زمان کنونی: 2024/06/02, 05:39 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/02, 05:39 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 4.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations

نویسنده پیام
Arararagi
Kami-sama

ارسال: #891
RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations
سلامتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
یه انیمه میخوام که شبیه amnesia باشه و شخصیتاش خوشتیپ باشن که بازم تاکید میکنم که شبیه amnesia باشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
همینتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/03/03 09:36 PM، توسط Arararagi.)
2016/03/03 08:00 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Nao-chan
supervisor

اعتبار: 616.0
ارسال: #892
(2016/03/03 05:34 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  
(2016/03/03 01:39 PM)'Nao-chan' نوشته شده توسط:  
(2016/03/03 01:28 AM)'Merida' نوشته شده توسط:  
(2016/03/02 08:54 PM)'veena' نوشته شده توسط:  یه انیمه تو سبک نوراگامی موخوام.
یه انیمه نیز توی سبک آخرین اسرافیل.

(2016/03/03 12:59 AM)'Nao-chan' نوشته شده توسط:  
(2016/03/02 08:54 PM)'veena' نوشته شده توسط:  یه انیمه تو سبک نوراگامی موخوام.
یه انیمه نیز توی سبک آخرین اسرافیل.

تو سبک نوراگامی انیمه "Koukai no kanata" یا همون "فراتر از محدودیت" بهترینه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یعنی من خودم بعضی وقتا به این فکر میکنم که نوراگامیو شاید از رو این ساخته باشن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تو سبک آخرین اسرافیل انیمه Attack on titan یا همون حمله به غول....و Tokyo Goul.....و Aldnoah.zero انیمه های قشنگین و من به شخصه خیلی خوشم میاد ازشون و امتیازهای خوبیم دارن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

با تشکر از نائوچانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فقط پستت و اصلاح می کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

Beyond the Boundary : این و از روی ناول ساختن که ناولش از سال 2012 منشتر شده و نوراگامی از روی مانگا که از سال 2010 داره منتشر میشه پس هیچ طوری نمیشه گفت نوراگامی و از رو ی اون ساختن- ولی از نظر شباهت: ندیدم ولی اره میگن شبیه نمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مثه نوراگامی سول ایتر هم هست از این نظر که مین کراکتر ها شینکی دارن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دث د کید هم خیلی خله مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهفقط اینکه اخراش فیلرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه از سوپرنچرال و اینا خوشت میاد : ناتسومه و کتاب دوستان
==========================================================
آلدوناه زیرو ؟ شباهت؟ - تنها چیزی که می تونم بگم انیمه ش گرافیک خوبی داره - اوپنینگ فصل اولش خوب بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه داستانش هم چرت و پرت تموم شد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه پرتاگونیست و انتاگونیست هم یهو کلا اخلاقیاتشون توی دو فصل عوض شد- خب فقط تنها شباهتی که بهم دارن این که یوچان مثل ایناهو می پره وسط جنگ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همون حمله به تایتان خوبه با درجه خشانت بیشترمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه - توکیو غول هم امان از انیمه ش امانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اینقدر چرت و پرت مسخره ساختن انیمه ش و که مانگای به این خوبی و زدن ترکوندن اخه چرا؟؟؟؟// دیگه انتخاب با خودته ببینی یا نه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

عه؟!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من نمیدونستم که مانگای نوراگامی از 2010 درحال نوشتنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه گومن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

به پیروی از مری عزیز:سول ایتر رو نمیدونم ولی ناتسومه و کتاب دوستانم قشنگه درباره روح و این حرفا هم هستش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی زیادههههه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب منظور من از شباهتش با آخرین سراف شباهت کلی بود که اونم درباره مبارزه آدما با یه موجودات و افراد دیگست که البته تو آلدنوآه زیرو مبارزه آدما با آدماست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و چندتا شباهت جزئی و کوچولو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
با تشکر از مری عزیز بابت اصلاحات مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خواهش می کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

.................

مشابه اخرین سراف هم همون حمله به تاینان در درجه اول و بعدشم توکیو غول - حالا اگه از خون اشامی خوشش میاد میتونیم خون اشامی معرفی کنیم( ومپایر نایت مثلا) اگه موضوع پخش شدن ویروس براش جالبه که مثلابلک بولت

ولی اینکه می گی ادما با یه سری موحودات می جنگن خوب تو نصف انیمه ها ادما یا با ادما می جنگن یا با موجودات دیگه - اگه بحث موجودات عجیب غریب باشه یا خون اشام ها ( ومپایر نایت مثلا) انیمه های دیگه ی میشه معرفی کرد - حتی اگه بحث ادم با ادم باشه هم همینطور -
تنها شباهت نجات دادن دنیاست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و اینکه ایناهو خیلی رو مخهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خو تو نصف انیمه ها اینجوریهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

الان بخوام اینطوری مثال بزنم می گم دی گری من ببین که ادما سلاحی به اسم اینوسنس دارن که با اکوما هم می جنگن سوپرنچرال هم هست و دارک فانتزی - قصدشون هم شکست ارل و نجات دادن ادما از دست اون و اکوما هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یا مثلا هانتر که سلاح ادما نن هست البه قصدشون نجات دنیا نیس به جز توی یه ارکمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یا مثلا تو ورلد تریگر یا ککی سنسن دروازه باز میشه یه سری موجودات میریزن وسط که ادما باهاشون می جنگن یا همین وان پانچ من یا مثلا تو گاد ایتر هم بحث دیوار و اینا هست و ادما سلاحایی به اسم گاد ایتر دارن و باید با یه موجود عجیب و غریب بجنگن

گاد ایتر با حمله به تایتان مقایسه میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

درسته ولی خب من فقط این چندتا رو خوب میشناختم و ازشون خوشم اومده بود برا همین همینارو معرفی کردم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

واهاهایییی تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif هانتر ایکس هانتر و دی گری من تعداد اپیزوداش خیلییییی زیاده تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif بخوای ببینی یکی دوسالی طول میکشه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

ورلد تریگرم بدک نیست ولی خب اونم زیاده تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif ولی امتیاز خوبی نداره و زیادم مخاطب و طرفدار نداره!!

ولی تو این سبک سوپرنچرال که دروازه باز میشه و موجودات عجیب غریب میان تو این دنیا انیمه Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri هم قشنگه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif همش 13 اپیزوده و مال تابستون 2015 هستش،هات انیمست و امتیازشم زیاده تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif سیزن دوم همین انیمه که اونم 12 اپیزود داره و الآن آنگویینگه و هات انیمست و بازم امتیاز خوبی داره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif و حتما پیشنهاد میشه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

2016/03/03 10:58 PM
an Uchiha
شوالیه ی تبعیدی

ارسال: #893
(2016/03/03 10:58 PM)'Nao-chan' نوشته شده توسط:  درسته ولی خب من فقط این چندتا رو خوب میشناختم و ازشون خوشم اومده بود برا همین همینارو معرفی کردم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

واهاهایییی تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif هانتر ایکس هانتر و دی گری من تعداد اپیزوداش خیلییییی زیاده تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif بخوای ببینی یکی دوسالی طول میکشه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

ورلد تریگرم بدک نیست ولی خب اونم زیاده تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif ولی امتیاز خوبی نداره و زیادم مخاطب و طرفدار نداره!!

ولی تو این سبک سوپرنچرال که دروازه باز میشه و موجودات عجیب غریب میان تو این دنیا انیمه Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri هم قشنگه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif همش 13 اپیزوده و مال تابستون 2015 هستش،هات انیمست و امتیازشم زیاده تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif سیزن دوم همین انیمه که اونم 12 اپیزود داره و الآن آنگویینگه و هات انیمست و بازم امتیاز خوبی داره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif و حتما پیشنهاد میشه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

شنیدم این انیمه خیلی لوسه ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من خواستم ببینمش نظرات پشیمونم کرد ... سلیقه ها متفاوته ولی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2016/03/03 11:46 PM
Nao-chan
supervisor

ارسال: #894
(2016/03/03 11:46 PM)'an Uchiha' نوشته شده توسط:  
(2016/03/03 10:58 PM)'Nao-chan' نوشته شده توسط:  درسته ولی خب من فقط این چندتا رو خوب میشناختم و ازشون خوشم اومده بود برا همین همینارو معرفی کردم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

واهاهایییی تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif هانتر ایکس هانتر و دی گری من تعداد اپیزوداش خیلییییی زیاده تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif بخوای ببینی یکی دوسالی طول میکشه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

ورلد تریگرم بدک نیست ولی خب اونم زیاده تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif ولی امتیاز خوبی نداره و زیادم مخاطب و طرفدار نداره!!

ولی تو این سبک سوپرنچرال که دروازه باز میشه و موجودات عجیب غریب میان تو این دنیا انیمه Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri هم قشنگه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif همش 13 اپیزوده و مال تابستون 2015 هستش،هات انیمست و امتیازشم زیاده تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif سیزن دوم همین انیمه که اونم 12 اپیزود داره و الآن آنگویینگه و هات انیمست و بازم امتیاز خوبی داره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif و حتما پیشنهاد میشه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

شنیدم این انیمه خیلی لوسه ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من خواستم ببینمش نظرات پشیمونم کرد ... سلیقه ها متفاوته ولی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تو این ارسال من 4 تا انیمه نام بردم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif منظورت کدومه؟ تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
راستی انیمه Guility crown هم انیمه خوبیه و مبارزه ای هستش.امتیاز خوبی هم داره.
خیلی هم مشابه آخرین سراف نیستش ولی خب توسبک مبارزه و سوپرنچرال و سلاح و این حرفا انیمه خوبیه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif اینم پیشنهاد میشه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

2016/03/04 11:22 AM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #895
(2016/03/03 08:00 PM)Syo.Chan نوشته شده توسط:  سلامتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
یه انیمه میخوام که شبیه amnesia باشه و شخصیتاش خوشتیپ باشن که بازم تاکید میکنم که شبیه amnesia باشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
همینتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif

سلام
Karneval
Uta no Prince-sama: Maji Love 1000%
Nagi no Asukara

نقل قول: واهاهایییی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هانتر ایکس هانتر و دی گری من تعداد اپیزوداش خیلییییی زیاده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بخوای ببینی یکی دوسالی طول میکشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب این که میگی خیلی زیادن نسبت به فری تیل یا وانپیس چیزی نیستن !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کلا انیمه های بالا 50 قسمت جزو انیمه های بلند محسوب میشن !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نقل قول: ورلد تریگرم بدک نیست ولی خب اونم زیاده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی امتیاز خوبی نداره و زیادم مخاطب و طرفدار نداره!!
ناو چان شما ورد تریگرو دیدی ایا؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ورد تریگر برعکس امتیازش انیمه قشنگیه البته بستگی به سلیقه داره ، من 30 قسمت ازش و دیدم بسی دوست داشتم انیمه ساده ایه که برای مخاطب 12-13 ساله مناسبه و با وجود داستان و گرافیک ساده ، انیمه مستقلیه کارکترا و دنیا و هیولا هاش همه یه جورایی جدیدن و بنظر من انیمۀ بدور از این هیاهوا و گرافیک های سنگین که میتونه سرگرم کننده و خیلی دوست داشتنی باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (تیتراژش فول العادس ها حتما یه بار گوش کن من هزار باز گوش دادم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
نقل قول: ولی تو این سبک سوپرنچرال که دروازه بز میشه و موجودات عجیب غریب میان تو این دنیا انیمه Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri هم قشنگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همش 13 اپیزوده و مال تابستون 2015 هستش،هات انیمست و امتیازشم زیاده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه سیزن دوم همین انیمه که اونم 12 اپیزود داره و الآن آنگویینگه و هات انیمست و بازم امتیاز خوبی داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و حتما پیشنهاد میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هات بودن همیشه دلیل خوب بودن نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
متاسفانه من سیزن اول و دیدم و باید بگم اصلا چیز خاصی نداشت بیشتر طرفدارانش هم همون طرفدارن سورد ارت هستن .
من پیشنهاد نمیدم اگه تو سبک نوراگامی و اخرین اسرافیل بخوای، این انیمه مناسب نیست چون فضای نظامی زیادی داره و ممکنه به سلیقه همه خوشایند نیاد .(خشانت ش هم بالاس ولی جالب نیست )
2016/03/04 07:42 PM
Arararagi
Kami-sama

ارسال: #896
نقل قول: سلام
Karneval
Uta no Prince-sama: Maji Love 1000%
Nagi no Asukara

هر سه تاشونو دیدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
چیزه دیگه ای جز اینا نیس؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/03/04 07:54 PM
Nao-chan
supervisor

ارسال: #897
نقل قول: خب این که میگی خیلی زیادن نسبت به فری تیل یا وانپیس چیزی نیستن !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کلا انیمه های بالا 50 قسمت جزو انیمه های بلند محسوب میشن !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وان پیس و فری تیل و ناروتو و کارآگاه کونان که خدای اپیزودن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی خب هانترم اپیزوداش فک کنم بالای 100 اپیزود باشه که زیاده دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: ناو چان شما ورد تریگرو دیدی ایا؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ورد تریگر برعکس امتیازش انیمه قشنگیه البته بستگی به سلیقه داره ، من 30 قسمت ازش و دیدم بسی دوست داشتم انیمه ساده ایه که برای مخاطب 12-13 ساله مناسبه و با وجود داستان و گرافیک ساده ، انیمه مستقلیه کارکترا و دنیا و هیولا هاش همه یه جورایی جدیدن و بنظر من انیمۀ بدور از این هیاهوا و گرافیک های سنگین که میتونه سرگرم کننده و خیلی دوست داشتنی باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (تیتراژش فول العادس ها حتما یه بار گوش کن من هزار باز گوش دادم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
خب فقط یه اپیزود دیدم اونم نصفه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه زیاد ازش خوشم نیومد چون تعداد اپیزوداش زیاده و خب دراون حدم عالی نیستش که بخوای وقت بزاری و این همه اپیزودشو ببینی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من بیشتر سعی میکنم انیمه های کوتا ببینم یا اگه انیمه طولانی هم ببینم انیمه ای میبینم که واقعا فوق العاده باشه و ارزش این همه وقت گذاشتن داشته باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حالا ورلد تریگرم که درحال پخشه و معلوم نیست چند اپیزود خواهد داشت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: هات بودن همیشه دلیل خوب بودن نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
متاسفانه من سیزن اول و دیدم و باید بگم اصلا چیز خاصی نداشت بیشتر طرفدارانش هم همون طرفدارن سورد ارت هستن .
من پیشنهاد نمیدم اگه تو سبک نوراگامی و اخرین اسرافیل بخوای، این انیمه مناسب نیست چون فضای نظامی زیادی داره و ممکنه به سلیقه همه خوشایند نیاد .(خشانت ش هم بالاس ولی جالب نیست )
اوهوم موافقم که هات بودن همیشه به معنای خوب بودن نیست ولی من تقریبا از این انیمه خوشم اومده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نه زیاد ولی بدم نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه من اینو تو سبک نوراگامی و آخرین سراف پیشنهاد ندادم!مری درباره انیمه هایی که درباره دروازه و بیرون اومدن موجودات عجیب غریب گفت منم گفتم این انیمه تو این سبک خوبه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/03/05 01:21 AM، توسط Nao-chan.)
2016/03/05 01:19 AM
Hyori Ackerman
کاربر حرفه‌ای

اعتبار: 262.0
ارسال: #898
سلام
دلهاتون بهاری
خب میشه چند تا انیمه آپوکالیپسی معرفی کنید؟
که از لحاظ داستانی شبیه حمله به تایتان باشه.
2016/03/09 04:37 PM
princess of hormony
تازه وارد

*

اعتبار: 6.0
ارسال: #899
نقل قول:
سلام
دلهاتون بهاری
خب میشه چند تا انیمه آپوکالیپسی معرفی کنید؟
که از لحاظ داستانی شبیه حمله به تایتان باشه.

نقل قول:  
به نظر من Black Bullet می تدنه یکم شبیه تایتان باشه به خاطرر این که تو هر دو تا انیمه هر دو گروه ها برای دادن به زندگی باید مبارزه کنن
اینام می تونه مناسب باشه:
sidonia no kishi
Tokyo ghoul
clay more
owari no seraph هم تا حدی شاید بشه گفت شبیه
امیدوارم کمکت کنه

2016/03/09 07:28 PM
princess of hormony
تازه وارد

*

اعتبار: 6.0
ارسال: #900
سلااااااااااااااااااام بر همه کسی انیمه تو سبک bakuman میشناسه ولی نه ازجهت کشیدن مانگا این جوری که یه عده برای رسیدن به هدفشون تلاش کنن البته یه ذره تم رمانتیک هم مثل باکومن داشته باشه خوبه
یه چیزی تو مایه هایerased هم می خوام
اگه میشه یه چندتام انیمه fantacy معرفی کنین  
یه چند تام انیمه خیلی خوب که خوشتون اومد هم لطفا معرفی کنید می خوام تو عید نگاه البته الان خودم دارم فیت و فری تیل می بینم  لی اگه میشه یه چند تام معرفی کنید
2016/03/09 07:35 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای دیدن کدوم انیمه زمان بیشتری صرف کردین؟ Kradness 69 14,820 2022/10/09 06:23 PM
آخرین ارسال: nankatsu
  از دیدن کدوم انیمه پشیمونی؟؟؟؟ Boruto 26 4,296 2022/01/04 09:45 AM
آخرین ارسال: fmo
  تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ Merida 38 9,043 2021/10/17 09:18 PM
آخرین ارسال: Black Clover 61
  بهترین سن برای کاراکترهای انیمه ای anne13 102 15,969 2021/04/12 05:03 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
zجدید دیدن انیمه چه تاثیری روتون داشته؟؟ 2rsa 30 5,546 2021/03/02 04:23 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان