زمان کنونی: 2024/09/20, 02:33 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/20, 02:33 AM

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی

نویسنده پیام
KÅGÂMÎ ♥
اخراج شده

ارسال: #861
RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !!
من همیشه که یه جا گیر میکنم ریست میکنم. راستی ما توی مدرسمون نجات کودکان بازی میکنیم. میخواین براتون بگم کی کیا هستند؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/11 04:55 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
*Serah*
:|

اعتبار: 184.0
ارسال: #862
آره عزیزم خوشحال میشیم
البته از طرف خودم میگم کسی ناراحت نشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی به نظرت بهتر نیس تو تاپیک طرفداران بگی اینجا باید به جای لوز حرف بزنیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/11 05:00 PM
KÅGÂMÎ ♥
اخراج شده

ارسال: #863
خدا حافظ فردا میاممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/11 05:05 PM
yuna
تازه وارد

*

اعتبار: 10.0
ارسال: #864
وااااااااای ممنونم ایریس جان که منم یادت بود و دعوتم کردی چشم مزاحم میشم ....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میگم کمک نمی خوای ؟؟؟ آخه سفارشات رفت بالا تو زحمت می افتی عزیزم !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/11 05:50 PM
KÅGÂMÎ ♥
اخراج شده

ارسال: #865
ما رو باش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمامان اریس پس من چی . یه شعری هست میگه . مامان اریس مهربون منو راه میدی تو خونتون؟؟؟ لطفا بگید کاداج بیاد. برای همه ی کاراکتر های قبلی بود ولی بربی من نیست. وای من چقدر بد ببختم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/11 06:18 PM
Roya
UniQue

اعتبار: 1204.0
ارسال: #866
خواهش می کنم عزیزم !!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لوووووووووووووز اولا خوش اومدی دوما تو اینجا چیکار می کنی ؟؟؟ مگه نمی بینی من این همه کار دارم بیا کمک ...... از یازو یاد بگیر بچه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)
بچه ها کسی از کاداج خبر نداره ؟؟؟؟ دلم برای پسرم تنگ شده ... کجاست این بچه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/11 06:20 PM
Roya
UniQue

ارسال: #867
لوز شما خودت توی خونه ی ما زندگی می کنی ای حرفا چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوب حالا زود بیا می خوام دسر کنم !!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/11 06:25 PM
KÅGÂMÎ ♥
اخراج شده

ارسال: #868
مامان من این همه پیام گذاشتم شما کجا بودی ؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمامان اریسا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهilove youمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خب یازو وکاداج نیستند مامان این دو تا یهویی با هم گذاشتند رفتند مشکوک میزنه ها!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/11 06:28 PM
Roya
UniQue

ارسال: #869
آره پسرم منم دوست دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم مشکوک شدم تو نمی دونی داداشات کجان ؟؟؟ آخی دوتایی با هم رفتن جایی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بدون خبر دادن به من ولی به هر صورت من نگرانم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/03/11 06:31 PM
KÅGÂMÎ ♥
اخراج شده

ارسال: #870
اخه من از کجا بدونم ؟

من نیومده بودم هم ابن ها نبودند
محتوای مخفی (Click to View)
مامان اگه گفتی سن لوز نه خودم یونا چه قدره؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

12محتوای مخفی (Click to View)

محتوای مخفی قبلش منظورم (Click to View)
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/03/11 06:47 PM، توسط KÅGÂMÎ ♥.)
2013/03/11 06:40 PM
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
zجدید ایفای نقش خیالی فاینال فانتزی_سرزمین من Noctis_P 513 52,149 2016/09/08 12:07 PM
آخرین ارسال: Noctis_P
zجدید ایفای نقش شخصیت های خیالی فاینال فانتزی Aisan 1,308 123,373 2016/06/16 03:26 PM
آخرین ارسال: Salmanfz
  خبرهایی درمورد ایفای نقش فینال فانتزی NoboraHaru 1 1,121 2016/05/17 10:00 AM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  ایفای نقش در انیمه فاینال فانتزی7 *Cloud* 2 1,336 2015/03/08 07:41 PM
آخرین ارسال: Giga Byte
  ایفای نقش فاینال فانتزی دیسیدیا #AsAl Lee# 24 6,898 2014/08/27 07:18 PM
آخرین ارسال: suisen

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان