زمان کنونی: 2024/09/20, 02:47 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/20, 02:47 AM

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی

نویسنده پیام
Kadaj
cloner

*

اعتبار: 608.0
ارسال: #1341
RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !!
لوز معلوم هس چی میگی؟...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه........ارواح هیچ محدودیتی ندارن و می تونن از این سیاره به اون سیاره برن
اگر زمین نابود بشه ما با جنوا ( مادر ) به یک سیاره ی دیگه میریم و عین موریانه شروع می کنیم به خوردن و نابودکردن سیاره!!!!!! و همینطور تا آخر!!!! ( ما سربازای جنوا هستیم ، باید ببینیم مادر چه دستوری میدن )
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ممنونم.....ممنونم که موجبات مردن منو فراهم کردی رئیس خسته نباشی!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/15 11:17 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ramin 99
the memories

اعتبار: 1273.0
ارسال: #1342
کاداج یعنی منم باید بیام به سیاره های دیگه ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جون هر کی دوست دارین نابود نکنین بذارین همینجا زندگی کنیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/03/15 11:32 PM، توسط ramin 99.)
2013/03/15 11:31 PM
sayeh
کاربر معمولی

*

اعتبار: 124.0
ارسال: #1343
ببخشید که تو بحثای جنواییتون دخالت میکنم سربازان جنوا ...
اما دیگه اعصابم داره خورد میشه ... قبول نیست همه ی شما میخواین زمینو نابود کنین و من تنهایی باید جلوتون وایسم ... این بحث رو بذارید برای یه وقتی که آبجی آیریس و کلودم باشن ......
2013/03/15 11:32 PM
Rufus Shinra
قهرمان فاینال فانتزی 10

ارسال: #1344
(2013/03/15 11:17 PM)****Kadaj**** نوشته شده توسط:  لوز معلوم هس چی میگی؟...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه........ارواح هیچ محدودیتی ندارن و می تونن از این سیاره به اون سیاره برن
اگر زمین نابود بشه ما با جنوا ( مادر ) به یک سیاره ی دیگه میریم و عین موریانه شروع می کنیم به خوردن و نابودکردن سیاره!!!!!! و همینطور تا آخر!!!! ( ما سربازای جنوا هستیم ، باید ببینیم مادر چه دستوری میدن )
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ممنونم.....ممنونم که موجبات مردن منو فراهم کردی رئیس خسته نباشی!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

رافوس شینرا:
قابلی نداشت. البته من در اصل میخواستم با شما دوست باشم اما مثل طلبکارها اومده بودین استقبال بنده و بعدش بهم بدجوری خیره شدین. راستشو بگم با وجود اون نگاه معروفی که دارم، برای لحظاتی ترسیده بودم و فکر میکردم که از این بیماری زخم کیهانی که داشتم و نمیتونستم راه برم سوء استفاده کنین و بهم حمله ور بشین. اما اون لحظه چند بار توی دلم ذکر گفتم تا این که پا شدین رفتین. خدا بهم رحم کرد وگرنه احتمال داشت منو بکشین. اما الان دیگه به خاطر مردنتون بیماری من از بین رفته و میتونم همه جا را کنترل کنم!

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/03/15 11:40 PM، توسط Rufus Shinra.)
2013/03/15 11:39 PM
Kadaj
cloner

*

ارسال: #1345
جنسیس تازگی ها مهربون و آروم تر شدی برادر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه دیگه نمیشه ما باید وظیفمونو انجام بدیم......اما در آخر تمام خواهر برادرامونو ( کسایی که ژن جنوا رو دارن ) با خودمون می بریم.
تیفا جلومون وای نستا ، اذّیت میشی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تا چارشنبه سوری مهلت دارین زندگی کنین ، تو این 5 روزه باقی مونده برین کیف دینا و آخرتتونو ببرین که با دل سیر از این دنیا به دنیای ابدی منتقلتون کنم!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/15 11:44 PM
sayeh
کاربر معمولی

*

ارسال: #1346
وایمیسم ببینم کی میخواد جلومو بگیره !!!!! P
نه که من وقتی جلوتون وای نمیسم چقدر در آرامشم و اذیت نمیشم !!!!!!!!!!!!!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاداج جان .... فقط من نیستم ..... مادرت و برادرتم با منن .... اوم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/15 11:49 PM
Kadaj
cloner

*

ارسال: #1347
نقل قول: رافوس شینرا:
قابلی نداشت. البته من در اصل میخواستم با شما دوست باشم اما مثل طلبکارها اومده بودین استقبال بنده و بعدش بهم بدجوری خیره شدین. راستشو بگم با وجود اون نگاه معروفی که دارم، برای لحظاتی ترسیده بودم و فکر میکردم که از این بیماری زخم کیهانی که داشتم و نمیتونستم راه برم سوء استفاده کنین و بهم حمله ور بشین. اما اون لحظه چند بار توی دلم ذکر گفتم تا این که پا شدین رفتین. خدا بهم رحم کرد وگرنه احتمال داشت منو بکشین. اما الان دیگه به خاطر مردنتون بیماری من از بین رفته و میتونم همه جا را کنترل کنم!

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

رئیس؟حالا خوبه تمام مدت داشتی منو گول میزدی و فقط وانمود می کردی که نمی تونی راه بری ، که در آخر هم جعبه ی مادر رو پرت کردی و خودتم پرت شدی!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/15 11:55 PM
Kadaj
cloner

*

ارسال: #1348
فایده نداره تیفا........
خودتو که لوز به خدمتت میرسه......مامانمم که خودم تو کلیسا به همراه زک حبسش می کنم ( از الان منو مرده فرض کنید!! اوخ اوخ اوخ سرم تو دستمه با این حرفام!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )......جنسیس رو هم به جنگ با سفیروث سرگرم می کنم و درنهایت خودمم با یازو با کلود و گروه آوالانچ می جنگیم

ولی یه نصیحت برادرانه : زیاد تغلا نکنید تا راحت تر بمیرید و زجر نکشید!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/03/16 12:00 AM، توسط Kadaj.)
2013/03/16 12:00 AM
sayeh
کاربر معمولی

*

ارسال: #1349
کاداج جان ...
یه نصیحت خواهرانه : بهتره دیگه با کلود در نیفتی ... همون یه بار که کشته شدی بست نبود ؟؟؟!!!!!!!!!!!!
اگه به مامانت نگفتم .... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/03/16 12:17 AM، توسط sayeh.)
2013/03/16 12:10 AM
Rufus Shinra
قهرمان فاینال فانتزی 10

ارسال: #1350
(2013/03/15 11:55 PM)****Kadaj**** نوشته شده توسط:  
نقل قول: رافوس شینرا:

رئیس؟حالا خوبه تمام مدت داشتی منو گول میزدی و فقط وانمود می کردی که نمی تونی راه بری ، که در آخر هم جعبه ی مادر رو پرت کردی و خودتم پرت شدی!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

رافوس شینرا:
ها ها ها ها. راست میگی. منتظر بودم تا همینو از زبونت بشنوم. این نشون میده که درسته که خیلی قوی تر از من هستی(یعنی بودی چون الان که مردی و میشه گفت الان من راستی راستی رئیسم) اما خیلی راحت نشونت دادم که میتونم بسادگی فریبت بدم و ادای معلول ها رو دربیارم در صورتی که بسیار هم سرحال و قبراق بودم. در واقع در اون برهه از زمان نمیشد شکستت داد و تو واقعا قوی تر بودی اما حالا که راه برام باز شده اونم به کمک چشمای نافذم که نیمه جونت کردن و کلود هم که لقمه آماده رو تحویل گرفت و تو رو کشت، دیگه برای تسخیر جهان(برعکس تو که فکر نابودی اون بودی من فکر به چنگ آوردنشم) هیچ مانعی جلوی راهم نیست و با همون هفت تیر مخصوصم که باهاش به جعبه مادرت تیر میزدم، همه رو تیر بارون میکنم. افرادام هم که زیادن. حله؟
2013/03/16 12:16 AM
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
zجدید ایفای نقش خیالی فاینال فانتزی_سرزمین من Noctis_P 513 52,149 2016/09/08 12:07 PM
آخرین ارسال: Noctis_P
zجدید ایفای نقش شخصیت های خیالی فاینال فانتزی Aisan 1,308 123,373 2016/06/16 03:26 PM
آخرین ارسال: Salmanfz
  خبرهایی درمورد ایفای نقش فینال فانتزی NoboraHaru 1 1,122 2016/05/17 10:00 AM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  ایفای نقش در انیمه فاینال فانتزی7 *Cloud* 2 1,336 2015/03/08 07:41 PM
آخرین ارسال: Giga Byte
  ایفای نقش فاینال فانتزی دیسیدیا #AsAl Lee# 24 6,898 2014/08/27 07:18 PM
آخرین ارسال: suisen

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 359 مهمان