پارک انیمه
کدوم شخصیت؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: فاینال فانتزی (/forum-329.html)
+---- انجمن: طرفداران (/forum-344.html)
+---- موضوع: کدوم شخصیت؟؟؟ (/thread-9644.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

RE: کدوم شخصیت؟؟؟ - X Phoenix X - 2013/08/30 04:43 PM

منم كلودروترجيح ميدم به نظرم ازكايوس خيلي بهترهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت؟؟؟ - #AsAl Lee# - 2013/08/30 04:45 PM

نقل قول:
منم كلودروترجيح ميدم به نظرم ازكايوس خيلي بهتره
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دستت درد نکنه رویا جان از شما انتظار نداشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت؟؟؟ - X Phoenix X - 2013/08/30 05:58 PM

چي كاركنم خودموبكشم نظرموگفتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت؟؟؟ - Roya - 2013/08/30 07:32 PM

همون طور که لاتنینگ رو نباید با کسی مقایسه کرد کلود رو فقط میشه با زک مقایسه کردم و البته ناکتیس ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
معلومه کلود .... هم خیلی شخصیت آروم و غمگینی داره هم خیلی خوش قیافست هم چون عاشق ایریسه منم دوستش دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کایس هم خوبه واقعا ! کایس هم خیلی خوبه من وقتی قسمت آخر بازی ف.ف 13-2 رو دیدم واقعا برای مرگ کایس گریه کردم ولی با کلود جدا قابل مقایسه نیست
با عرض پوزش از عسل جان البته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت؟؟؟ - #AsAl Lee# - 2013/08/30 07:37 PM

پوزش چرا؟
همینه دیگه
ولی اگر نویسنده کلود بود همه به کایوس رای میدادنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت؟؟؟ - Roya - 2013/08/30 08:23 PM

نه نه سوء تفاهم شده . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب آخه کلود واقعا خوب بود
یه تاپیک بزن بین کایس و مثلا نئول مشخص میشه طرفدارای کایس بیشترن !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت؟؟؟ - #AsAl Lee# - 2013/08/30 08:28 PM

هههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جوک میگی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من بین کایوس و سوسک هم بزنم سوسکه طرفداراش بیشتر میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیگه چه برسه به نول که همه دوسش دارنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت؟؟؟ - Roya - 2013/08/30 08:32 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نه این طور نیست باور کن !
نئول خیلی مغروره آخه ... حالا امتحان کن ...
تکرار می کنم کلود خیلی با جذبس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت؟؟؟ - #AsAl Lee# - 2013/08/30 08:34 PM

رویا جان چون میدونی من از کلود بدم میاد میگی پر جذبس؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دستت درد نکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت؟؟؟ - Deunan - 2013/08/31 02:15 AM

اوه اوه اوه اینجارو ببین چه خبره!!!!!!!!!!!همه طرفدارای اون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهکلودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاینجا جمعن جون میده یه بمب اتمی بندازم و............مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه