پارک انیمه
روباتها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+--- موضوع: روباتها (/thread-902.html)

صفحه‌ها: 1 2

روباتها - farshad - 2011/01/31 09:55 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در شهر روباتها از خانواده کوچکی که پدر خانواده یک ماشین ظرفشویی است، پسری اختراع می شود که این پسر نمی خواهد به سرنوشت پدرش دچار شود و آرزوهای بزرگی در سرش می پروراند.
او سعی دارد با اختراعات خود زندگی دیگر روباتها را متحول کند. به همین خاطر به شهر و پیش بیگولد بزرگ میره تا قابلیت های خودش رو به آن نشان بدهد و مخترعی بزرگ بشه. اما به ورود به شهر شاهد ماجراهای عجیب و غریبی میشه ...

RE: روباتها - شینیگامی - 2012/06/03 09:11 AM

اینم بارها دیدم.قشنگه.بدک نیست.ارزش یه بار دیدن رو داره.

RE: روباتها - LARTEN CREPSLEY - 2012/06/22 12:23 PM

بچه گونست چرته موضوعش جالب نیست آدمو جذب نمی کنه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روباتها - farshad - 2012/06/22 12:27 PM

هه هه هه خب اين چشمكه تهش كه گذاشتي معلومه ديگه هه هه هه ...
خب اره يكم بچگونه است واسه بچه هاي 5 تا 10 سال خيلي جذابيت داره . پسردايي من ميخكوب شده بود وقتي اينو ميديد .فكنم رباتها دو سري باشه فيلمش .

RE: روباتها - ((SaJJaD)) - 2012/06/22 01:07 PM

من که کلا ندیدم و مثل اینکه از تمجید های بچه ها اصلا بهتره نبینمش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خرد خرد دیدمش و هیچی یادم نیست ازش فقط تنهای چیزی که یادمه لهجه ی اون روبات قرمزس که تو دوبله جالب بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روباتها - farshad - 2012/09/09 02:01 AM

رباتها تازه دوسري هم داره . من ديدمش ولي واسه بچه هاي 10 سال جذابيت زيادي داره مخصوصا اوناييكه با لگو و بيونيكل بازي ميكنن . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روباتها - bingo0l - 2012/11/19 01:07 AM

باحاله مخصوصاشهرشون

RE: روباتها - p@ri...evil - 2012/11/20 01:26 AM

خوبه بد نیست من از اونجاش خوشم میاد که داخل یه مراسم هستن و میرقصن خیلی باهالهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روباتها - soubasa - 2012/11/24 02:29 AM

(2012/09/09 02:01 AM)farshad نوشته شده توسط:  من ديدمش ولي واسه بچه هاي 10 سال جذابيت زيادي داره مخصوصا اوناييكه با لگو و بيونيكل بازي ميكنن . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطمئنی؟آخه من از این انیمیشن خیلی خوشم میاد واقعا برام جذابه تا حالا چند بار دیدمش!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: روباتها - farshad - 2012/11/24 02:32 AM

(2012/11/24 02:29 AM)soubasa نوشته شده توسط:  
(2012/09/09 02:01 AM)farshad نوشته شده توسط:  من ديدمش ولي واسه بچه هاي 10 سال جذابيت زيادي داره مخصوصا اوناييكه با لگو و بيونيكل بازي ميكنن . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطمئنی؟آخه من از این انیمیشن خیلی خوشم میاد واقعا برام جذابه تا حالا چند بار دیدمش!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب ژانر كودكانه اگه نميدونستي مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه معمولا بچه كوچولوهاييكه با ماماناشون تو پاساژ سي دي فروشي گردش ميكنن براشون خريداري ميشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه