زمان کنونی: 2024/08/19, 05:59 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/08/19, 05:59 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درباره انیمه Shingeki no Kyojin S2

نویسنده پیام
❤Ereɴ Yeαɢer❤
فوق‌العاده

اعتبار: 1728.0
ارسال: #71
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Shingeki no Kyojin Season 2
(2017/05/01 06:02 PM)'Roya seiba' نوشته شده توسط:  
(2017/05/01 12:41 PM)'❤Ereɴ Yeαɢer❤' نوشته شده توسط:  واااااایییی چنِقَذه خفن بوووود عاااالییییی بوووود کیف کردم یعنی!
چقدر یمیر خفن غول میکشت!دمش گرم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی یمیر نمرده هاا!فقط دست و پاش قطع شده!گفتم بدونینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ارن چه کیفی کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا من از میکاسا بدم میاد اینا فرت و فرت میکاسا رو نشون میدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

راستی نمرد؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پس اگه دست و پاش قطع شده باشه باید مثل ارن دوباره در بیاد!
(عجیبه ایسایاما رحمش اومدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
وای آره میکاسارو هی مثل لیوای نشون میدن خدا لعنتشون کنه:/

نه نمرد!
آره دقیقا درسته چون غوله دوباره در میانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اوفففف آره لیوای به این خفنی رو ول کردن میکاسا رو چسبیدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهدیدین اونجایی که میخواست اون غوله رو بکشه مثل لیوای وارد شد؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

لیوای باید تک باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2017/05/01 08:43 PM، توسط ❤Ereɴ Yeαɢer❤.)
2017/05/01 08:40 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
❤Ereɴ Yeαɢer❤
فوق‌العاده

ارسال: #72
(2017/05/01 08:20 PM)'Blacksnake' نوشته شده توسط:  الان تنها چیزی که من خیلی در موردش کنجکاوم اینه که هیستوریا دقیقا کیه... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و مسئله ی دیگه اینکه چرا اینقدر ضد میکاسایید؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من به خودم شک میکنم که ازش خوشم میاد! هی احساس میکنم آدم عجیب غریبی هستم! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چون میکاسا از همون فصل اول با ارن مثل بچه ها رفتار میکرد و این اعصاب خورد کنه. البته برای منمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهو باعث شده ازش بدم بیاد!

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2017/05/01 08:45 PM، توسط ❤Ereɴ Yeαɢer❤.)
2017/05/01 08:41 PM
Ender Creeper
Push the button to sick

اعتبار: 90.0
ارسال: #73
یه سوال، میکاسا فامیلیش آکّامان یا همون آکرمن هست، لیوای هم همینطور، خواهر و برادر نیستن؟
2017/05/02 05:01 PM
❤Ereɴ Yeαɢer❤
فوق‌العاده

ارسال: #74
خیر ، نسبت فامیلی دارن اما خواهر برادر نهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه(اگه خواستید بدونید چه نسبتی تو پروفایلتون میگم)
لیوای جای بابای میکاسا هستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2017/05/02 05:28 PM
Yu_chan
Red King

ارسال: #75
امروز سه شنبه ست تازهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کجایی شنبه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( تا حالا انقدر منتظر شنبه نبودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
بچه ها آرت های رسمی رو دیدین؟ خیلی خفننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستییی؛
اینکه الان خود مردم تایتان میشن پس اون تایتان های بیرون دیوار ماریا چی بودن؟:/

2017/05/02 06:02 PM
zareb
ضارب افسانه ای

اعتبار: 13.0
ارسال: #76
میکاسا که عشقه در کنار لیوای.
الان احتمال داره یکی داره رو مردم آزمایش میکنه. چون مادر اون کچله هم که دست و پاهاش ضعیف در اومد تو همون خونه خودشون تبدیل شد یهو و مطمئنا بدون اراده خودش بوده وگرنه می تونست به حالت قبل برگرده. 
فعلا اون غول 17متری پشمالو رو باید دید کی هستش. چون تا حالا ابزار پرواز مدافعین رو هم ندیده بوده و معلوم نیست تا حالا کجا بوده که ندیده اینا ابزار رو!!
2017/05/02 07:33 PM
Hyori Ackerman
کاربر حرفه‌ای

اعتبار: 262.0
ارسال: #77
قسمت 5 عالی بود!جلوتر که میریم انیمه هیجان انگیز تر و جذاب تر میشهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
بهترین سکانسش تشویق کردن ایمیر توسط کریستا(که الان باید بگیم هیستوریا)بود.تا به حال چنین شجاعتی از هیستوریا ندیده بودم واقعا خوشم اومدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

یه سکانس جالب دیگه غول کشتن ارن بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifچه قدر هم ذوق و هیجان داشت از بابت کشتنشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون موقع که مانگا می خوندم حس خاصی نسبت به ایمیر نداشتم اما تو این قسمت که نقشش مهم شد به نظرم خوب ظاهر شده بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
گروه شناسایی هم که مثل همیشه به موقع میان و کارشون رو عالی انجام میدنتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifوااااااای میکاسا خیلی خفن شده بود خیلی پیشرفت کرده امیدوارم به پای لیوای برسهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif(هر چند فکر نکنم بشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif)
2017/05/02 07:56 PM
Hyori Ackerman
کاربر حرفه‌ای

اعتبار: 262.0
ارسال: #78
یه چیزی یادم رفت بگمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
احساس نمی کنین چهره لیوای رو یه کم بد ترسیم کردن؟فصل اول جذاب تر بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
تو اپیزود سوم یا چهارم یه چند ثانیه که داشت صحبت می کرد خیلی به چهره ش دقت کردم چشماش رو خوب نکشیدنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif

2017/05/02 08:00 PM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #79
(2017/05/02 06:02 PM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  امروز سه شنبه ست تازهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کجایی شنبه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( تا حالا انقدر منتظر شنبه نبودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
بچه ها آرت های رسمی رو دیدین؟ خیلی خفننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستییی؛
اینکه الان خود مردم تایتان میشن پس اون تایتان های بیرون دیوار ماریا چی بودن؟:/

اسپویل شدیدا خطرناک از مانگاتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

نقل قول:
چون میکاسا از همون فصل اول با ارن مثل بچه ها رفتار میکرد و این اعصاب خورد کنه. البته برای من
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و باعث شده ازش بدم بیاد!
میکاسا نبود که این بچه تا الان صدبار مرده بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 
2017/05/02 08:21 PM
X Phoenix X
شرلوک پارک انیمه

اعتبار: 1892.0
ارسال: #80
(2017/05/02 08:00 PM)Hyori Ackerman نوشته شده توسط:  یه چیزی یادم رفت بگمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
احساس نمی کنین چهره لیوای رو یه کم بد ترسیم کردن؟فصل اول جذاب تر بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
تو اپیزود سوم یا چهارم یه چند ثانیه که داشت صحبت می کرد خیلی به چهره ش دقت کردم چشماش رو خوب نکشیدنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif

احساس نمیکنم مطمئنم خیلی بدکشیدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قسمت 3 که داغون بود باز قسمت یک بهتر بود شبیه فصل یک جذاب بود
اون جایی که داشت ارن و میکاسا و ارمینو نصیحت میکرد کلا نابود شده بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2017/05/02 08:23 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,554 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,820 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,337 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,437 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,511 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان