پارک انیمه
مانگای فارسی دفترچه مرگ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: دفترچه مرگ - Death Note (/forum-16.html)
+---- موضوع: مانگای فارسی دفترچه مرگ (/thread-74.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

مانگای فارسی دفترچه مرگ - Icchi - 2010/08/02 12:47 AM

به زودی مانگای فارسی دفترچه مرگ برای دانلود اینجا قرار میگیرد و ما نیز در کنار فروم دنیای انیمه به ترجمه ی این مانگا خواهیم پرداخت

[attachment=246]

آپدیت :
Note

ده تا چپتر اول این مانگا رو می تونید از مانگا ریدر سایت مطالعه کنید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اینم لینک مانگا ریدر : مانگای دفترچه مرگ

!Anime

RE: مانگای فارسی Death Note - Icchi - 2010/08/02 04:54 PM

ایندکس مانگای فارسی دفترچه مرگ
قسمت نام چپتر وضیعیت ترجمه مترجمادیتور لینک دانلود
1 خستگی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهICCHIICCHI مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2 ال مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهICCHIICCHI مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
3خانواده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاحمدCarrow مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
4 جریان مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهPepeICCHI مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
5 چشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهICCHIICCHI مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اولین مانگای تمام فارسی دفترچه مرگ (چپتر 1 اومد!!!) - Icchi - 2010/08/02 11:51 PM

واو مانگای فارسی دفترچه مرگ چپتر یک نسخه چک نشده!!!!!!!!!!!!!!!

در یک فایل زیپ 4.5 مگی !!! دانلود کنید ونظرتون رو بگید ببخشید اگه خیلی مبتدیانه است

ببخشید بازم مجبور شدم تو پرشین گیگ آپ کنم دلیلش هم محدودیت حجمیفرومه دیگه.یه فکری به حالش بکنید

!Anime

RE: اولین مانگای تمام فارسی دفترچه مرگ (چپتر 1 اومد!!!) - Carrow - 2010/08/03 11:54 AM

ترجمه اش خوب بود تقریبا.
ولی توی ویرایش تصویر یکم مورد داشت. بعضی حرفها بد تایپ شده بودن . مثلا همه "ا" ها رو "ـا" نوشته بود یا همه ی "ه" ها رو "ـه"
چیز دیگه ای هم که هست یا با پینت ویندوز این کار رو انجام دادین یا اگر با فوتوشاپ این کار رو کردین قابلیت Smooth یا نرم کردن حروف رو به کار نبردین.
چون حروف خیلی خشک و خشن نوشته شدن. همچنین نسبت به حجم فکر کنم یکم کیفیت پایین بود.
مورد دیگه هم اینه که اسم یوزر و سایت رو توی تمام صفحه ها کپی کردین که این میتونه باعث آزاد خواننده بشه.
معمولا اسم یوزر و سایت رو فقط در صفحه کردیت ( صفحه اول یا آخر ) استفاده میکنن و فقط لوگوی سایت رو روی بعضی از صفحات واترمارک میکنن
ولی در کل قابل قبول بود. ایشالا توی قسمت های بعدی کارتون بهتر بشه

RE: اولین مانگای تمام فارسی دفترچه مرگ (چپتر 1 اومد!!!) - Carrow - 2010/08/03 12:19 PM

نقل قول: ممنون اون حر.ف رو فکر کنم به دلیل ویندوز بود
خب مشکله دیگه . باید یه طوری رفع بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الان من نفهمیدم آخر از فوتوشاپ استفاده میکنید یا پینت ؟
بهرحال می تونید 2 رو شروع کنید

RE: اولین مانگای تمام فارسی دفترچه مرگ (چپتر 1 اومد!!!) - Icchi - 2010/08/03 01:25 PM

رضا فهمیدم اشکال از فتوشاپمه ایندفعه با فتوشاپ 8 ویرایش میکنم(ماله عهد بوق).

RE: اولین مانگای تمام فارسی دفترچه مرگ (چپتر 1 اومد!!!) - !Web Prince - 2010/08/03 04:47 PM

(2010/08/02 11:51 PM)Ichi نوشته شده توسط:  واو مانگای فارسی دفترچه مرگ چپتر یک نسخه چک نشده!!!!!!!!!!!!!!!

در یک فایل زیپ 4.5 مگی !!! دانلود کنید ونظرتون رو بگید ببخشید اگه خیلی مبتدیانه است

ببخشید بازم مجبور شدم تو پرشین گیگ آپ کنم دلیلش هم محدودیت حجمیفرومه دیگه.یه فکری به حالش بکنید

!Anime

محدودیت سایز برای فایلهای zip رو کردم 7 مگ و برای فایلهای rar کردم 5.5 مگ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته توصیه ام اینه که با فرمت zip آپلود کنین چون rar ممکنه یه سری مشکلاتی داشته باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اولین مانگای تمام فارسی دفترچه مرگ (چپتر 1 اومد!!!) - Icchi - 2010/08/03 10:50 PM

هر کدوم از دوستان میخواد کمک کنه این چپتر رو ترجمه کنه ولی وقتی شروع به ترجمه کرد اینجا یه خبری بده تا کس دیگه ای همون چپتر رو دوباره ترجمه نکنه

اگه ویرایش بلدید هم ترجمه کنید هم ویرایش

اگه ویرایش بلد نیستید تو یه فایل ورد دیالوگ ها رو به ترتیب بنویسید و حتما علامتگذاری کنید (مانگا از سمت راست به چپ خونده میشه)

برای ویرایش از فونت B Koodak استفاده کنید و حتما از قابلیت smooth فتوشاپ استفاده کنید.علامتگزاری هم فراموش نشه

[attachment=371]

RE: اولین مانگای تمام فارسی دفترچه مرگ (چپتر 1 اومد!!!) - Icchi - 2010/08/04 02:51 PM

رضا جان زحمت کشیدند چپتر 1 رو تو مانگا ریدر گذاشتند حالا میتونید به صورت آنلاین مانگای فارسی دفترچه مرگچپتر 1 رو بخونید
http://reader.cmclub.ir/Death_Note

راستی آقا هادی گفتند که فعلا این مانگا رو ول کنیم یه 3 فصل از کاپیتان سوباسا رو ترجمه کنیم.حالا به نظر شما کدوم بهتره؟

RE: اولین مانگای تمام فارسی دفترچه مرگ (چپتر 2 اومد!!!) - Icchi - 2010/08/08 12:29 AM

چپتر 2 ترجمه و ادیت شد دوستان عذر میخوام که خیلی طول کشید ایشاالله چپتر های بعدی با کمک دوستان سریعتر میاد نظراتتون رو هم بگید
[attachment=459]