زمان کنونی: 2024/09/20, 02:53 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/20, 02:53 AM

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی

نویسنده پیام
Roya
UniQue

اعتبار: 1204.0
ارسال: #871
RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !!
اممممممم آخی پسر گلم خودت او بالا گفته بودی کلاس پنجمی که !!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سن لوز یا خودت عزیزم ؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)
لوز بیا من کم کم دارم از پا می افتم هنوز کلی سفارش مونده ....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/11 06:50 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
Roya
UniQue

ارسال: #872
یازو که کلا دیز به دیر میاد ولی کااااااااااااااداج چی ؟؟؟ کجاست آخه چرا نمی آد ؟؟؟؟
من .... من دلم تنگ شده بابا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/11 06:53 PM
KÅGÂMÎ ♥
اخراج شده

ارسال: #873
(2013/03/11 06:50 PM)lucy-beauty نوشته شده توسط:  اممممممم آخی پسر گلم خودت او بالا گفته بودی کلاس پنجمی که !!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سن لوز یا خودت عزیزم ؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لوز بیا من کم کم دارم از پا می افتم هنوز کلی سفارش مونده ....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

به نظر شما لوز 12 سالشه؟؟؟ من برای محتوای مخفی باید تمرین کنم مامان من درس دارم برو به همون کاداج بگو.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/11 07:15 PM
Kadaj
cloner

*

اعتبار: 608.0
ارسال: #874
سلام به همگی!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اهم اهم (Click to View)
به به!!بالاخره یکی دیگه از برادرهام هم اومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهلوز خیلی خیلی خوش اومدی...گروه ما رو تکمیل کردی برادرمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دلیل نبودم مربوط میشه به مهمونیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مهمونی قرار شد کی باشه؟ من باید قبلش با مادر مقداری صحبت کنم!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/03/11 07:17 PM، توسط Kadaj.)
2013/03/11 07:16 PM
KÅGÂMÎ ♥
اخراج شده

ارسال: #875
(2013/03/11 06:53 PM)lucy-beauty نوشته شده توسط:  یازو که کلا دیز به دیر میاد ولی کااااااااااااااداج چی ؟؟؟ کجاست آخه چرا نمی آد ؟؟؟؟
من .... من دلم تنگ شده بابا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

باید بگم شاید برای همون 2 یا3ماهی که میخواست بره عکس جمع کنه رفته.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/11 07:21 PM
Roya
UniQue

ارسال: #876
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای خوش اومدی پسرم .... سالمی ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چیزیت نشده ؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب چهارشنبه شنبه اس پسرم !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/11 07:29 PM
KÅGÂMÎ ♥
اخراج شده

ارسال: #877
کاداج من فقط وفقط برای تو امدم. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه الان چند لحظه بیا توی پر فایلت کارت دارم . و کنترل پنر چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/11 07:29 PM
Kadaj
cloner

*

اعتبار: 608.0
ارسال: #878
(2013/03/11 07:15 PM)یونا نوشته شده توسط:  
(2013/03/11 06:50 PM)lucy-beauty نوشته شده توسط:  اممممممم آخی پسر گلم خودت او بالا گفته بودی کلاس پنجمی که !!!!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

به نظر شما لوز 12 سالشه؟؟؟ من برای محتوای مخفی باید تمرین کنم مامان من درس دارم برو به همون کاداج بگو.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

برادر کمک کردن به مادر جز قوانین احترام به خانوم های ف.ف هست .باید رعایت بشه.....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم از صبح تا عصر جون می کنم یکمم تو عصای دست مادرمون باشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/11 07:43 PM
Rufus Shinra
قهرمان فاینال فانتزی 10

ارسال: #879
واقعا جای خالی من حس میشه ها. اساتید همگی تقاضا می کنن که برگرد جانم برگرد دیگه. چیزی رو به دل نگیر و از کلمات مناسب استفاده کن و با ادب و احترام برخورد کن. منم میگم چشم اما دلم نمی خواد دوباره همون شهروند ترسیده باشم. یکی پیشنهاد بده که من این بار چه کسی بشم. اصلا نقشی باقی مونده یا همه نقش ها رو برداشتین. پس من چی که شیرینم؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/03/11 07:51 PM، توسط Rufus Shinra.)
2013/03/11 07:50 PM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #880
سلام.

بيا رافوس شو خوبه؟ دوست داري؟
2013/03/11 07:53 PM
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
zجدید ایفای نقش خیالی فاینال فانتزی_سرزمین من Noctis_P 513 52,149 2016/09/08 12:07 PM
آخرین ارسال: Noctis_P
zجدید ایفای نقش شخصیت های خیالی فاینال فانتزی Aisan 1,308 123,373 2016/06/16 03:26 PM
آخرین ارسال: Salmanfz
  خبرهایی درمورد ایفای نقش فینال فانتزی NoboraHaru 1 1,122 2016/05/17 10:00 AM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  ایفای نقش در انیمه فاینال فانتزی7 *Cloud* 2 1,336 2015/03/08 07:41 PM
آخرین ارسال: Giga Byte
  ایفای نقش فاینال فانتزی دیسیدیا #AsAl Lee# 24 6,898 2014/08/27 07:18 PM
آخرین ارسال: suisen

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 369 مهمان