زمان کنونی: 2024/09/20, 10:14 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/20, 10:14 PM

نظرسنجی: داستان چطوره؟
خیلی باحاله
خوبه
خوشم نمیاد
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فامیلی

نویسنده پیام
aiso
فلفل نمکی

اعتبار: 1319.0
ارسال: #1
documents فامیلی
سلام من تاکو هستم ۱۵ سالمه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستش فامیلیم رو نمیگم چون واقعافامیلی چرتی داریم.اخه این دیگه چه جور فامیلیه من موندم.
البته نمیشه کاریش کرد که اصلا از شنیدنش اب میشم میرم تو زمین‏!‏‏!‏‏!‏
ولی بابام اینقدر به این اسم خانوادگی افتخار میکنه‏!‏ اونم تا حدی که سرکارش از همکاراش خواسته که با اسم خانوادگیمون صداش کنن‏!‏‏!‏‏!‏‏!‏ اخه من موندم تو کار بابام واقعا من موندم که چه جوری همکاراش تحملش میکنن و نمیخندن‏!‏‏!‏‏!‏ من یه برادر بزرگتر دارم‏(‏سیکا‏)‏که ۲۰سالشه. کسیه که کلا رو اعصاب منه خودشو نابغه میدونه اما به نظرم من خنگ ترین ادم دنیا هم پاش به برادر من نمیرسه‏!‏والا!‏
من یه خواهر 12 ساله (داکومی‏)‏ خیلی هم دوستش دارم البته بیشتر به خاطر اینه که کمتر رو اعصاب من جفتک میزنه‏!‏‏!‏مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من مادرم رو وقتی ۳ سالم بود موقع به دنیا اومدن داکومی از دست دادم راستش چیزی هم از مادرم یادم نمیاد.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پدربزرگم هم با ما زندگی میکنه البته من خیلی کم میبینمش ! البته فقط من‏!‏
دلیلشم اینه که همیشه داستانای خیالی ملوانیش و حیوانات و اینجور چیزا رو میگه که من اصلا دوست ندارم. متعجبم از اینکه هروقت بابابزرگم شروع میکنه با داستان گفتن همه مثل میمونهای وحشی که انگار ۱۰۰۰۰ ساله چیزی نخوردن میرن تو اتاقش و مثل بچه های ۱ ساله میشینن داستاناشو گوش میدن‏!‏‏!‏حتی بابام‏!‏‏!‏‏!‏مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعضی اوقات فکر میکنم من بزرگ خونم‏!‏‏!‏مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته بیشتر من مغرور میکنه اونم تا حدی که وقتی نشستم تلویزیون نگاه میکنم مثل طلبکار ها طلب اب میکنم که نتیجش چشم های گرد شده سوی منه که اون موقع ارزو میکنم زمین دهن وا کنه و خانوادمو ببلعه‏!‏‏!‏‏‏!‏مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بخش اول:
امروز چند تا از بهترین دوستام اومدن خونمون‏(‏سوکو-جی-لیون-کان‏)‏ داشتیم درباره ی ترس ها و نقط ضعفامون صحبت میکردیم . خواهرم هم که خیلی زیبا مثل فضولهای باادب نشسته بود و به حرفامون گوش میداد‏!‏‏!‏ همه خیلی شجاعانه میگفتیم که ترسی نداریم و ازاین حرفا که یهو یه موش خوشگل از کنارمون رد شد‏!‏‏!‏ تا به خودم اومدم خودمو روی کابینت اشپزخونه که حداقل ۴ متر با زمین فاصله داشت پیدا کردم‏!‏‏!‏؟؟‏!‏ از شانس من فقط من ترسیده بودم‏!‏‏!‏ ای کاش اب میشدم و میرفتم تو زمین اما حیف که با زمین فاصله داشتم‏!‏؟‏!‏مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
از همه قول گرفتم که چیزی نگن اما بدبختی من سر داکومی بود دختر لجبازیه اولین بار بود که احساس کردم یه سیکای دیگه تو خونه است‏!‏‏!!‏مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مهم این بود که سیکا نفهمه چون اونجوری به جای جفتک انداختن رو اعصاب من موتور سواری میکرد‏!‏‏!‏‎!‎!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوباره شب شد و حیوانات جنگل امازون بیدار شدن و مثل مغولها هجوم اوردن سمت اتاق پدر بزرگم!!!!؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ای کاش اینا مخشون ناقص بود و یا اکبند بود یا اجاره بود اصلا تعطیل بود بدبختی اینه که این مخ ندارن بخوان این کارا رو بکنن!!!!؟؟!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بخش دوم:
واییییییی بدترین اتفاقی بود که ممکن بود بیافته !!!!!!(البته بعد از خانوادم)مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باورم نمیشه واقعا اخه چطور ممکنه برادر من برادر من!!!
اومده از خواب من فیلم برداری کرده اخه مگه چیه همه میخوابن!!!!(ولی خب راستش واقعا افتضاح خوابیده بودم!؟!؟!؟‎)مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این در کنار بد بودنش یه اتفاق تاریخی هم دربر داشت اونم این بود که برادرم از مخش استفاده کرده!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وقتی داشت فیلمو به من نشون میداد:
_چرا این فیلمو از من گرفتی؟؟؟!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_هیچی فقط میخوام بهت نشون بدم که از تو قوی تر هم توی این خونه هست اقا تاکومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_این که من نیستم اقا فتوووشششاااااپپپههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_ چی میگی تو خودتی مگه کوری؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_باورم نمیشه از صداقت و سادگی بابا با فتوشاپ میخوای سوء استفاده کنی واقعا برات متاسفم اقا سیکا!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_هرچی دوست داری بگو اینبار من برندم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
از اون موقع جنگ شروع شد واسه نابودی هم هرکاری حاظر بودیم بکنیم اما من برندم اینو مطمئنم.
نقشه پیروزی بخش ۱: این چرت و پرتا چیه اخه نقشه ی من فقط یه بخش داره!!!!؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
توی اتاق من :
_سیکا یه دقیقه بیا
_چیه؟
_من واقعا متاسفم نباید اذیتت میکردم من برادر بدیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_حالت خوبه تاکو؟چیه باز چه نقشه ای توی سرت داری ها ها ها؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_دارم جدی میگمامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_من من واقعا باورم نمیشههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
گریه های تمساحی من جواب داد و اونم گریه کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_حالا یه دقیقه واستا سیکا این فیلمو نگاه کنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و با صحنه ی عسف بار گریه ی خودش توی اون لحظه مواجه شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_من ..تو ...چطور...واییی..تو یه هیولایی...با وجود تو من دشمن نمیخواممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و داشت می رفت بیرون که :
_حالا کجا میری سیکا؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
_میرم از دشمنام عذر خواهی کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وقتی رفت توی دلم گفتم:
_حالا کی شیطانه یوها ها هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خدارو شکر که کسی اطراف نبود که خنده ی زیبا و شیطانی منی بشنوه .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به اندازه ی کافی از دست این اسم خانوادگی کشیدم که دیگه واسه خودم یه پا بازیگر شدم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بخش سوم:
امروز روز خیلی مهمی برای من بود روز مسابقه دو با حریفی مثل داداشم پس اماده 1.2.3. حرکت وقتی رومو برگردوندم متوجه شدم که فقط من حرکت کردم همه داشتن مثل کسایی که یه احمق دیدن نگاهم میکردن اون لحظه احساس یه منگلا رو داشتم . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمسابقه شروع شد نزدیکای خط پایان بودم که دیدم برادرم تن به تن با من داره میدود. یهو یه لحظه معنی همه چیرو فهمیدم. کمی مکث کردم و بعد از اینکه برادرم رد شد ادامه دادم . برادرم اول شد و من دوم اون لحظه به فامیلیمون افتخار میکردم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/06/14 09:24 PM، توسط aiso.)
2013/12/13 07:18 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 اعتبار داده شده توسط : Uchiha Matin(+2.0) ، C.Toshiro(+2.0) ، HeliaHime(+2.0)

[-]
No
Error.

ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان