پارک انیمه
كتاب حل مكعب روبيك ... - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: كتاب حل مكعب روبيك ... (/thread-853.html)

صفحه‌ها: 1 2

كتاب حل مكعب روبيك ... - farshad - 2011/01/27 04:28 PM

[attachment=3899][URL=http://ketabnak.com/comment.php?dlid=8468][/URL]

RE: كتاب حل مكعب روبيك ... - amir132 - 2012/01/29 12:37 AM

هههههههههههههههی.بالاخره تونستم درستش کنم.دمت گرم داش فرشاد.خیلی حال دادی.
ولی اونایی که تو 10 ثانیه این کارو انجام میدن باهمین روش پیش میرن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: كتاب حل مكعب روبيك ... - yahiko - 2012/01/29 01:49 AM

نه فکر نکنم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما اون پسری که رکورد زده بود تو این الان از دوباره رکورد خودشو شکوند و فکر کنم تو ۵ ثانیه بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: كتاب حل مكعب روبيك ... - starred hero - 2012/09/01 01:12 PM

(2012/01/29 01:49 AM)yahiko نوشته شده توسط:  نه فکر نکنم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما اون پسری که رکورد زده بود تو این الان از دوباره رکورد خودشو شکوند و فکر کنم تو ۵ ثانیه بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به قول رفقا (( آینه شکستن خطاست خود بشکن )) !!!!!!!!!!!!
اصلا چی ربطی داشت .....
داش فرشاد کتایو خوندم . برای اولین بار مکعبو حل کردم .....

RE: كتاب حل مكعب روبيك ... - farshad - 2012/09/01 02:07 PM

آفرين ! تو مكعبشو داشتي ولي من نداشتم . پسرداييم داشت نتونستم حلش كنم همه رنگها يه شكل شن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: كتاب حل مكعب روبيك ... - starred hero - 2012/09/01 07:35 PM

منم هیچ وقت نتونستم با چرخش درستش کنم .
مجبور شدم مهره هاشو از جا در بیارم و کنار هم بذارمشون ..... ههه

RE: كتاب حل مكعب روبيك ... - shining dream - 2013/09/15 09:36 PM

ممنون عالی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: كتاب حل مكعب روبيك ... - niloufar.alz - 2013/11/30 08:18 PM

ممنونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: كتاب حل مكعب روبيك ... - !Emily - 2018/09/01 07:01 PM

این یکم ماجرا رو پیچیده نکرده؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من یه جور دیگه درستش میکنم همیشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: كتاب حل مكعب روبيك ... - Ryoma - 2018/09/01 07:18 PM

(2018/09/01 07:01 PM)Emily_ granger نوشته شده توسط:  این یکم ماجرا رو پیچیده نکرده؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من یه جور دیگه درستش میکنم همیشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همینه دیگه، اول یه مثبت بعدش گوشه ها بعدشم مابقیه قسمتا ، اینم اول از مثبت گفته بود دیگه؟! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(فقط عکسا رو دیدم نوشته ها رو نخوندم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)