زمان کنونی: 2024/09/20, 09:12 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/20, 09:12 PM

نظرسنجی: نظر شما درباره ی داستان چیست؟؟؟
خوبه ادامه بده
افتضاحه حذفش کن
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

محفل جادوگران پارک انیمه

نویسنده پیام
fatemeh88
... سرگرد پارک انیمه ...

اعتبار: 300.0
ارسال: #1
محفل جادوگران پارک انیمه
قسمت اول :

آخیــــــــــــــــــــــــش بعد از یه روز پرکار تو پارک انیمه بالاخره میرم خونه استراحت میکنم ( عجب دروغگوییم من امروز فقط داشتم مگس میپروندماااااااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
عجب سرماییم خوردم از صبح تا حالا 3 جعبه دستمال حروم کردم ،
نمیدونم آخه کی تو این گرما سرما میخوره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوب اصلا بی خیال بذارید از خودم بگم :
اینجانب فاطمه میباشم 13 ساله و در پارک انیمه نام کاربریم fatemeh88 میباشد (یعنی ادبمم درسته تو حلق معلم ادبیاتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
یکی از اعضای گروه محفل جادوگـــــــــــــــــــــــــــران ( اسمش عجیبه نهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
حتما یاد جادوگرای تو فیلما می افتید که یه شنل سیاه با کلاه داشتم ، با دماغ شکسته و یه خالگوشتی کنار دماغشون
ولی اشتب میکنید ما هر کدوممون نیرو و قدرت خاصی داریم که میتونیم از اونا برای حفاظت از پارک انیمه استفاده کنیم ( آخه خیلی دشمن داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
و بنده هم قدرتم آبههههه ( خدایی خودمم نفهمیدم چطوری باید ازش استفاده کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) کارآموز تیفااااااااا که خودش به درستی بلده از قدرتش
استفاده کنه و از اونجایی که قدرت منم شبیه اونه شده اوسی ( استاد ) مننننننننننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اخ مامان از سرماخوردگی بدم میاد به خاطر اینکه هر وقت سرما میخورم بینیم کیپ میشه کیپ نه کیپــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آخرین دستمال از سومین جعبه برداشتم و با همه ی توانم :
_ فـــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــر ( البته پوزش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) آخیش راه بینیم باز شد
خب حالا که حسابی کیفوکم یه آهنگیم گوش بدم روزم شاد شه ، هنزفریمو در آوردم و شروع به گوش دادن آهنگ بو سرده کاپشنم کو کردم و همزمان سرمو هم
تکون میدادم ، زمزمه میکردم و به سمت در خروجی میرفتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_ بوووو سرده کاپشنم کو ؟ حتی یه پولیورم باشه ممنون
دوس دارم سریع بزنم بیرون آخه میترسم که برفا آب بشن زود
بوووو سرده این شال منه که ، بوووو وووووووووووووووووووووووووووو

.
.
.
شپپپپپپپپپرققققققققققققققققققققققققققققققق
.
سرم خورد تو همون آخرین دستماله که تو دستم بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
.
_ ای بابا چته ؟؟؟
یسنا ( aiso ) _ ................ ( وا چرا داره شکلک در میاره ؟چرا دستاشو تکون میده ؟ چرا داره گوشاشو میکشه؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بچم خل شد و رفــــــــــــــــــتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یسنا با یه لبخند شیطانی اومد طرفم و هنزفریو از گوشم کشید
_ آخ گوشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم کر شدم رفتـــــــــــــــــــــ
_ یسنا : صدامو میشنوی؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_ نه تو کی هستی؟؟؟ من اینجا چیکار میکنم ؟؟؟ اینجا کجاست؟؟؟؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فکر کردی کر شدم ؟؟؟؟ حالا بی خیال چرا میزنی پس کلم؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_ یسنا : هیچی میخواستم از غرق شدنت در آهنگ جلوگیری کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_ ممنون بابت نجاتت ولی امکان داشت در محتویات غرق شممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_ یسنا : محتویات چی؟؟؟
_ محتویات بینی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یسنا میخواست بیاد طرفم که بزنه پس کلم که همون موقع یوری و بهاره اومدن ( آخ فرشته های نجاتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) رفتم پشت سرشون قایم شدم و گفتم:«
_ منو از دست این گودزیلا نجات بدین میخواد ناقصم کنههههههههههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بهاره و یوری _ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یوری _ یسنا ما تورو فرستادیم دنبال فاطمه اونوقت خودت اومدی و داری میزنیش ، خوبه فرشته های نجاتش اومدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب یادم رفت بگم نیرو و قدرت یوری اینه که میتونه ذهن آدمارو بخونه و حتی افکار انسانو قاطی و پاتی کنه تا طرف دیوونه شه و یا ذهنشو کنترل کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بهاره هم قدرتش تو بیناییشه میتونه فردی رو تا صد ها کیلومتر تشخیس بده یا با چشماش افرادو هیبنوتیزیم کنه و حتی دشمنو کور کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یسنا هم نیروش تو جیغ زدنه ( مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) شوخی ندارم با جیغاش میتونه یه گله شیرو از پای در بیارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همشون میتونن از نیروشون استفاده کنن الا من ( والا خودمم نمیدونم چرا یهویی میاد و یهوویی میره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
یوری _ چون تو بی عرضه ای مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_ ممنون از لطفت فرشته نجاتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بهاره _ بسه بچه ها یسنا بهش نگفتی؟؟؟؟
یسنا _ نه بابا مشغول نجات دادن بودم سرم شلوغ بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بهاره _ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه باشه بابا ، فاطمه باید بریم تو پروفایل آقا هادی انگار اتفاقی افتاده ، باهامون کار مهمی داره و مسئله مهمی رو میخواد بهمون بگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یسنا _ آره راست میگه و مسئله جالبش اینجاست که فقط اعضای محفلو گفته بیان مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یوری _ اوه من عاشق چیزهای مشکوکممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_ واسه همینه که جدیدا احساس میکنم مشکوک شدی ؟؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یوری _ نه بابا مشکوک چیه ؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بهاره _ بچه ها بی خیال باید سریع بریم الان جلسه شروع میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

داستان ادامه دارد ............

اعتبار و نظر فراموش نشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
با تشکر
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/06/25 01:54 PM، توسط fatemeh88.)
2014/06/24 01:37 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ

[-]
No
Error.

ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
zجدید باید ها و نباید های پارک انیمه (طنز) cyanide 1 1,192 2020/07/31 04:31 AM
آخرین ارسال: sina.jr
documents داستان خون بها ( با حضور اعضای انیم پارک ) xyzNothing 6 2,799 2020/05/10 08:42 PM
آخرین ارسال: xyzNothing
  رول نویسی «ماجراهای پارک انیمه ۲:سفر در زمان» !Emily 16 2,007 2020/02/07 08:09 PM
آخرین ارسال: 2rsa
zتوجه راز پارک انیمه tired 17 9,616 2019/10/04 01:52 PM
آخرین ارسال: tired
  رول نویسی «ماجراهای انیم پارک» Aisan 589 34,623 2019/09/23 11:18 PM
آخرین ارسال: 2rsa

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان