زمان کنونی: 2024/09/20, 02:35 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/20, 02:35 AM

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفت و گو بین کاراکتر های فاینال فانتزی

نویسنده پیام
Roya
UniQue

اعتبار: 1204.0
ارسال: #451
RE: گفت و گو بین کاراکتر های فینال فانتزی ساکن در پارک انیمه !!
ای بابا شوخی سرت نمیشه چرا سفیروث جون ؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من غلط کردم به بزرگی خودت ببخش... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جنسیس این چه جور صحبت کردن با دوست قدیمیته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.... نه همه سفیروث رو دوست دارن مگه نه ؟؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/02/27 09:18 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
Kadaj
cloner

*

اعتبار: 608.0
ارسال: #452
سفیروث چرا انقد به من سیخونک میزنی؟!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمن چه گناهی کردم!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اریس منو برد اون دنیا حالا هم فقط مادر قدرتشو داره تا منو برگردونه!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهالبته قبلش باید سلول های جنوا رو از رافوس کش برید و حسابی تو حلق من بکنید تا بتونم سفیروث رو برگردونم!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

محتوای مخفی (Click to View)
2013/02/27 09:21 PM
زاواره
کاربر حرفه ای

اعتبار: 419.0
ارسال: #453
بچه ها باعرض شرمندگی باید همین جا اعلام کنم دیگه باید برم .ادامه ی خون وخونریزی بمونه برای بعد.
آریس تو نباید تقاضای بخشش کنی.چون مطمئنا بخشوده میشوی و اما تو جنسیس به زودی به همدیگر میرسیم.
یوهاهاهااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!
باعرض معذرت بچه ها.
تابعد.
2013/02/27 09:24 PM
ramin 99
the memories

اعتبار: 1273.0
ارسال: #454
اریس جان خودت میبینی که همش میگه میخوام همه رو بکشم تو از این کارش خوشت میاد ؟همه رو بکشه
وظیفه من اینه نزارم اینکارو بکنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاداج خواهشا همونجا بمون نزار این سفیروث برگرده
2013/02/27 09:24 PM
Kadaj
cloner

*

ارسال: #455
سفیروث هرگز نمرده و نخواهد مرد........... اخر فیلم هم کلود بعد از اینکه از سفیروث پیروز شد گفت : همون جا بمون زندانی خاطراتم شو!!!! ( یعنی توی جریان زندگی بمون و نیا تو دنیا و مثل یه خاطره بشو )

اما سفیروث گفت : من هرگز یک خاطره باقی نمی مونم ( یعنی هیچ وقت اروم نمیشنه و بالاخره خواهد برگشت )

جنسیس تو که دوبله فارسی فرزندان ظهور رو دیدی ..تو دیگه چرا ؟!!!؟..........یک کاری نکن تا جوری مجبور شم ادبت کنم تا مثل توی کراسیس کوره از افسردگی خودتو حبس کنی تو خونه ها؟!؟!؟!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2013/02/27 09:29 PM
Roya
UniQue

اعتبار: 1204.0
ارسال: #456
خداحافظ سفیروث جون .... ما منتظریم بعدا برگردی !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جنسیس جان !من میگم نه باید با خشونت صحبت کنی این طوری بد تره !!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چه جالب جدا کاداج من می تونم برت گردونم ؟؟؟آخ جون !!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/02/27 09:30 PM
ramin 99
the memories

ارسال: #457
کاداج تو هم میخوای با من ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باشه اریس جان فعلا از خشونت استفاده نمیکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/02/27 09:35 PM
Kadaj
cloner

*

ارسال: #458
جنسیس داری از نقشت منحرف میشی!!!!! جنسیس با سفیروث اینطوری نبود!!!!!! تازه از شینرا متنفر بود!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه مادر شما که استادیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه....من منظورم با اونایی بود که نمی دونن!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

جنسیس مگه من توپ فوتبالم که هی میگی بغلی بگیر!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمههی از اینور به اونور حوالم می کنی؟!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه اقا جون....من اصلا" خودم تصمیم میگیرم کی برگردم و کی برنگردم!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

از قدیم گفتن ادم زنده وکیل وصی نمیخواد!!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/02/27 09:40 PM
sayeh
کاربر معمولی

*

اعتبار: 124.0
ارسال: #459
بچه ها من زنده ام .....
خواستم بگم کسی ناراحت نشه ....
چقدرم که همه نگرانید واقعا !!!!!!!!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/02/27 09:44 PM
ramin 99
the memories

ارسال: #460
منظورت کیا بودن امثال مثل من ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رافوس دیگه نشناسم باید سرمو بزنم به دیوار مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حرفات خیلی تنده کاداج مواظب باش فعلا نمیخوام خشونت به خرج بدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من باید یکم از نقشم منحرف بشم گفتگو بهتر بشه قرار باشه هر کی همون نقش خودشو بازی کنه جذابیت نداره
2013/02/27 09:48 PM
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
zجدید ایفای نقش خیالی فاینال فانتزی_سرزمین من Noctis_P 513 52,149 2016/09/08 12:07 PM
آخرین ارسال: Noctis_P
zجدید ایفای نقش شخصیت های خیالی فاینال فانتزی Aisan 1,308 123,373 2016/06/16 03:26 PM
آخرین ارسال: Salmanfz
  خبرهایی درمورد ایفای نقش فینال فانتزی NoboraHaru 1 1,121 2016/05/17 10:00 AM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  ایفای نقش در انیمه فاینال فانتزی7 *Cloud* 2 1,336 2015/03/08 07:41 PM
آخرین ارسال: Giga Byte
  ایفای نقش فاینال فانتزی دیسیدیا #AsAl Lee# 24 6,898 2014/08/27 07:18 PM
آخرین ارسال: suisen

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 86 مهمان