پارک انیمه
چرا باکومن را دوست دارید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: انیمه‌های غیرمحبوب (/forum-391.html)
+---- موضوع: چرا باکومن را دوست دارید؟ (/thread-8423.html)

چرا باکومن را دوست دارید؟ - شینیگامی - 2013/03/25 07:48 AM

خب توضیح بدید چرا از این انیمه خوشتون میاد و چی رو راجب این انیمه بیشتر دوس دارید؟

RE: چرا باکومن را دوست دارید؟ - Yara - 2013/04/24 09:33 AM

*من هنوزکامل ندیدمش

من اول از همه طراحی کاراکتر هاشو دوست دارم. رنگ هایی که به جا استفاده شده، کاراکترهایی که در عین انیمه ای بودن قیافه های عجیب و درب و داغونی ندارن، و البته کاراکتر ها که معلومه روشون کارشده.
بعد از داستانش که نه آب بستن توش و نه سر هم بندیش کردن. البته مانگاش به شدت چشم در بیاره(پر از دیالوگ!! اون لا به لا چارتا عکس هم هس!) ولی در مجموع از نظر اندازه انیمه رو خوب در آوردن.

چیزی که در موردش تو ذوقم خورد اینبود که فکر می کردم مثل دث نوت موزیک فوق العاده جذابی داشته باشه ولی نداشت:‏|‏ عادت کردیم اوباتا و اوهبا رو تو اوج ببینیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چرا باکومن را دوست دارید؟ - riku - 2014/04/13 09:49 PM

نظرش درباره ی عشق ونحوه ی به تصویر درو وردنش  شخصیت پردازی خوبش مخصوصآ نیزوما

مفید بودنش چون کلی اطلاعات درباره مانگا گرفتم  تلاش کاراکتراش وبامزه بودنشتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: چرا باکومن را دوست دارید؟ - mimi chan - 2014/09/07 05:44 PM

من دوسش دارم چون هاتوری سان یه جورایی ادیتور مانگای منم شد!!!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifخیلی اموزش ها از ایشون گرفتمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: چرا باکومن را دوست دارید؟ - ali#_# - 2015/03/10 09:11 PM

داستان عشقی کلا دوس دارم ولی این کلا فرق داشت سیع برای رسیدن به عشق و نشون دادن روند ساخت ماناگا و انیمه خوب و هزار چیز دیگرتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gif

RE: چرا باکومن را دوست دارید؟ - Black butler - 2017/08/06 11:17 PM

چون خیلییی قشنگ بود
البته بعضی جاهاش هم مسخره بود
ولی کلا خوب بود
خنده دار و عاشقانه خود و یع ذره هم درام
کلا خوب بود