پارک انیمه
قوی ترین شخصیت در ارباب حلقها - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: قوی ترین شخصیت در ارباب حلقها (/thread-8623.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

قوی ترین شخصیت در ارباب حلقها - زاواره - 2013/05/05 03:31 PM

باسلام،
بچه ها به نظرتون قوی ترین شخصیت توی ارباب حلقه ها کیه؟
منظورم قوی ترین شخصیت چه از نظر جسمی واز چه لز نظر رزمی وچه از نظر شخصیتی هست.
شما می تنید برای هرموردش یه دونه یا در کل یک شخصیت رو ذکر کنید که همه ی این خصوصیات رو داشته باشه.
منتظر ارسال نظرات شما دوستان هستم.
باتشکر،
زاواره

RE: قوی ترین شخصیت در ارباب حلقها - yotab - 2013/05/05 05:58 PM

با تشکر از تاپیک
از نظر من قویترین از نظر جسمی آراگورن که هیچ وقت خسته نمیشه

از نظر رزمی بورومیر نبرد جانانش برای نجات هابیت ها فراموش نشدنیه

از نظر شخصیتی لگولاس که یه شاهزاده خیلی اصیل و باشخصیت بود

RE: قوی ترین شخصیت در ارباب حلقها - ramin 99 - 2013/05/05 08:07 PM

بهترین از نظر من اراگورن واقعا عالیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لگولاس کماندار حرفه ای مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و گیملی شجاع مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: قوی ترین شخصیت در ارباب حلقها - shezen - 2013/05/05 10:07 PM

معلومه که گاندولفمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از همه بهتر وقویتره دیگه احتیاجی به بحث کردن هم نیست

RE: قوی ترین شخصیت در ارباب حلقها - ramin 99 - 2013/05/05 11:39 PM

شیزن جان همه میدونن اراگورن از همه قویتره توش شکی نیست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعداز اون گاندولف مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: قوی ترین شخصیت در ارباب حلقها - shezen - 2013/05/05 11:51 PM

رامین جان مثه اینکه طعم جادو های گاندولفو نچشیدی وگرنه این حرف نمیزدیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: قوی ترین شخصیت در ارباب حلقها - ramin 99 - 2013/05/05 11:57 PM

اراگورن با اینکه انسانه قدرت فوق العاده ای داره یک تنه 200 نفرو حریفه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: قوی ترین شخصیت در ارباب حلقها - زاواره - 2013/05/06 08:21 AM

به نظر من آراگورن از نظر جسمی از همه قوی تره.
از نظر رزمی لگولاس حرف نداره.کمان زنیش عالیه.گاندولف هم طلسمهاش وشمشیر زنیش بی نقصه.
از نظر شخصیتی لگولاس شخصیت خیلی توپی داره.

RE: قوی ترین شخصیت در ارباب حلقها - yotab - 2013/05/06 01:39 PM

البته بانو ایوون که بعدا نامزد فارامیر شد هم خیلی قوی و شجاع هست مخفیانه تو جنگ شرکت کرد و ویچ کینگ که هیچ مردی حتی آراگورن نمیتونست اون رو بکشه رو

از پا در آورد

RE: قوی ترین شخصیت در ارباب حلقها - shezen - 2013/05/06 03:31 PM

(2013/05/06 01:39 PM)yotab نوشته شده توسط:  البته بانو ایوون که بعدا نامزد فارامیر شد هم خیلی قوی و شجاع هست مخفیانه تو جنگ شرکت کرد و ویچ کینگ که هیچ مردی حتی آراگورن نمیتونست اون رو بکشه رو

از پا در آورد

اگه اونجوری مری از همه قوی تره اگه نبود بانو ایوون الآن اون دنیا تشریف داشتنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه