زمان کنونی: 2024/06/02, 03:41 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/02, 03:41 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 4.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations

نویسنده پیام
abaneh
اخراج شده

ارسال: #761
RE: مشاوره برای دیدن انیمه| Anime Recommendations
(2015/09/12 10:34 PM)Merida نوشته شده توسط:  
(2015/09/12 10:27 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
(2015/09/12 09:50 PM)Min ho.M نوشته شده توسط:  بچه ها من تازه وارد پارک شدم تو انیمه هایی که دیدم حمله به تایتانها و هنر شمشیر زنی آنلاین رو میدوستم من انیمه های سبک طنز و ترسناک(هیجان انگیز)مخلوط باهمو خیلی دوس دارم میشه یه خوبشو بهم معرفی بنمایینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سلام خوش اومدی !
طنز و ترسناک
Ghost Hunt این همه ی سبک های که گفتی و داره ،درمورد یه دختره که دستیار یه پسر میشه که کارش شکار کردن روحه !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هواست باشه شب نبینی چون ممکنه بعدش خواب ببینی ها !

(2015/09/12 09:55 PM)Merida نوشته شده توسط:  
(2015/09/12 05:56 AM)☆ Black Widow ☆ نوشته شده توسط:  نوعیشو سراغ دارین که:
کوتاه باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وحشتناک در حد مرگمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اصلا رمانتیک نباشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خون ریزی وجن هم داشته باشه خوبهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من another و دیدم .. خون ریزی و می گن ترسناک ............. موضوع نداره من خوشم نیومد ... شما ببین خیلی ها خوششون میاد
اینا رو ببین
Deadman Wonderland این قشنگه رمانتیک نداره انچنان.
اگه ترسناک میخوای Mirai Nikki ببین ولی یکم رومانتیک داره (البتهه رمانتیک لوس نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

این بهتره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Higurashi no Naku Koro ni

--------------------------

Ghost Hunt این قشنگه؟ من ببینم؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Higurashi no Naku Koro ni عجب ژانر های داره ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه تو خوشت نمیاد میای غرغر میکنی انیمه رو لت و پار میکنی که چرا شیبا کون اینجوری مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داستانش جالبه ولی بدبختی توی دسته شوجو قرار گرفته اقا من دیدم ترسناک بود و باحال ،یه قسمت میرن توی یه خونه دختره که اسمش یادم نمیاد گیر میفته توی خونه ،یعنی خواب میبینه یکی میخواد سرش و ببره بعد معلوم میشه اسپویل نمیککنم.(این قسمت ترسناک بود برام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
ولی تو از این سبکا خوشت نمیاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/09/12 10:48 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #762
نقل قول: نه تو خوشت نمیاد میای غرغر میکنی انیمه رو لت و پار میکنی که چرا شیبا کون اینجوری مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داستانش جالبه ولی بدبختی توی دسته شوجو قرار گرفته اقا من دیدم ترسناک بود و باحال ،یه قسمت میرن توی یه خونه دختره که اسمش یادم نمیاد گیر میفته توی خونه ،یعنی خواب میبینه یکی میخواد سرش و ببره بعد معلوم میشه اسپویل نمیککنم.(این قسمت ترسناک بود برام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
ولی تو از این سبکا خوشت نمیاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه ترسناکه ببینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یه چی بگو من خوشم بیاد ببینم خو

ها هنوز هشت سگ شرقی و محافظ روح و ندیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

واییییییییییییییییییی دلم هیروشی می خوادددددددددددددددددددددددددمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/09/12 10:51 PM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #763
(2015/09/12 10:51 PM)Merida نوشته شده توسط:  
نقل قول: نه تو خوشت نمیاد میای غرغر میکنی انیمه رو لت و پار میکنی که چرا شیبا کون اینجوری مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ها هنوز هشت سگ شرقی و محافظ روح و ندیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

واییییییییییییییییییی دلم هیروشی می خوادددددددددددددددددددددددددمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من پیر شدم تو هنوز محافظ روح و ندیدییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هشت سگ شرقی مناسبت نیس الکی اینترت خرج نکن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برو کووان و تویا رو ببین هیروشی داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/09/12 10:56 PM
Maia
Happy virus

اعتبار: 494.0
ارسال: #764
ب منم انیمه ترسناک خشن پیشنهاد بدیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..
خشن خشن خشنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
btooom و mirai nikki چطورن؟
از چ لحاظ میگین ب دردم نمیخورن؟
محتوای مخفی (Click to View)
نقل قول:
هشت سگ شرقی مناسبت نیس الکی اینترت خرج نکن
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ینی چی مناسب نیست؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/09/12 11:00 PM، توسط Maia.)
2015/09/12 10:59 PM
Merida
....

ارسال: #765
(2015/09/12 10:56 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
(2015/09/12 10:51 PM)Merida نوشته شده توسط:  

من پیر شدم تو هنوز محافظ روح و ندیدییییییییییییییییییییییییی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هشت سگ شرقی مناسبت نیس الکی اینترت خرج نکن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برو کووان و تویا رو ببین هیروشی داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

باشههههههههههههههههههههههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بعد بریو 10 اون و میبینم بریو 10 یه قسمتشو دیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه پیشنهاد می دی ادامه بدم یا نه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/09/12 11:06 PM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #766
(2015/09/12 10:59 PM)Maia نوشته شده توسط:  ب منم انیمه ترسناک خشن پیشنهاد بدیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..
نقل قول:
مریدا واقع گرا و پرمعنا دوست داره با یه نمه فانتزی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هشت سگ شرقی با سلیقه ش جو نیسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خشن و ترسناک زیاد خوب نیس ،بیا اکشن ببین + این ژانرها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Ghost Hunt بهتر از باتومه !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/09/12 11:12 PM
Maia
Happy virus

اعتبار: 494.0
ارسال: #767
(2015/09/12 11:12 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
(2015/09/12 10:59 PM)Maia نوشته شده توسط:  ب منم انیمه ترسناک خشن پیشنهاد بدیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..
نقل قول:
مریدا واقع گرا و پرمعنا دوست داره با یه نمه فانتزی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هشت سگ شرقی با سلیقه ش جو نیسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خشن و ترسناک زیاد خوب نیس ،بیا اکشن ببین + این ژانرها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Ghost Hunt بهتر از باتومه !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اهااااااااااااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...ولی هفت سگ شرقی خیلی قشنگههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..هیروشی هم دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..
ترسناک ک نیسن هیچکودومشون اخهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..مثلن انادر میگفتن ترسناکه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..هیچی نداشتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..
کودوم ژانرها؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..
نقاشیا بتوم قشنگتر نیسن؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..
2015/09/12 11:19 PM
Salmanfz
Dead

ارسال: #768
انیمه خیلی خیلی رمانتیک معرفی کنیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

که هر وقت اسمشو دیدم ازش ۱۰۰ کیلومتر دور بشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/09/12 11:22 PM
princess of hormony
تازه وارد

*

اعتبار: 6.0
ارسال: #769
خیلی ممنون از مریدا به خاطر معرفی انیمه ها میشه یکی بگه ترتیب دیدن سری فیت چه جوریه
2015/09/13 12:38 AM
Merida
....

ارسال: #770
(2015/09/13 12:38 AM)princess of hormony نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از مریدا به خاطر معرفی انیمه ها میشه یکی بگه ترتیب دیدن سری فیت چه جوریه
خواهش می کنم عزیزم

این طوری
1.
fate/zero : دو فصل

سیزن اول

سیزن دوم

بعد
2.
Fate/ Stay night
تاپیک دانلود

بعد
3.
fate/Stay night UBW

نظرسنجی: TV Series - دانلودهات انیمه Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works 2014

و

دانلودهات انیمه Fate/Stay Night:Unlimited Blade Works 2015
سری Fate/stay و fate/Stay UBW در واقع دو مسیر محتلف از داستان و روایت می کنن
سری فیت زیرو اتفاقات 10 سال قبل از سری فیت استی و روایت می کنه-
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/09/13 12:59 AM، توسط Merida.)
2015/09/13 12:58 AM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای دیدن کدوم انیمه زمان بیشتری صرف کردین؟ Kradness 69 14,820 2022/10/09 06:23 PM
آخرین ارسال: nankatsu
  از دیدن کدوم انیمه پشیمونی؟؟؟؟ Boruto 26 4,296 2022/01/04 09:45 AM
آخرین ارسال: fmo
  تاثیر امتیاز انیمه ها رو انتخاب انیمه برای شما چقدره؟ Merida 38 9,042 2021/10/17 09:18 PM
آخرین ارسال: Black Clover 61
  بهترین سن برای کاراکترهای انیمه ای anne13 102 15,969 2021/04/12 05:03 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
zجدید دیدن انیمه چه تاثیری روتون داشته؟؟ 2rsa 30 5,546 2021/03/02 04:23 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان