زمان کنونی: 2024/06/13, 11:23 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/13, 11:23 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل]

نویسنده پیام
Mohabat69
we carry the future

اعتبار: 760.0
ارسال: #111
RE: گفتگو در مورد مانگای ناروتو [خطر اسپویل]
چند روز پیش یک مصاحبه ی جدید از کیشیموتو امده بود بیرون
گفته بود که مانگای ناروتو تا 1.5 سال دیگر ادامه خواهد داشت
و همچنین گفته بود که شخصیت هایی دوباره بر می گردند که انتظار آنها را نداشته اید

مثل اینکه کیشیموتو می خواد داستان رو کش بده و پیچیده کنه
تا 1.5 سال دیگه جنگ جهانی چهارم نینجایی تموم میشه یا اینکه بعد از جنگ فعلی جنگ ها ومسائل دیگه میاد
یا زندگی با آرامش و خوشی های بعد رو نشون میده

من که خودم دوست دارم که هیدان رو دوباره ببینم و آیا آخرین جمله اش قبل از دفن شدن که گفته بود لورد جاشین
انتقام او را خواهد گرفت درسته یا نه ؟
یکی بود که می گفت لورد جاشین همون جوبی هستش !!!! که در گذشته پرستش میشده!!!

اما افرادی که دوباره بر می گردند و انتظار آنها را نداشته ایم ممکنه توسط اروچیمارو باشه همون هایی که ساسکه میخواست حقیقت رو از اونها بشنوه
پدر و مادرش یا آدم های بدی که بشون حرومزاده میگند یا پسران ریکودو یا حتی خود ریکودو
هر چی باشه کیشی گفته نباید انتظار اونها رو داشته باشیم شاید اصلا چیزی در مورد اونها گفته نشده

595
صفحه ی دوم که مثل اول رنگی هست گفته شده که فیلم road to ninja بیرون آمده
و همین طور گفته اوج جنگ جهانی نینجاها به صورت رنگی
پس نبرد توبی با ناروتو باید اوج جنگ باشه حواستون هست که از اوج بالاتر نداریم !!!!

توی این قسمت ناروتو و دوستان با توبی مبارزه می کردند
چیزی که جالب بود کارهای خفن گای با لانچیکو و اینکه توبی نسبت به وقتی که با میناتو مبارزه می کرد حسابی قوی تر و تکنیکی تر شده
همون طور که باید می دونستید راسنگان از روی بمب بیجو کپی شده و گفته بودم روزی ناروتو به جای هر راسنگان یک بیجو داما می زنه
همون طور شد ناروتو مینی بیجو داما زد
کاکاشی برای اولین بار بود که دیده شد از رایکیری مثل ساسکه برای برنده کردن شمشیر یا تیر استفاده می کنه
گای جو گیر شده میگه چه کار جالبی بود که با اون سنگ ها رو برید ....
ساسکه رو تا حالا ندیده که بدون اینکه از چیزی استفاده کنه مستقیم با دستش میتونه تیغه ی چیدوری درست کنه
که بردش به 5 متر میرسه

چقدر هم چاخانی توبی با پا چاقوی کاکاشی رو منحرف می کنه در صورتی که باید پا رو سوراخ میکرد

گدو مازو رسما دیگه بدن جوبی به حساب میاد و داره گوشت و خون و دم درمیاره و از چشم هاش مثل شارینگان خون میاد

تکنیک کومی کاکاشی به گدو مازو اثر نکرد مثل اینکه کاکاشی هم یک چیزایی رو فهمید
ممکنه که توبی بوده باشه که با چشم اش تکنیک کاکاشی رو متوقف کرده یا اینکه خود بدن جوبی از این تکنیک ها محافظت میشه
یادمه توبی به کاکاشی گفته بود که خودت رو اذیت نکن تکنیک چشمت رو من اثر نمی کنه وقتی کنار ساسکه ایستاده بود

این طور که دیده شد این سه نفر زورشون حتی به توبی نمیرسه اما بعد وقتی که جوبی زنده شد چه بلایی سرشون میاد؟
در حالی که نینجاهای متحد همگی دارند به سمت توبی و ناروتو میروند ...
بعد از زنده شدن جوبی انگار همه به سوی مرگ دارند حرکت میکند مگر اینکه توبی اونها رو زنده بخواد و نقشه ی چشم ماه را روی اونها انجام بده تا اونها رو کنترل کنه

یکم هم از نظریات دشمنان ساسکه و تعدادی از طرفداران بی مغز ناروتو بخونید جنبه ی اطلاع داره چون یک وقت دیدید اتفاق افتاد!
گفته اروچیمارو بدن ساسکه رو میگیره و کارش رو تمام میکنه (واه مگه میشه!!) و بعد رینگان بدست میاره
بعد ناروتو توبی رو شکست میده و جوبی رو بدست میاره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در آخر اروچیمارویی که رینگان و بدن ساسکه را داره با ناروتویی که جوبی داره مبارزه میکندمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط به خاطر بعضی احمق که به مبارزه ی ساسکه با ناروتو پافشاری میکنند اصلا ممکنه این دو هیچ وقت باهم مبارزه نکنند

ــــــــــــــــــــــــ

عنوان چپتر 592 عبارت "قدرت سوم" بود که اشاره به گروه ساسکه داره وقتی که سویگتسو با طومارش و جوگو ساسکه رو پیدا میکنند
خوب وظیفه ی این گروه و قدرت سوم چی هست ؟

یا به ناروتو کمک میکنه یا مخالف ناروتو و نینجاها هست یا بی طرف قرار داره

بی طرف نیست چون اگه تو جنگ در گیر نشند که بهشون قدرت سوم نمی گند
اگه مخالف باشه که همین جوری اتحاد نینجاها و ناروتو شانسی در مقابل توبی و جوبی ندارند
و مثلا ساسکه عوض شده و میخواهد حقیقت رو درک کنه و دیگه دنبال انتقام نیست و می خواد افتخار اوچیها باشه

در پایان همون طور که کیشیموتو گفت داستان تا 1.5 سال دیگه ادامه داره و اتفاقات غیر منتظره می افته پس
از این به بعد فقط مانگا رو بخونید که چی میشه !!!!
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/07/25 04:45 PM، توسط Mohabat69.)
2012/07/25 02:35 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 اعتبار داده شده توسط : !Web Prince(+2.0)
yahiko
"the son of god"

ارسال: #112
بابت مانگا و اطلاعاتت ممنون محبت جان!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
انصافا خیلی وقته که مانگا نخوندم از همون موقعی که ایتاچی و ساسکه مقابل کابوتو می ایستن!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته نا گفته نماند که دیگه مانگا حال نمیده و فقط و فقط انیمه!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیگه حس خوندن مانگا رو ندارم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی خوبی مانگا اینه که بعضی چیزا رو نشون میده و تو انیمه حتی بهشون اشاره نمیشه!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در کل مانگا خوبه اما خب من دیگه بوسیدمش گذاشتم کنار!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما بابت جوبی نظرم اینه که رو زمینه و بعد به ماه معکوس میکنه!!
شاید هم گدو به چیز بیرونی متصل باشه اما فکر نمیکنم که جوبی باشه شاید هم باشه ولی احتمال نمیدم!!
بالاخره یه نظریه اس شاید درست باشه و شاید هم غلط!
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/07/30 03:23 AM، توسط yahiko.)
2012/07/30 03:20 AM
 اعتبار داده شده توسط : Mohabat69(+2.0) ، nig(+2.0)
Mohabat69
we carry the future

اعتبار: 760.0
ارسال: #113
نظریه داده میشه و هر بار که مانگا جلوتر میره نظریه کامل تر میشه
نظریه ای که گفته بود گدو مازو چاکرا را به بدن جوبی که درون ماه هست ارسال میکنه زمان خودش خیلی جالب بود
مخصوصا اسم و کار گدو رو توضیح میداد و اینکه ناسلامتی بدن جوبی توی ماه قرار داره ..
اما الان میشه اون رو یک شکست گفت؟؟ کسی که این رو داده دمش گرم

اما الان جدا از اینکه توبی و ناگاتو راست گفته باشند دیگه فرقی نمیکنه که راست گفتند یا دروغ ...
چون این طور به نظر میاد که گدو به بدن جوبی تبدیل میشه
اینکه ماه تصویر چشم جوبی رو منعکس کنه یکم ناجور درمیاد چون که این معنی رو میده که خود جوبی به راحتی این کار رو میتونه بکنه و پس باید قبلا کرده باشه
اصلا درست در نمیاد که بشریت گذشته درون تسوکیومی نامحدود بودند یا اینکه جوبی دلش نخواسته !!! جوبی از خودش باید شعور داشته باشه چرا باید حرف توبی رو گوش بده...
میگند وقتی که جوبی زنده بشه حتی خود توبی نمیتونه کنترلش کنه و شورش و شر به پا مکنه تا اینکه مثلا ساسکه و ناروتو متحد بشند تا جوبی رو شکست بدهند...

احتمال زیاد اینه که همون طور که توبی به کاگه ها گفته بود میخواد جینچوریکی بشه .... و روی ماه جوتسو انجام میده

یک مصاحبه از کیشی چند هفته پیش آمده بود که بهش محل ندادم چون خیلی مشکوک بود
گفته بود که به زودی شخصیت توبی و ارتباطش با مادارا مشخص میشه . عین همین حرف رو با حالت تمسخر زده بود که تا اون زمان به پیشبینی ادامه بدید!!!
بابا از قدیم حرفش بود که کیشی خودش میاد فروم میخونه ! قبلا گفته شده بود که کیشی داستان رو میخواد کش بده و بپیچونه
یعنی امکان داره که از روی لج یا اینکه داستان پیش بینی نشده باشه و همه رو شگفت زده کنه از قصد داستان توبی رو تغییر میده؟
گفته بود ساسکه و ناروتو یک بار همدیگر رو می بینند برداشت ساده از این حرف: ساسکه : سلام . ناروتو : خداحافظ !!!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
596
اینجا باید همه چیز رو فهمیده باشید . اما اگه نفهمیدید کیشی همیشه چپتر بعد رو با کلی اتلاف صفحه برای اونهایی که نفهمیدند میگذاره

توبی از یک احضاری استفاده میکنه که معنای عبارتش میشه سد آتش اوچیها که به سوسانو شباهت داشت
اینم یکی دیگه از قدرت های افسانه ای اوچیها .. حالا اوچیها در گذشته چطور این رو ساختند؟ با رینگان یا ایزاناگی. چطور توبی از این خبر داشت....

گای دیگه نانچاکو نداره و آخرش نشون میده که کاکاشی هم چشمش رو بست
گفتم زورشون تموم شد الحمد الله این کاکاشی که دو بار مانگیکیو شارینگان میزد و روی زمین غش میکرد ، کارش تموم شد
اما اصلا تعجب نمی کنم اگه چپتر بعدی 10 یا 20 تای دیگه بزنه و حتی روی خود اوچیها رو کم کنه

597
چپتر 597 آمد.. هنوز معلوم نیست... اما اگه مثل انیم که دوتا آمد...خیلی خوب میشه اگه چهار شنبه هم دوباره چپتر جدید بیاد

چشم کاکاشی و توبی به هم مرتبط هستند و اشیاء رو به یک دنیای دیگر می فرستند
کیلر بی میگه این معنی رو نمیده که تمام افرادی که از تکنیک زمان-مکان استفاده میکنند اشیاء رو به یک مکان میفرستند؟
کاکاشی میگه نه فقط بین من و توبی مشترک هست...
کیشی می خواد بگه ناروتو هنوز هم خنگ تشریف داره ..باشه کیشیموتو ، ناروتو خنگ هست..شما درست میگی

همون طور که از چپتر قبلی خیلی ها فهمیده بودند وقتی توبی اشیاء رو از بدنش عبور میده در واقع اون قسمت از بدنش رو فیزیکی به دنیای دیگه انتقال داده
و کاکاشی با شارینگان ،چاقو و راسنگان رو به همون دنیای توبی انتقال میده و به اون قسمت از بدنش که در حال عبور اشیاء هست بر خورد میکنه

توبی به هیچ وجه نباید اوچیها باشه چه برسه به اینکه اوبیتو باشه...مثلا ژن سنجو داره و بدن عجیب و ارتباطش با زتسو آزمایشگاهی
وقتی که دستش قطع میشه به جای خون مثل خمیر ذوب میشه
اینکه گذشته ی زتسو چی بوده مشخص نشد و زتسو مرد . اما من مطمئن هستم در طول گذشته ی توبی گذشته ی زتسو هم گفته خواهد شد
آدم عوضی که به خاطر کار اون اوچیها به حمله ی کیوبی متهم شدند و تاوان دادند و نتیجه ی آن قتل عام شد
کسی که حتی به قتل عام کمک کرد و تنها هدفش جمع آوری شارینگان در کنار دانزو بود
توبی انگار کاکاشی رو کاملا میشناسه این دلیل نمیشه که اوبیتو باشه
چون توبی ، دانزو و اروچیمارو و ارتباطی که داشتند رو به خوبی میشناخت ..حتی کیسامه و کارهایی که کرده بود رو میشناخت و به گروه آکاتسوکی دعوتش کرد
نکنه مثل وانشات road to ninja یک گوی جادویی داره و با اون زندگی خصوصی افراد رو میبینه یا اینکه زتسو همه جا براش جاسوسی میکرده!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
توبی گفت که شارینگان رو در نبردی روی پل کانابی بدست اورده (پس نگید اوبیتو هست ها!!!)
از اینجا کاکاشی یک حدس میزنه و میگه نکنه که!!! توبی سریع منظورش رو میفهمه اما میگه دهنت رو راهت باز میکنی یعنی اشتباه حدس زدی!
احتمالا کسی شارینگان اوبیتو یا یکی از بستگان اوبیتو رو را داشته و توبی شارینگان رو از اون میدزده

گفتم که توبی احتمالا گذشته ی بدی داشته گفت وقتی که کسی بهت اعتماد میکنه و کاری رو بهت میسپره اما شکست میخوره
آرزو های هیچ کس (احتمالا خودش) به واقعیت نمیرسه ... دنیایی که قهرمانان (شاید گذشته ی خودش) مجبور نیستند از دیگران عذر خواهی کنند
در آخر کیوبی جاش رو با ناروتو عوض میکنه ...گفته شده بود که میناتو نصف کیوبی رو مهر کرده و نصب دیگه توی شکم شینگامی هست
اگه ناروتو نتونه از نصف دیگر چاکرای کیوبی استفاده کنه ولی وقتی که کیوبی بدن ناروتو رو میگیره بتونه از نصف دیگر استفاده کنه ...
در این صورت فقط میتونم بگم کیشی موزی ترین آدمی هست که ندیده ام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ناروتو توی حالت کیوبی کامل میره انگار نه انگار که چاکرای کافی نداره این طور به نظر نمیاد که خود کیوبی داره از نصف دیگه استفاده میکنه
چون کیوبی به ناروتو میگه :برو ناروتو .. تو شکست نمی خوری.. ناروتو هم میگه :آره ..

یک جمله خدایا شکرت که کاکاشی رو با چشم بسته در حال عرق ریختن میبینم. یعنی ممکنه؟
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ناگفته نباشه که کسایی رو دیدم که میخواهند توبی نفله بشه و مادارا که گفته بود برای گرفتن کیوبی میاد جای توبی رو بگیره
و کنترل جوبی رو بدست بیاره ...خطر اصلی جوبی هست وگر نه توبی تا حالا کار دیگه ای به جز جاخالی دادن نکرده ...
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/08/14 08:25 AM، توسط Mohabat69.)
2012/08/14 12:10 AM
 اعتبار داده شده توسط : nig(+2.0) ، !Web Prince(+3.0) ، ALI-TSUBASA(+2.0)
nig
.

اعتبار: 526.0
ارسال: #114
ممنون محبت جان. فقط کافیه آدم پست هاتو بخونه تا یه عالمه چیز از ناروتو بفهمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: یک مصاحبه از کیشی چند هفته پیش آمده بود که بهش محل ندادم چون خیلی مشکوک بود
گفته بود که به زودی شخصیت توبی و ارتباطش با مادارا مشخص میشه . عین همین حرف رو با حالت تمسخر زده بود که تا اون زمان به پیشبینی ادامه بدید!!!
بابا از قدیم حرفش بود که کیشی خودش میاد فروم میخونه ! قبلا گفته شده بود که کیشی داستان رو میخواد کش بده و بپیچونه
یعنی امکان داره که از روی لج یا اینکه داستان پیش بینی نشده باشه و همه رو شگفت زده کنه از قصد داستان توبی رو تغییر میده؟
گفته بود ساسکه و ناروتو یک بار همدیگر رو می بینند
اینکه کیشی میخواد داستان رو کش بده که توش شکی نیست. یادش به خیر اون موقعی که ناروتو و ساکورا و ساسکه سه تا بچه بودن و تازه به خاطر امتحان با هاتاکه کاکاشی رو به رو شده بودن.
الان نگاه کن مانگا به کجا رسیده! جنگ بین نینجا ها و زنده شدن مرده های گذشته و اتحاد نینجا ها ! تازه با این همه اتفاق باز هم خیلی چیز ها مونده. اولیش هم همین ناروتو و ساسکه ست. بعد تا آخر داستان که ناروتو باید مثل میناتو هوکاگه بشه و با ساکورا ازدواج کنه و صلح جهانی رو برقرار کنه(آخر داستان به احتمال 90% اینطوری میشه)
نقل قول: برداشت ساده از این حرف: ساسکه : سلام . ناروتو : خداحافظ !!!
فکر کنم برعکس گفتی! ناروتو:سلام. ساسکه:خداحافظ!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: گفتم که توبی احتمالا گذشته ی بدی داشته گفت وقتی که کسی بهت اعتماد میکنه و کاری رو بهت میسپره اما شکست میخوره
آرزو های هیچ کس (احتمالا خودش) به واقعیت نمیرسه ... دنیایی که قهرمانان (شاید گذشته ی خودش) مجبور نیستند از دیگران عذر خواهی کنند
بیشتر شخصیت های ناروتو گذشته ی بدی داشتند که به اینجا رسیدند. داستان ناروتو نشون میده که افراد با وجود گذشته ی بدشون بعضی ها راه درست رو پیش میگیرن و بعضی راه غلط رو . و کسایی که راه غلط رو پیش میگیرند دقیقا همون کسایی هستند که همه ی دردسر های ناروتو رو درست میکنند! اصلا جذابیت ناروتو به همین دلیله.
نقل قول: انصافا خیلی وقته که مانگا نخوندم از همون موقعی که ایتاچی و ساسکه مقابل کابوتو می ایستن!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته نا گفته نماند که دیگه مانگا حال نمیده و فقط و فقط انیمه!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیگه حس خوندن مانگا رو ندارم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی خوبی مانگا اینه که بعضی چیزا رو نشون میده و تو انیمه حتی بهشون اشاره نمیشه!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در کل مانگا خوبه اما خب من دیگه بوسیدمش گذاشتم کنار!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
موافقم. مانگای ناروتو دیگه خیلی خیلی خیلی طولانی شده(همه ی مانگا های معروف دنیا اینطوری میشن) و پایان مانگا هم تقریبا مشخصه.
همون انیمه خیلی بهتره.(چون تنبل هستم اینو میگممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
2012/08/14 05:09 PM
yahiko
"the son of god"

ارسال: #115
هه هه هه ههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تازه کیشیموتو اعلام کرده که سال دیگه مانگا تموم میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فکر نکنم دوست داره تمومش کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من که دیگه خسته شدم از مانگامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/08/18 06:32 AM
nig
.

ارسال: #116
هممون خسته شدیم از مانگا دیگه. هی کشش میدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کیشیموتو هم بعید نیست خالی ببنده!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شایدم منظورش از تموم شدن اینه که یه سری جدید میخواد درست کنه؟ مثلا توی انیمه ناروتو تموم شد و ناروتو شیپودن اومد. شاید مانگا هم می خواد همینکارو بکنه(اصلا ازش بعید نیست)
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/08/18 06:43 PM، توسط nig.)
2012/08/18 06:42 PM
yahiko
"the son of god"

ارسال: #117
والا مانگا که فکر نکنم همچین چیزی داشته باشه چون مانگا از چپتر یک شروع میشه تا چپتر آخر و اون انیمه اس که هی تقسیم میشه به سری های متفاوت اگه توجه کرده باشی مانگای انیمه ناروتو شیپودن ادامه مانگای انیمه ناروتوس و با هم تو یه مانگا هستن و فقط انیمه هاشون از هم جدا هستن اما قبلا یعنی چند ماه پیش یه جا از کشیموتو دیده بودم که گفته امسال اخرین سال مانگاس اما بعد چند ماه اعلام کرد احتمالا سال دیگه مانگا تموم شه و این یعنی دوست نداره انیمه ناروتو رو تموم کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی من یه شایعاتی درباره انیمه شنیدم که میگن بگد از شیپودن قراره اکیپودن بیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی اینطور:
ناروتو ===> ناروتو شیپودن ===> ناروتو اکیپودن
نمیدونم خبرش راسته یا دروغ اما من فقط شنیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بابت مانگا هم شاید بخواد همه رو سوپرایز کنه و امسال مانگا رو تموم کنه یعنی اول میگه سا؛ دیگه بعد در عین ناباوری میبینی امسال تموم شده بعد حسرت میخوری که چرا تموم شدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/08/19 03:15 AM
nig
.

ارسال: #118
شایدم امسال تمومش کنه. من گفتم از اون هیچی بعید نیست.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی راست میگی الان که فکر میکنم میبینم اگه تموم شه من ناراحت میشم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
انیمه اگه کش بخوره اشکال نداره. من انیمه شو دوست دارم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مانگاش حوصله سر بر شده.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/08/19 03:48 AM
yahiko
"the son of god"

ارسال: #119
اِ آقا جون به قول فرشاد پالاس منفی ندهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مانگا خوبه برا کسایی که حوصله اش رو دارن شایدم دوباره برگشتم سمت مانگاچون بهش کمی علاقه دارم و بخاطر اینه که تو مانگا چیزایی هست که تو انیمه نیست یا اگه هم باشه زیاد حاشیه نمیره اگه هم بره عوض میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تو بخش اخبار ناروتو گفتم و اگه هم اینجا بگم ضرری ندارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این هفته مانگا نیست و چپتر بعدی هفته آینده میادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/08/19 04:07 AM
nig
.

ارسال: #120
یک دقیقه به جمله ی خودت توجه کن:مانگا خوبه برا کسایی که ""حوصله اش ""رو دارن.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم موافقم. اما الان حوصله ش رو ندارم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این هفته که گفتی نمیاد شاید تا هفته ی دیگه حوصله پیدا کردم، خوندمش! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/08/20 02:35 AM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گفت و گو درباره ی مانگای Naruto Gaiden: The Seventh Hokage زاواره 7 3,306 2020/12/17 04:29 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  بحث و گفت و گو درباره مانگای بروتو گارا 27 6,788 2019/10/09 09:45 AM
آخرین ارسال: sasan_j.n
  چپترهای ویژه ناروتو و بوروتو! 2rsa 4 5,445 2019/01/10 09:45 PM
آخرین ارسال: 2rsa
  مانگا ناروتو amirmohammad 18 9,543 2017/01/18 09:19 PM
آخرین ارسال: Manga1394
  مانگای ناروتو (معرفی ، اطلاعات و دانلود نسخه فارسی) Carrow 19 22,584 2015/12/31 06:32 PM
آخرین ارسال: E.Ryoga

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان