پارک انیمه
قشنگترین کتابی که تاحالا خوندین - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+---- انجمن: نقد و بررسی (/forum-98.html)
+---- موضوع: قشنگترین کتابی که تاحالا خوندین (/thread-8138.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

قشنگترین کتابی که تاحالا خوندین - زاواره - 2013/02/03 01:44 PM

بچه ها،
قشنگترین کتابی که تاحالا خوندین چی بوده؟چرا ازش خوشتون اومده؟اسم نویسنده ش چی بود؟
باتشکر،
زاواره

RE: قشنگترین کتابی که تاحالا خوندین - kiana1 - 2013/02/03 04:37 PM

من کتاب زیاد خوندم و سخته که بگم کدوم کتاب قشنگترین بوده.تازه بعضی وقتا تو بعضی سن ها بعضی چیزها ادمو خیلی تحت تاثیر قرار میده .یادمه تاثیر گذارترین کتابی که خوندم خرمگس بود چند ماه بعد یه کتابی خوندم که واقعی بود و نویسندش تحت تاثیر رمان خرمگس قرار گرفته بود و الگوشو خرمگس قرار داده بود و سعی کرده بود که به شخصیت خرمگس(اسم قهرمان داستان)نزدیک بشه. کتاب بسیار جالبی بود اسم کتاب بود:چگونه فولاد آبدیده شد.
شاید اگه الان بخونم خیلی تحت تاثیر قرار نگیرم ولی به نظرم جالبه که یه آدم سالم در طی سالیان دو چشم ودو پا و دو دستشو از دست بده اما بازهم به زندگی امید داشته باشه و سعی کنه آدم مفیدی باشه

RE: قشنگترین کتابی که تاحالا خوندین - ساکورا - 2013/02/03 07:05 PM

هری پاتر که من چند سال قبل از ساخت فیلمش کتاباشو میخوندم و دارن شان
داستان دارن شان هم به قشنگیه هری پاتره
اخر تخیل و هیجان و ...

RE: قشنگترین کتابی که تاحالا خوندین - sayeh - 2013/02/03 07:55 PM

منم با هری پاتر موافقم ............ ولی...... نمیدونم شاید همون بهتر از همس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: قشنگترین کتابی که تاحالا خوندین - Roya - 2013/02/03 08:58 PM

قشنگ ترینش بینوایان بود واقعا اشکمو در آورد نویسندش رو هم که همه می شناسن ویکتور هوگو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هری پاتر هم جدی خوب بود لذت می بردم از خوندنش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: قشنگترین کتابی که تاحالا خوندین - ramin 99 - 2013/02/03 10:25 PM

بهترین کتابی که من خوندم روح مارلی بود اسکروج سنگدل هنوزم که هنوزه میخونمش 14 ساله کتابشو دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: قشنگترین کتابی که تاحالا خوندین - Nunnally - 2013/02/04 06:30 PM

اینکه بگم کدوم قشنگترین بوده خیلی سخته من همه کتابامو دوست دارم ولی اگه بخوام انتخاب کنم فکرکنم هری پاترو هانگر گیمز یا همون مسابقات عطشو بیشتر از بقیه دوست دارم چون تو هردو کتاب نویسنده یه دنیای جدید به وجود اورده که ادمو تحت تاثیر قرار میده.

RE: قشنگترین کتابی که تاحالا خوندین - ramin 99 - 2013/02/04 06:44 PM

کتاب ارباب حلقه ها هم فوق العاده بود حتی بهتر از فیلمش

RE: قشنگترین کتابی که تاحالا خوندین - زاواره - 2013/02/07 02:34 PM

(2013/02/04 06:44 PM)ramin 99 نوشته شده توسط:  کتاب ارباب حلقه ها هم فوق العاده بود حتی بهتر از فیلمش

کاملا باهاتون موافقم ولی کلمه های ارباب حلقه ها خیلی قلبمه سلمبه بود.

RE: قشنگترین کتابی که تاحالا خوندین - *Serah* - 2013/02/07 06:38 PM

کتاب فرزندان ایرانیم خیلی جالبه منم ازش لذت بردم
+بچه های بد شانس(کل مجموعه)
+هری پاتر
+ماجراهای نارنیا
خب من اگه از کتابی خوشم نیاد نمی خونمشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پس باید اسم هر چی کتاب خوندم رو بنویسم؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه