پارک انیمه
کلوپ طرفداران کلود - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: فاینال فانتزی (/forum-329.html)
+---- انجمن: طرفداران (/forum-344.html)
+---- موضوع: کلوپ طرفداران کلود (/thread-9616.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

کلوپ طرفداران کلود - شینیگامی - 2013/08/28 10:33 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلوپ طرفداران کلود - شینیگامی - 2013/08/28 10:33 PM

چجوریه که این همه طرفدار فاینال داریم ولی هنوز کسی این کلوپ رو نزده بود؟
من طرفدار کلودم.

RE: کلوپ طرفداران کلود - ♥MATSUYAMA-KUN♥ - 2013/08/29 01:15 PM

خیل خوشتیپه و بچه بسیار گلیه
من که خیلی ازش خوشم میاد..

RE: کلوپ طرفداران کلود - losi love - 2013/08/30 04:45 PM

عشق منه خیلی باحاله....
خیلی هم خوش تیپ هست.....
هرکی که کلود رو دوست نداشته باشه.....
واقعا براش متاسفم....
یعنی در اصل...
ازش نفرت دارم....

RE: کلوپ طرفداران کلود - #AsAl Lee# - 2013/08/30 04:53 PM

پس از منم نفرت داریمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلوپ طرفداران کلود - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/08/30 04:54 PM

یعنی هر چی اقاییش ماهیش جیگریش نازیش کلا هر چی تعریف کنم کم گفتم فقط کلووووووووووووووووووووووووود
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کلوپ طرفداران کلود - losi love - 2013/08/30 04:57 PM

تو طرف دار کلود نیستی.....
خیلی بدی حالا طرف دار کی هستی...

RE: کلوپ طرفداران کلود - KÅGÂMÎ ♥ - 2013/08/30 05:01 PM

ببینم قرار شد توهین نکنیم...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینجا کلوپ طرفدارانشه هر کی طرفدارش نیست بره بیرون ........مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از اسم تاپیک هم معلومه حالا خود دانی

RE: کلوپ طرفداران کلود - #AsAl Lee# - 2013/08/30 05:03 PM

یازو بابا اگر کلودو دوست داری پس چرا اسمت یازو هست؟
چرا اسم کلودو نزاشتی؟

RE: کلوپ طرفداران کلود - شینیگامی - 2013/08/30 05:07 PM

کلود کلود همگی کلود.همگی کلود!! جوانی هاش قیافش مسخره بوده ولی توی نجات کودکان دوسش دارم.یهو 9-10 تا شمشیر رو یکی میکنه.لباسش هم باحاله.