت و من فکر میکنم که میتونیم دوستانی ابدی باشیم. اتفاقا سوالی که کردین خیلی خوب بود و منو وادار کرد که برگردم به خاطرات گذشته خودم. باز هم اگه سوالی داشتین من حقیر آماده خدمت گذاری و ارائه مدرک هستم.
2013/03/20 07:42 PM
KÅGÂMÎ ♥
اخراج شده

ارسال: #1748
خب باید در این مواقع گفت گل بود به سبزه نیست اراسته شد .
چرا همه دارن درباره ی بازی و داستان حرف میزنن میدونید چیه اصلا نباید اسپم کنید.
چون میدونید دیگه کاداج رو این چیزا حساسه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/20 09:49 PM
ramin 99
the memories

اعتبار: 1273.0
ارسال: #1749
سلام لاتینگ خیلی خوش اومدی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جات خالی بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
عید همه مبارک
چقدر اینجا دعوا شده ؟
2013/03/20 09:52 PM
KÅGÂMÎ ♥
اخراج شده

ارسال: #1750
داداش حالت خوبه؟؟؟
دعوای چی تازه همه با هم دوست شده بودند.
میگم دیدی جنوا بهت چی گفت؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/20 09:58 PM
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
zجدید ایفای نقش خیالی فاینال فانتزی_سرزمین من Noctis_P 513 52,149 2016/09/08 12:07 PM
آخرین ارسال: Noctis_P
zجدید ایفای نقش شخصیت های خیالی فاینال فانتزی Aisan 1,308 123,373 2016/06/16 03:26 PM
آخرین ارسال: Salmanfz
  خبرهایی درمورد ایفای نقش فینال فانتزی NoboraHaru 1 1,122 2016/05/17 10:00 AM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  ایفای نقش در انیمه فاینال فانتزی7 *Cloud* 2 1,336 2015/03/08 07:41 PM
آخرین ارسال: Giga Byte
  ایفای نقش فاینال فانتزی دیسیدیا #AsAl Lee# 24 6,898 2014/08/27 07:18 PM
آخرین ارسال: suisen

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 356 مهمان