زمان کنونی: 2024/06/02, 06:36 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/02, 06:36 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تاپیک طرفداران تی کی

نویسنده پیام
(Mohammad)
X

*

اعتبار: 405.0
ارسال: #11
RE: تاپیک طرفداران تی کی
بله درسته ولی نه به اندازه می می مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم تو فصل 2 خیلی ازش خوشم میومد !
واقعا کارش درسته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/02/03 07:07 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Giga Byte
فرشته ی پارک انیمه(...)

اعتبار: 1339.0
ارسال: #12
تی کی جونم که همه جا کارش درسته!
توفصل اول بچه ها مونده بودند با دویمون چیکار کنند،تی کی آنجمون رو آورد!
بله!تی کی از می می شجاع تره!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

باتشکر از الکسا ی عزیز.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/02/03 07:12 PM
(Mohammad)
X

*

ارسال: #13
تی کی بود که همه کارای جنگ با پاپتمونو کرد !
اون موقع که همه تبدیل به عروسک شده بودن ، تی کی از کاری مواظبت کرد و هولی انجمون رو اورد!
والا این می می خیلی حرص دراور بود ! همچنین مت !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من نمیدونم چرا تی کی و کاری از همه بیشتر بدبختی دارن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/02/03 07:19 PM
Giga Byte
فرشته ی پارک انیمه(...)

ارسال: #14
(2015/02/03 07:19 PM)(Digimon) نوشته شده توسط:  تی کی بود که همه کارای جنگ با پاپتمونو کرد !
اون موقع که همه تبدیل به عروسک شده بودن ، تی کی از کاری مواظبت کرد و هولی انجمون رو اورد!
والا این می می خیلی حرص دراور بود ! همچنین مت !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من نمیدونم چرا تی کی و کاری از همه بیشتر بدبختی دارن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آره،بدبختی دارند دیگه!کوچیکند بهشون زور میگند.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
درمورد هولی آنجمون،من و امپریالدرامون ، یه بار داستانشو بصورت مصور در آوردیم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برای دیدن داستان،به این پست و پست بعدیش مراجعه نمایید.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/02/03 07:54 PM، توسط Giga Byte.)
2015/02/03 07:52 PM
سهیل 21
...

*

اعتبار: 1003.0
ارسال: #15
بچه ها مگه کسی هم هست که از تی کی بدش بیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2015/02/03 08:19 PM
(Mohammad)
X

*

ارسال: #16
تو فصل دو با اینکه هم سن دیویس بود ولی دیویس بهش زور میگفت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واقعا زحمت کشیدین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی کسی به کاری گیر نمیداد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/02/03 08:24 PM
Giga Byte
فرشته ی پارک انیمه(...)

ارسال: #17
(2015/02/03 08:19 PM)سهیل دهمرده نوشته شده توسط:  بچه ها مگه کسی هم هست که از تی کی بدش بیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه!اگه کسی هست به پروفایل من راهنماییش کنین.
من در کمال مهربونی توجیهش میکنم.
2015/02/03 08:25 PM
سهیل 21
...

*

ارسال: #18
(2015/02/03 08:25 PM)NinaTakeru نوشته شده توسط:  
(2015/02/03 08:19 PM)سهیل دهمرده نوشته شده توسط:  بچه ها مگه کسی هم هست که از تی کی بدش بیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه!اگه کسی هست به پروفایل من راهنماییش کنین.
من در کمال مهربونی توجیهش میکنم.
فعلا که کسی پیدا نشده اگه پیدا شه خودم توجیهش می کنم ( البته با حرف )مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/02/03 08:29 PM
Giga Byte
فرشته ی پارک انیمه(...)

ارسال: #19
خخخخخ!خیلی عالیه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی میدونید چرا فقط دیجیمون تی کی و کاری تو فصل اول به فرشته تبدیل میشن؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/02/03 08:33 PM
سهیل 21
...

*

ارسال: #20
(2015/02/03 08:33 PM)NinaTakeru نوشته شده توسط:  خخخخخ!خیلی عالیه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی میدونید چرا فقط دیجیمون تی کی و کاری تو فصل اول به فرشته تبدیل میشن؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه چرا کنکجاو شدم بدونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/02/03 08:35 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاپیک طرفداران جسمون digivoc 4 2,031 2021/09/04 03:02 PM
آخرین ارسال: alireza2017
  تایپ طرفداران Gallantmon Crimson Mode matilda_a 7 2,873 2021/08/22 11:07 AM
  تایپ طرفداران متال گریمون! matilda_a 10 4,440 2021/05/30 04:00 PM
  تاپیک طرفداران زودومون omid237 12 7,040 2020/11/07 03:19 PM