زمان کنونی: 2024/09/20, 04:06 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/20, 04:06 PM

نظرسنجی: به نظرت تو داستان چه ژانرایی باشه بهتره ؟؟؟
عاشقانه
کمدی
هیجان انگیز
پسرانه
مدرسه
تخیلی
ترسناک
غمنکاک و غمنگیز
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 4.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان بنویس ، داستان بخون

نویسنده پیام
mashaya bayashy
(نویسنده نابغه پارک انیمه)

ارسال: #1
zخبر جدید داستان بنویس ، داستان بخون
سلام .این پست به طوریه که هر عکس دلش میخواد ، میتونه توش داستان بنویسه....
شرایطش به این طوره که نباید به زبون ادبی بنویسید
مثلا نگاه کنید من اول اون قسمت داستانی که می نویسم اولش دو نفر بودند وآخرش پنج نفر کلا شدند .هر کسی که یک قسمت مینویسه باید اول اون قسمت بنویسه چند نفر بودند و آخرش کلا چند نفر میشن .
تمام شخصیتای داستان کلا بیشتر از ۵۰۰ نفر نباید بشن .
استفاده از واژی اوکی ، کاملا ممنوع .
این پست تا آخر تابستوم نود و چهار ادامه داره ، بعد مهلتش تموم میشه .
غلط املایی کم داشته باشید .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خودتون میتونید داخل داستان باشید .
هر ژانری میخواید میتونید بنویسید .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همه هر چقدر دوست دارن میتونند قسمت بنویسید .
خب ، منتظر داستاناتون هستم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خودم قسمت می نویسم.....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبچه ها لطفا بنویسدخودتون .پست جالبیه.من که نمی تونم تموم قسمتاروخودم بنویسم.تازه براتونم یک سرگرمی میشه.تا آخر تابستون مهلت زیادی نیست.بی توجه ای کنید مهلتش تموم میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی اگر کسی سوالی داشت در این موارد می تونه به پروفایل من یک یادداشت بده و سوالاشو مطرح کنه .در اولین وقت جوابشو میدم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوستان ، به بهترین قسمت این رمان اعتبار و سرمایه خواهم داد.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/07/03 06:48 AM، توسط mashaya bayashy.)
2015/06/30 07:46 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

[-]
No
Error.

ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان كمد جادويي (اين داستان اختصاصي و خاص ميباشد) farshad 96 36,220 2015/12/07 11:37 AM
آخرین ارسال: princess Anima
  داستان های برگرفته شده از افراد مختلف و داستان ها minoom 13 1,977 2015/09/04 12:23 PM
آخرین ارسال: minoom
documents [داستان] داستان فرمانده خونین makan parsi 18 5,045 2015/04/01 01:41 PM
آخرین ارسال: makan parsi

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان