زمان کنونی: 2024/06/02, 10:16 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/02, 10:16 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بهترین انیمه فصل پاییز 2014 از نظر شما؟

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #1
بهترین انیمه فصل پاییز 2014 از نظر شما؟
بهترین انیمه فصل پاییز 1393 (  2014 ) از نظر شما کدوم انیمه یا انیمه ها هستن؟

این فصل انیمه های قشنگ زیاد بودند ، تو تاپیک زیر می تونین انیمه هایی که تو فصل پاییز پخش شدند معرفیشون و بخونید
معرفی انیمه های پاییز 2014
چون تعداد انیمه ها بیشتر از 15 تا بود مجبور شدم نظر سنجی و جدا بزارم
لطفا و بازم لطفا تو نظر سنجی که تو این لینک میزارم شرکت کنید و نظرتون هم تو این تاپیک بنویسین
http://kwiksurveys.com/app/showpoll.asp?...4&new=True

لطفا به سوال های زیر هم پاسخ بدین ممنون از همه کسایی که  تو این تاپیک و نظر سنجی بالا شرکت می کنن

1-قصد دیدن کدوم انیمه ها رو داشتین؟

2-از کدوم بیشتر خوشتون اومده و به نظرتون از بقیه بهتر بوده؟؟؟ چرا؟

3- کدوم یکی از انیمه های که انتخاب کردین و دیگه ادامه ندادین ( دراپ کردین ) و دلیل ش چیه؟

4-یه توضیح از انیمه  های مورد نظرتون.

5-به هر کدوم از انیمه ها در مقایسه با بقیه چند میدید؟؟؟؟

6-دوست دارید زیر نویس کدوم انیمه ها زود تر گذاشته بشه؟؟؟

7-از کدوم یکی از زیر نویس هایی که گذاشته شده راضی هستید؟؟؟

8 - کراکتر های مورد علاقه تون تو این فصل کدوم ها بودن ؟ چرا؟

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/04/07 02:10 PM، توسط abaneh.)
2014/12/24 08:47 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
anne13
آنه شرلی پارک انیمه

اعتبار: 500.0
ارسال: #2
RE: بهترین انیمه فصل پاییز 1393 ( 2014 ) از نظر شما؟
-قصد دیدن کدوم انیمه ها رو داشتین؟میخواستم کوکوری سان رو هم ببینم ولی هنوز وقت نکردم،یونا رو هم نتونستم ببینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2-از کدوم بیشتر خوشتون اومده و به نظرتون از بقیه بهتر بوده؟؟؟ چرا؟Sora no Method خیلی باحال بودش شخصیت هاش هم باحال و دوست داشتنی بودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

4-یه توضیح از انیمه های مورد نظرتون.Sora no Methodراجبه 5 تا دوسته که با همدیگه آرزو میکنن که یه بشقاب پرنده بیاد بالای شهرشون و همین اتفاق هم میفته ولی یکی از دوستاشون از اون شهر میره و بعد7 سال برمیگرده و...

3- کدوم یکی از انیمه های که انتخاب کردین و دیگه ادامه ندادین ( دراپ کردین ) و دلیل ش چیه؟پارازیتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به نصیحت های مادرم گوش کردم ندیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مناسب سنم نبودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

5-به هر کدوم از انیمه ها در مقایسه با بقیه چند میدید؟؟؟؟به
Sora no Method از 10 9 میدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

6-دوست دارید زیر نویس کدوم انیمه ها زود تر گذاشته بشه؟؟؟کوکوری سان نصفه کاره موندهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

8 - کراکتر های مورد علاقه تون تو این فصل کدوم ها بودن ؟ چرا؟نوئل!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهبا اینکه اون موقع گفتم یکم رو مخه ولی دوسش دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخیلی گوگولیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/12/26 03:36 PM، توسط anne13.)
2014/12/24 09:03 PM
Merida
....

ارسال: #3
(2014/12/24 09:03 PM)'anne13' نوشته شده توسط:  -قصد دیدن کدوم انیمه ها رو داشتین؟میخواستم کوکوری سان رو هم ببینم ولی هنوز وقت نکردم،یونا رو هم نتونستم ببینمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

2-از کدوم بیشتر خوشتون اومده و به نظرتون از بقیه بهتر بوده؟؟؟ چرا؟Sora no Method خیلی باحال بودش شخصیت هاش هم باحال و دوست داشتنی بودنتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

4-یه توضیح از انیمه  های مورد نظرتون.Sora no Methodراجبه 5 تا دوسته که با همدیگه آرزو میکنن که یه بشقاب پرنده بیاد بالای شهرشون و همین اتفاق هم میفته ولی یکی از دوستاشون از اون شهر میره و بعد7 سال برمیگرده و...

5-به هر کدوم از انیمه ها در مقایسه با بقیه چند میدید؟؟؟؟به
Sora no Method از 10 9 میدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

6-دوست دارید زیر نویس کدوم انیمه ها زود تر گذاشته بشه؟؟؟کوکوری سان نصفه کاره موندهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/2.gif

8 - کراکتر های مورد علاقه تون تو این فصل کدوم ها بودن ؟ چرا؟نوئل!!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifبا اینکه اون موقع گفتم یکم رو مخه ولی دوسش دارمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifخیلی گوگولیهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

ممنون که شرکت کردی ^_^ کوکوری سان تقصیر چشم های من ه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه زیرنویسش و کامل می کنم ^__^

تو نظر سنجی هم شرکت کردی ؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif دارم حرص نظر سنجی و می خورم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این همه زحمت کشیدم نوشتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2014/12/24 09:06 PM
!Melody
Phantom

ارسال: #4
 اهم اهممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
1.قصد دیدن کوکوری سان، پارازیت و ترافورمرز روببینم که فقط دوتای اولی قسمت شد.
2.سه تاشونم از یه نظر جالبن. کوکوری سان خیلی خنده دار بود پارازیت خفن(هنوز تموم نکردم)
3.متاسفانه به خاطر امتحانا و خراب شدن لپتاپ کلا همشونو دراپ کردم ولی خواهم دید بقیشو.
4.کوکوری سان جالب بود دختری تنها که میگه عروسکه و..... پارازیتم کلا ترسناک و خفنه. خیلی جالبه.
5.به کوکوری سان 8.5 میدم به پارازیت 7.5
6.واسه من فرقی ندارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
7.کوکوری سانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
8.ایچیماتسو کوهینا و میگی رو خیلی دوست میدارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه!
2014/12/24 09:08 PM
Roya
UniQue

اعتبار: 1204.0
ارسال: #5
1-قصد دیدن کدوم انیمه ها رو داشتین؟
زیاااد !
Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works
Gugure! Kokkuri-san
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Log Horizon 2nd Season
Magic Kaito 1412
Mushishi Zoku Shou 2nd Season
Nanatsu no Taizai
Psycho-Pass 2
Shigatsu wa Kimi no Uso
Sora no Method
Akatsuki no Yona
ولی از بین اینا فقط ۴ تاشونو موفق شدم ببینم ! دلیل ؟ وقت ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Akatsuki no Yona
Shigatsu wa Kimi no Uso
Gugure! Kokkuri-san
Psycho-Pass 2
ولی بقیشون همچنان تو لیستم هستن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2-از کدوم بیشتر خوشتون اومده و به نظرتون از بقیه بهتر بوده؟؟؟ چرا؟
امممم دروغ تو در آپریل خیلی قشنگ بود این سیزن منو جذب کرد . البته انیمه های عالی تر هم داشتیم مثل پارازیت که من ندیدم ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی قسمت ۱ رو دیدم و به نظرم اون بهترین انیمه ی سیزنه ! )

3- کدوم یکی از انیمه های که انتخاب کردین و دیگه ادامه ندادین ( دراپ کردین ) و دلیل ش چیه؟
بالا گفتم کدوما رو . بیشتر وقت ! ولی خب حتما تو عید می بینمشون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

4-یه توضیح از انیمه  های مورد نظرتون.
دروغ تو در آپریل داستان یه پسر پیانسته به اسم آریما کوسی که وقتی ۱۱ سالش بوده مادرش رو از دست میده و چون مادرش می خواسته اون یه روز بهترین پیانیست ژاپن بشه ، آریما بعد از اون دیگه نمیتونه پیانو بزنه یعنی وقتی شروع به پیانو زدن می کنه نمیتون صدای نوت ها رو بشونه اما با یه دختر ویالونیست آشنا میشه و زندگیش تغییر می کنه و ... خیلی قشنگ بود در کل ! ^ـ^
5-به هر کدوم از انیمه ها در مقایسه با بقیه چند میدید؟؟؟؟
اینایی که می خواستم ببینم :
Fate/Stay Night: Unlimited Blade Works                       ۷
Gugure! Kokkuri-san                                               ۶.۵
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu                                          ۸.۵
Log Horizon 2nd Season                                             ۶
Magic Kaito 1412                                                      ۷
Mushishi Zoku Shou 2nd Season                               ۸
Nanatsu no Taizai                                                    ۸
Psycho-Pass 2                                                         ۸
Shigatsu wa Kimi no Uso                                       ۸.۵
Sora no Method                                                    ۷.۵
 ۶                                                      Akatsuki no Yona
6-دوست دارید زیر نویس کدوم انیمه ها زود تر گذاشته بشه؟؟؟
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از این جیب به اون جیب مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Kiseijuu: Sei no Kakuritsu
Sora no Method
سریع تر لفطا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
7-از کدوم یکی از زیر نویس هایی که گذاشته شده راضی هستید؟؟؟
همشون عالی ۲۰ کارشون حرف نداشت یک یک ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
8 - کراکتر های مورد علاقه تون تو این فصل کدوم ها بودن ؟ چرا؟
نمی تونم بگم خب هر انیمه یه کاراکتری توش می درخشه نمیشه دقیق گفت حالا بقیشونم می بینم بعدا ایشالا میام میگم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من تو نظر سنجی هم به تعدادی از گزینه ها رای دادم ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلیشون البته من ترجیح میدادم نبینم واسه دانلودم نذاشتیمشون دیگه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gif
خسته نباشی مریدا تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gif
2014/12/24 09:10 PM
Merida
....

ارسال: #6
نقل قول: 7-از کدوم یکی از زیر نویس هایی که گذاشته شده راضی هستید؟؟؟
همشون عالی ۲۰ کارشون حرف نداشت یک یک ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

این که صد در صد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 100 از 100 میدم بهشون مخصوصا تایپ ستینگ آپریلتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

برم خودمم شرکت کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ولی فعلا این و داشته باشین واسه من یکی از بهترین انیمه های این فصل پارازیت بود تو ژانر کمدی هم کوکوری سان

تو شخصیت ها هم فعلا بگم ایچیماتسو کوهینا تو نفرات اوله تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
2014/12/24 09:23 PM
Roya
UniQue

ارسال: #7
نقل قول: این که صد در صد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 100 از 100 میدم بهشون مخصوصا تایپ ستینگ آپریلمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نخیر تایپ ستینگ یونا قشنگ تر بود مخصوصا افکت های تیتراژش که بعضی بی احساسا توجهی نکردن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی انصافا عجب سیزنی بود ۳ تا انیمه واقعا جالب و هیجانی بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حالا خوبه این سیزن انیمه هاش زیاد خوب نبود وگرنه خود کشی می کردیم ما مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من با پارازیت موافقم واقعا با اینکه کامل ندیدم ولی انیمه عالی بود ! هست یعنی ! کاش کاش ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

منم با ایچیماتسو کوهینا موافقم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی من از خود کوکوری سان هم خوشم میومد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/12/24 09:27 PM
Merida
....

ارسال: #8
انیمه های پاییز که خیلی خوب بودن تابستون افتضاح بود خدا رو شکر که زمستون فقط دو سه تا انیمه قشنگ داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/12/24 09:29 PM
Merida
....

ارسال: #9
اونایی که تنبلیشون میاد بنویسن لطفا تو این نظر سنجی شرکت کنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
http://kwiksurveys.com/app/showpoll.asp?...4&new=True

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مرسیییییییییییییییی
2014/12/24 09:30 PM
Roya
UniQue

ارسال: #10
(2014/12/24 09:29 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  انیمه های پاییز که خیلی خوب بودن تابستون افتضاح بود خدا رو شکر که زمستون فقط دو سه تا انیمه قشنگ داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نهههه انیمه های زمستون خیلی بهتر از پاییزه کههههه ! تصویر: richedit/smileys/YahooIM/95.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/95.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/95.gif
آره به نظرم باید پارازیت و سورا نو متد رو هم بر میداشتیم مری مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تابستون افتضاح بود هیچچچچچچچچی ! نداشت !!!!!!!!

2014/12/24 09:35 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,429 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,747 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,143 2023/12/04 12:55 AM
پاییز معرفی انیمه های پاییز 2017 shizuko yagami 9 3,802 2023/12/04 12:54 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,387 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان