زمان کنونی: 2024/09/20, 08:10 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/20, 08:10 PM

نظرسنجی: از این تاپیک خوشتون اومد؟؟؟
بله عالی بود
نخیر خوب نبود
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معرفی انیمشن Generator Rex

نویسنده پیام
shining dream
مینا ناکامای لوفی ルフィの仲間のミナ

اعتبار: 1152.0
ارسال: #1
معرفی انیمشن Generator Rex
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه[ img ] http://8pic.ir/images/71612094269037997701.png [/ img ]
[ -note-]ژنراتور رکس یک سری انیمشن علمی تخیلی تلوزیون امریکاست که توسط مرد اکشن برای کانال کارتون نتوورک امریکا ساخته شده و جان فنگ از استدیو کارتون نتوورک از ای نکارگردان حمایت میکند این انیمشن الهام گرفته شده از کمیک ام رکس که در سال 1999 منتشر شده است . این انیمشن در اپریل سال 2010 شروع به پخش کرد.ورتبه بندی این انیمشن TV_GP میباشد.اخرین قسمت از فصل سوم این انیمشن در تاریخ سوم ژانویه 2013 پخش شده بود
این انیمشن در سایت IMDP نمره7.2/از10 گرفته است [/-note-]

[ -info-]خلاصه داستان
پنج سال قبل ,یک انفجار عظیم باعث شد که مقادیر بسیار زیادی از نانو در جو زمین شدکه باعث شد تقریبا هر چیزی روی زمین الوده شود. این نانو ها در بدن میزبان فعال شده و باعث تغییر میزبان به یک هیولا شود که ای هیولا ها با نام
EVO یا ایوو شناخته میشوند.برخی از ایوو ها هنوز سلامت عقل و روح و کنترل توانایی خود رادارا هستند اما برخی دیگر خیر وباعث خشونت وهرج ومرج وتخریب در جامعه میشوند وبه همین دلیل یک سازمان به نام پراویدنس برای مبارزه علیه تهدید ایوو ها بوجود می اید

رکس یه نوجوان ایوو پانزده ساله هست (در سری جدید شانزده ساله)که برخلاف ایوو های دیگر او تغییر فیزیکی پیدا نکرده بلکه او توانایی کنترل نانو ها را دارد ومیتواند از نانو های درون بدن خود اشکال متفاوتی بسازد واو توانایی متوقف کردن ودرمان ایوو ها را دارد.دشمن او ون کلایس میباشد که از پراویدنس متنفر میباشدواو معتقد به این است که نانو ها وهیولا ها یک هدیه برای بشر هستند

[/-info-]
در ادامه
شخصیت های انیمشن

اولین و مهم ترین شخصیت
رکس سلازار

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من معرفیشو با تیکه کلامش شروع میکنم
"اگه مردم میخوان از من متنفر باشن,من نمیتونم جلوشونو بگیرم.اما این باعث متوقف شدن من از انجام دادن وظیفم نیست ,تومیخوای بدونی چرا؟چون من فوق العاده هستم"
Rexشکارچی
رکس یه نوجون ایوو که میتونه از بدن خودش به عنوان اسلحه استفاده کنه اما او حافضه شو تو انفجار از دست داده وهمه چیز یادش رفته.رکس به عنوان اسلحه سری پراویدنس علیه ایوو های شر شناخته شده و ریس شوالیه سفید او را در گروه قرار داد.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهشوالیه سفید
رکس دومین پسر از خانواده رافائل و ویولتا سلزار هست وبرادر بزرگتر او سزار است.خوانواده رکس قبل از تولد وی به تمام دنیا برای ازمایشات علمی مسافرت میکردند .وقت ی رکس بچه بود اوقاتشو با دوستش فردریکو میگذروند

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهفردریکو
پدر و مادر رکس مسئول ازمایش نانو بوده اند که در طول ازمایش رکس در ازمایشگاه به سختی اسیب می بیند وانها به او مقدار زیادی نانو تزریق میکنند ورکس خوب میشه اما توانایی های بدست میاره اما متاسفانه پدر ومادر رکس در انفجار کشته میشن.ورکس حافضه شو از دست میده و برادرش ناپدید میشه!؟بعدش رکس نیروهاش پیشرفت میکنن و او میره هنگ گنگ وچند تا دوست پیدا میکنه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهتاک
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاسکیود
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهکریکت

رکس در ازمایشگاه همراه با پدر خو رافائل مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رکس درحالت کامل ایوومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نمره کامل رکس در درس مثلثاتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رکس در حال استفاده از نیروی خودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رکس در حال درمان یه ایوومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یکی از تغیرات که با نانو در پای خود کردهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رکس در حال مبارزهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/10/15 08:29 PM، توسط shining dream.)
2013/10/15 12:41 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 اعتبار داده شده توسط : Roya(+2.0) ، Kadaj(+2.0)
shining dream

ارسال: #2
RE: Generator Rex
مامور شماره شش

من معرفی شو با تیکه کلامش شروع میکنم
"من شش هستم ,واز اسلحه استفاده نمیکنم"
شش یه مامور سازمانه واسمش از این واقعیت گرفته شده که اون ششمین فرد خطرناک روی زمینه
ومامور شش به نام شش هم شناخته میشه واو از رکس مراقبت میکرده

وقتی رکس شش ماه ناپدید شد(رکس شش ماه به اینده رفته بود)زمین وزمان رو زیر و رو کرد تا پیداش کنه با شوالیه سیاه جنگید حتی علیه سازمان شد
مامور شش در حال دفاع از رکسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مامور شش در حال دویدون برای مبارزهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شخصیت بعدی
شوالیه سفید
" من در حال حاضر تنها انسان خالص جهان هستم ومن مناسب برای این عملیاتم"
شوالیه سفید که سفید هم صداش میزنن ریس سازمان است وتنها ادم رو زمینه که الوده نشده وهمیشه تو دفتر استریل وتمیزش هست وبرا گفتگو از یه صفحه مانیتور استفاده میکنه و او رکس رودوس نداره واز رکس به عنوان اسلحه استفاده میکنه.وقتی که رکس شش ماه ناپدید میشه (رکس شش ماه یه اینده رفته بود) ریاستشو از دست میده.ولی بعد دوباره بدستش میاره.وقی هم از دفترش میاد بیرون با زره پوشنده میره بیرون.
ودشمن اصلی او شوالیه سیاهه.
جوانی شوالیه سفیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شوالیه سفید با زرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شخصیت بعدی
ربکا هلیدی

دکترربکا هلیدی افسر ارش در سازمانه او مسئول مراقبت از سلاح مخفی یعنی رکس هست و اون توکارش جدی هست و به طور مداوم به امنیت رکس نظارت میکند
وقتی رکس شش ماه ناپدید شد او به دنبال رکس بود وعلیه دشمن سازمان شوالیه سیاه میجنگید

در جوانیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
درحال انجام وظیفهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در حال مبارزهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شخصیت بعدی
بوبو هاها

بوبو یه میمونه که یکی از اولین ایوو های سازمانه وحرف میزنه وخیلی باهوشه وبشدت به رکس وفاداره وهمیشه به رکس کمک میکنه ونجاتش میده

بوبو واسلحه لیزرمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/10/15 11:58 PM، توسط shining dream.)
2013/10/15 01:43 PM
 اعتبار داده شده توسط : Kadaj(+2.0)
shining dream

ارسال: #3
شخصیت بعدی
ون کلایس

"من به نانو ها زندگی میدم,اونچه پراویدنس درمان میدونه من مرگ صداش میزنم"
ون کلایس یه حریص تشنه قدرته که برا قدرت هرکاری میکنه واو یه دانشمند بود که با پدر ومادر رکس کار میکرد او برای یدست اوردن قدرت باعث انفجار شد و باعث مرگ پدر ومادر رکس هم هست.ون کلایس سعی داره رکس رو طرف خودش بکشونه تا از قدرتش استفاده کنه او خودش یه ایوو هست و توانایی هایی دارد

ون کلایس وقتی با پدر ومادر رکس کار میکردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شخصیت بعدی
شوالیه سیاه

" دنیا مال ماست,وهیچکس نمی تونه ما رو متوقف کنه"
شوالیه سیاه یه ایوو حریص وتشنه قدرته ,وقتی شوالیه سفید تو اون شش ماه اخراج شد او خودش رو به عنوان ریس سازمان معرفی کرد
و دشمنش هم شوالیه سفیده
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شخصیت بعدی
کریکو

یه دختر نوجوون ایوو که میتونه انفجار های صوتی ایجاد کنه وفک میکنه که ون کلایس میتونه همه رو نجات بده اما او متوجه شدکه او برای ونکلایس تنها یک وسیله هست برای همین ون کلایس را ترک کرده و نزد دوستان رکس در هنگ کونگ میرود

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شخصیت بعدی
بریج

بریج یه ایوو نوجوون با چهار دسته که توانایی درست کردن پورتال رو داره وبا این پورتال میتونه باعث جابجایی از یه مکان به یه مکان دیگه شد وبریج با ون کلایس کار میکرد و یه بار رکس رو به دنیای ناشناخته فرستاد که هالیدی مجبورش کرد برش گردونه.ون کلایس ار قدرت بریج سو استفاده کرد وکاری کرد که بریج تو زمان مکان سفر میکرد وقدرت از کنترل بریج خارج شد و رکس سعی کرد نجاتش بده ازنابودی و اینطوری بود که شش ماه رکس به اینده سفر کرد و بریج واسه یه مدتی ناپدید شد

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شخصیت بعدی
نوا نیکسون

نوا یه مامور انتخاب شده توسط شوالیه سفید بود که دوست رکس شه وتو تصمیمگیری کمک رکس کنه ولی این دوتا بعد از مدتی باهم رفیق صمیمی میشن ویه یه بار نوا هیولا میشه و رکس نجاتش میده

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شخصیت های بعدی
پدر ومادر رکس

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ویولتا یه مکزیکی بود و رافائل یه اسپانیایی وهردو دانشمند بودن

شخصیت های بعدی
تاک و اسکاوید وکریکت

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این سه تا از دوستای گروه رکس هستن وقتی تو هنگ کونگ بود
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/10/15 03:51 PM، توسط shining dream.)
2013/10/15 02:56 PM
 اعتبار داده شده توسط : shabsa(+1.0)
shining dream

ارسال: #4
شخصیت بعدی
سزار سلزار

"این منم,سزار,برادرت!"
سزار برادر بزرگتر رکسه ویکی از باز مانده های انفجار.سزار یه موجود رو درس میکنه به نام الفا که یه موجود محشتناکه و همچی رونابود میکنه ونانو میگیره تقریبا داشت همهچی رو نابود میکرد که دو قهرمان جلوشو میگیرن

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شخصیت بعدی
الفا

"من به وسیله اعتماد پدری که منو نمی خواس گمراه شده بودم,من به او احتیاجی ندارم,من به انرژی نیاز دارم ومن هر کاری میکنم که باید انجام بدم"تکامل
الفا در پروزه نانو بوسیله سزار ساخته شد. الفا سزار را پدر خود مینامد.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شخصیت بعدی
بنجامین تنیسون( بن تن)

من معرفیشو با تیکه کلامش شروع میکنم
"من بن تنیسون هستم,بن تن,مثل,بزرگترین قهرمان دنیا"
بن از طریق یه شکاف فضا زمان وارد دنیای رکس میشه و این دو باهم الفا رو شکست میدن

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

امیدوارم خوشتون اومده باشه
لطفا لطفا نظر وتشکر یادتون نره

سوالی بود در خدمتیم
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/10/16 12:01 AM، توسط shining dream.)
2013/10/15 04:10 PM
 اعتبار داده شده توسط : Kadaj(+2.0)
STELLA STAR
استلا پری وینکسی خواننده انیمه پارک

اعتبار: 183.0
ارسال: #5
خیلی ازتون ممنونم !!!
2013/10/15 04:54 PM
★Uzumaki Stella Hime★
★اوزوماکی استلا هیمه★

ارسال: #6
وای خدا چقدر نوشتی!!!!!
خسته نباشی!!!
2013/10/15 05:10 PM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #7
منم چند قسمت این انیمیشنو دیدم و خوشم میاد ازش...
ممنون برای اطلاعات کاملتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نصفش رو نمیدونستم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/10/15 05:47 PM
invierno
《insane》

اعتبار: 150.0
ارسال: #8
این که قدیمیه ولی ایول خیلی خوب توضبح دادی.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه:cool
2013/10/15 06:38 PM
shining dream

ارسال: #9
RE: معرفی انیمشن Generator Rex
خواهش میکنم دوستان عزیز
ممنونم که از تاپیک دیدن فرمودید
وخیلی خوشحالم که برای تاپیک نظر گذاشتد
و متشکرم که به تاپیک تشکر واعتیار دادید
بازم ممنون دوستان عزیز
2013/10/15 08:39 PM
curedream
تازه وارد

*

اعتبار: 0.0
ارسال: #10
RE: معرفی انیمشن Generator Rex
عکسااا عالی بود
2013/10/15 09:57 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  میکی های پنهان در انیمشن های والت دیزنی shining dream 22 6,751 2021/03/17 02:09 AM
آخرین ارسال: Cuzette
  طرفداران انیمشن شکرستان #Chocolate Girl* 81 18,884 2021/03/15 12:18 AM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  نکات بامزه انیمشن‎های ایرانی !Web Prince 55 12,718 2020/12/22 10:55 AM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  سوتی های انیمشن ها shining dream 24 8,621 2018/09/25 07:41 PM
آخرین ارسال: Mmpunisher
  معرفی و برسی انیمشن جزیره ارزوها shining dream 15 6,568 2013/10/11 11:04 AM
آخرین ارسال: Grimmjow Jeagerjaques

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان