زمان کنونی: 2024/06/02, 04:21 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/02, 04:21 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 4.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations

نویسنده پیام
farshad
キャプテン翼の生成

اعتبار: 1019.0
ارسال: #131
RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations
زیاد نه چون کمی به بلیچ شباهت داره .
2011/11/24 06:59 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Pepe
White Darkness

*

اعتبار: 300.0
ارسال: #132
مامان و بابای من قراره برن کربلا و این بهترین فرصت برای خرید اینترنتی منه. آخه هر وقت پستچی میاد خونمون اونها کلی به من گیر میدن که چی خریدی؟ بعدش هم کلی دعوام میکنن و من واقعاً واقعاً نمیتونم این شرایط رو تحمل کنم. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب حالا برم سر موضوع اصلی:
اول اینکه بهتره در مورد سلیقه ی خودم یه توضیحاتی رو براتون بدم:
-از انیمه هایی که زیادی تخیلی و گیج کننده باشند متنفرم.انیمه باید در عین حال که تخیلی هست تا حدودی به واقعیت نزدیک باشه تا بتونه برای آدم قابل درک و ملموس باشه. مثلاً در انیمه ی کدگیاس، در مورد توانایی های قدرت گیاس زیادی اغراق شده، به علاوه اینکه این قدرت رو افراد زیادی دارند و آدم واقعاً گیج میشه که جریان اصلی از چه قراره، و این خیلی دل آدم و میزنه ولی مثلاً در انیمۀ دفترچه ی مرگ از همون قسمت اول برای بیننده قوانین کلی دفترچه معلوم میشه، بعلاوه اینکه در بین هر قسمت مروری بر این قوانین میشه که این موضوع باعث میشه تا آدم راحت بتونه به موضوع داستان پی ببره.
-از انیمه های خیلی خشن بدم میاد،
-از انیمه هایی که صحنه های عاشقانه زیاد دارند و این صحنه ها جوری هستن که حال آدم و بهم میزنند هم بدم میاد،
-موسیقی متن و تیتراژ انیمه ها باید قشنگ باشه،
-ترجیحاً سبک انیمه مدرسه و درام باشه،
-از امتیاز بالایی برخوردار باشه،
-آموزنده باشه،
-برای گروه سنی بالای 13 سال باشه،
-هم شاد و هم غمگین باشه،
- گرافیک خوبی داشته باشه،
-جزء انیمه های کوتاه باشه، پس بلیچ، ناروتو و وانپیس نمیتونند باشند.
خودم تا اونجایی که تحقیق کردم از این انیمه ها خوشم اومده :
full metal alchemist, full metal alchemist brother hood, , love hina, minami-ke, true tears, ouran high school host club, bakuman, skip beat
نظر شما چیه؟
2012/02/01 01:54 PM
!Web Prince
RIP

*

اعتبار: 2080.0
ارسال: #133
من انیمۀ love hina رو شدیداً توصیه میکنم
این انیمه رو از سال 83 داشتم با دایل آپ دانلود میکردم که سال 86 تموم شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (البته انیمه های دیگه ای هم دانلود میکردم، بعضی وقتها هم اشتباهی مانگاش رو دانلود میکردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
فقط نمیدونم زیرنویسش فارسیش اومده یا نه
داستانش اینه که keitaro کیتارو وقتی 5-6 سالشه با دوستش که اسمش رو یادم نیست (دختره)، قرار میذارن که وقتی بزرگ شدن باهم به دانشگاه توکیو برن. فردای روزی که با هم قرار میذارن، دوست کیتارو از اون شهر میره و کیتارو موقع خداحافظی بهش قول میده که هر طور شده وارد دانشگاه توکیو بشه که اینجوری بتونن دوباره با هم باشن
بعد از چند سال، کیتارو دبیرستان رو تموم میکنه و میخواد توی کنکور دانشگاه توکیو شرکت کنه، برای همین میاد توکیو. عمۀ کیتارو یه خوابگاه دخترونه داره که اون خوابگاه رو به کیتارو میسپاره و خودش میره مسافرت. یکی از دخترهای اون خوابگاه همون دختره هست که اومده برای کنکور درس بخونه...
انیمۀ ouran high school هم قشنگه، هر چند ندیدمش ولی فن فیکشنهای جالبی ازش خوندم
انیمۀ true tears هم قشنگه (فکر کنم خودت بهم معرفیش کردی)
انیمه های full metal alchemist brother hood و full metal alchemist هم جالبن
انیمۀ My Melody رو هم اگه گیرت اومد، بگیر. داستانش رو اینجا معرفی کردم
فیلم yobi the five tailed fox رو هم اگه پیدا کردی، بگیر. زیرنویس فارسیش هم اومده. فیلم Tales Frome Earthsea هم جالبه
2012/02/04 05:03 PM
Pepe
White Darkness

*

ارسال: #134
خب تا اینکه که خرید این انیمه ها قطعی شده:
full metal alchemist brother hood, , love hina, minami-ke, true tears, ouran high school host club, angel beats
کس انیمه ی k-on رو دیده؟ به نظرم جالب میومد، داستانش در مورد چند تا دختر هست که تو مدرسه ی موسیقی درس میخونن.
2012/02/10 10:53 AM
بیکار
تازه وارد

*

اعتبار: 6.0
ارسال: #135
سلام انیمه های Claymore و Serial Experiments Lain و Avatar - The Last Air Bender و 2006 - Ergo Proxy دیدی ؟؟؟
2012/02/11 03:30 PM
Pepe
White Darkness

*

ارسال: #136
نقل قول: سلام انیمه های Claymore و Serial Experiments Lain و Avatar - The Last Air Bender و 2006 - Ergo Proxy دیدی ؟؟؟
سلام حسن جان، نه هیچکدوم و ندیدم. ولی در مورد انیمه ی claymore یه چیزهایی میدونم. خیلی از این سبک ها خوشم نمیاد.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پس جواب سوال من چی شد؟ انیمه های bakuman, skip beat, k-on رو کسی ندیده؟ به نظرتون اینها رو بگیرم یا نه؟ لطفاً یه خورده راهنماییم کنید.
2012/02/11 04:19 PM
بیکار
تازه وارد

*

اعتبار: 6.0
ارسال: #137
روش 1.7میلیارد ینی (20.8 میلیون دلاری) فیلم K-ON! هیروو اوتاکا ، روزنامه نگار مرتبط با فیلم، روز چهارشنبه گزراش نمود که فیلم K-ON! در بلیط فروشی موفق شده است از 3 دسامبر تاکنون 1.7 میلیارد ین بدست آورد. وبسایت The Box Office Mojo همین هفته اعلام کرد که این فیلم توانسته است مبلغی معادل 20,790,997 دلار آمریکا را تا 29 ژانویه کسب کند.

منبع:www.animenewsnetwork.com

داستان
K-on
در باره چهار دختر دبیرستانی ژاپنی است که در باشگاه موزیک ملایم مدرسه خود عضو می شوند تا از میان رفتن آن جلوگیری کنند. اگر چه، آنها تنها اعضای باشگاه هستند و در ابتدا، یو هیراساوا، شخصیت اصلی، هیچ تجربه ای از نواختن سازهای موسیقی یا خواندن نت موسیقی ندارد. سرانجام، او یاد می گیرد که چگونه یک نوازنده گیتار ممتاز بشود. بقیه اعضای باشگاه به او کمک می کنند که یک گیتار بخرد و در جشن مدرسه اجرای موفقیت آمیزی داشته باشند. از آن پس، یو، به همراه، میو آکی یاما، باسیست، ریتسو تایناکا، طبّال و تسوموگی کوتوباکی، کیبوردیست، دوران مدرسه اشان را با تمرین، اجرا یا وقت گذرانی با یکدیگر می گذرانند. یک سال بعد، باشگاه پذیرای یک گیتاریست دیگر بنام آزوسا ناکانو می شود که یک سال از آن ها کوچک تر است.

این به نظر خوب میاد منم خودم ندیدمش تو سایت نظراتشم خوب بود

skip beat :

داستان: کیوکو ( kyoko ) به دنبال عشق واقعی و دوست دوران کودکی اش شو ( shotaru ) به توکیو آمد تا به او برای رسیدن به هدفش که تبدیل شدن به یک ستاره بود ، کمک کند . او تمیز می کرد ، می شست و 3 تا شغل داشت که هیچ کدام برای خودش چیزی کسب نمی کرد ، فقط برای این خاطر بود که شو را بسیار دوست داشت ، اما او هیچ علاقه ای از شو دریافت نمی کرد . با این حال ، او همچنان در کنارش باقی مانده بود تا روزی که او به طور سر زده وارد محل کار شو شده و به حالت استراغ سمع حرفهایش که درباره ی او بود را شنید . شو داشت به منشی اش می گفت که کیوکو در چشمش فقط به عنوان یک خدمتکار است و به هیچ عنوان برایش مهم نیست . زمانی که کیوکو این حرف را شنید ، گوشه ای برای گریه کردن ننشست بلکه ، موهایش را کوتاه و رنگ کرده و تیپ و اخلاقش را عوض کرد که به دنیای سینما بپیوندد و از شو انتقام بگیرد .

منبع:www.animenewsnetwork.com

اینم بستگی به نظر خودت داره داره

bakuman:

خلاصه داستان:

موریتاکا ماشیرو و آکیتو تاکاگی دو نفری هستند که به درد کار همدیگه می خورند...موریتاکا تصویر گر ماهریه و آکیتو هم شاگرد اول مدرسه است. یه روز آکیتو از موریتاکا می خواد که با هم تیم شن تا مانگا بکشند...اولش موریتاکا مخالفت می کنه تا این که آکیتو اونو پیش آزوکی یعنی دختری که موریتاکا دوست داره می بره...

اینم از این
2012/02/11 04:46 PM
 اعتبار داده شده توسط : Pepe(+2.0)
zareb
ضارب افسانه ای

اعتبار: 13.0
ارسال: #138
سلام
چندتا اینمه توپ به منم معرفی کنید تو سبک کدگیاس و دث نوتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/02/11 06:40 PM
farshad
キャプテン翼の生成

اعتبار: 1019.0
ارسال: #139
black lagoon رو ببين ديگه چيزي نميخواد ببيني ... همون يكي تا 2 هفته سرتو گرم ميكنه . 24 قسمته . تجربه ي من اينو ميگه . موضوع جنگ مافيا و روسيه و ژاپن . درست مثل جنگ خليج واقعي و مبارزات خيلي عالي . هم كشتي و هم با اسلحه . توش خوناشام هم داره . ديگه چي بگم ؟ كلا همه چيز داره . كليسا هم مادرهاي مقدس قاچاقچي مواد مخدر هستند . همشون از دم تفنگ دارن . قدرتهاي عجيب و قريب هم توش هست . مثلا يه دختر داره كه هرچي بهش تير ميزنن قدرتش زياده چيزيش نميشه گلوله ها رو جاخالي ميده . كاراكترهاش عاليند .

Canaan هم هست . البته نميدونم ازش خوشت مياد يا نه .
اينم اطلاعاتشه .
http://www.animenewsnetwork.com/encyclop...p?id=10270
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/02/11 06:45 PM، توسط farshad.)
2012/02/11 06:44 PM
Icchi
هیدروکربنِ سیر نشده

اعتبار: 234.0
ارسال: #140
نقل قول: پس جواب سوال من چی شد؟ انیمه های bakuman, skip beat, k-on رو کسی ندیده؟ به نظرتون اینها رو بگیرم یا نه؟ لطفاً یه خورده راهنماییم کنید.
من باکومن رو دیدم و به نظرم از همه نظر عالیه ، داستان خوب ، شخصیت پردازی درجه یک ، ریتم مناسب ، موزیک قوی از خصوصیاتشه ، حتما ببین .
2012/02/11 07:41 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای دیدن کدوم انیمه زمان بیشتری صرف کردین؟ Kradness 69 14,820 2022/10/09 06:23 PM
آخرین ارسال: nankatsu
  از دیدن کدوم انیمه پشیمونی؟؟؟؟ Boruto 26 4,296 2022/01/04 09:45 AM
آخرین ارسال: fmo
  تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ Merida 38 9,042 2021/10/17 09:18 PM
آخرین ارسال: Black Clover 61
  بهترین سن برای کاراکترهای انیمه ای anne13 102 15,969 2021/04/12 05:03 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
zجدید دیدن انیمه چه تاثیری روتون داشته؟؟ 2rsa 30 5,546 2021/03/02 04:23 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان