پارک انیمه
[انیمه ی دوبله شده] مقصد نهايي گاندام ‌Mobile Suit Gundam Seed Destiny - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: انیمه های دوبله شده (/forum-72.html)
+--- موضوع: [انیمه ی دوبله شده] مقصد نهايي گاندام ‌Mobile Suit Gundam Seed Destiny (/thread-668.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: مقصد نهايي گاندام ‌Mobile Suit Gundam Seed Destiny - !Web Prince - 2013/04/01 03:12 PM

(2013/03/31 12:48 PM)زاواره نوشته شده توسط:  دوست من اون انیمه بااین انیمه فرق می کنه.
اون رباتهای جنگجوی گاندام معروف بهMobile Suit Gundam 00 ولی این یکی مقصدنهایی گاندامها معروف به Mobile Suit Gundam Seed Destinyهستش.
ممنون که گفتی
بخاطر اسم انگلیسی تاپیک دچار اشتباه شده بودم
اسم انگلیسی رو درست کردم

RE: مقصد نهايي گاندام ‌Mobile Suit Gundam Seed Destiny - amitris - 2013/04/03 08:33 PM

فکر میکنم حوس کردم اصل این انیمه رو ببینم
بلایی که صدا و سیما سرش میاره رو ندید بگیرید اصلشو کسی داره من بگیرم ازش؟

RE: مقصد نهايي گاندام ‌Mobile Suit Gundam Seed Destiny - !Web Prince - 2013/04/04 12:14 AM

(2013/04/03 08:33 PM)amitris نوشته شده توسط:  فکر میکنم حوس کردم اصل این انیمه رو ببینم
بلایی که صدا و سیما سرش میاره رو ندید بگیرید اصلشو کسی داره من بگیرم ازش؟

تو هم مثل من تاپیک رو اشتباه گرفتی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه انیمۀ گاندام مثل دیجیمون و فاینال فانتزی چند سری مختلف داره. تاپیک بحث و بررسی این سری که شبکه پویا داره پخش می کنه، اینجاست
من دوبلۀ و زیرنویس انگلیسی با کیفیت 1080 رو دارم که هر قسمتش 360 مگه، با لینک مستقیم می تونم بهت بدم. البته الان دارم روی یکی از سرورهای مجازی انکودش می کنم که کیفیتش میشه 720 و حجم هر قسمتش 100 مگ
می تونی صبر کنی اونا آماده بشن
نکته 1: هوس رو اینجوری می نویسن
نکته 2: این پست ها رو بعدا به تاپیک خودش منتقل می کنم

RE: مقصد نهايي گاندام ‌Mobile Suit Gundam Seed Destiny - Noctis - 2013/07/28 02:29 PM

یه خبر خوب دارم برای دوستداران این انیمه زیبا:
بعد از دو سال بالاخره موسسه پارسیان تصمیم به دوبله سری چهارم این انیمه گرفتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الانم دوبله شده و فکر میکنم به بازار اومدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مقصد نهايي گاندام ‌Mobile Suit Gundam Seed Destiny - okam - 2013/08/12 02:34 PM

خیلی ممنون از پست این رو خیلی دوست دارم

RE: مقصد نهايي گاندام ‌Mobile Suit Gundam Seed Destiny - tara mahdyan - 2013/09/17 09:50 AM

چه عجب به جای اینکه 10 تا کارتون بیخود را دوبله کنند بیان این انیمه های به این شنگی را دوبله کنند.

من خیلی دوست داشتم که این انیمه را هم زیرنویس میکرندمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مقصد نهايي گاندام ‌Mobile Suit Gundam Seed Destiny - tara mahdyan - 2013/09/17 02:33 PM

من که از این خیلی خوشم میاد

RE: مقصد نهايي گاندام ‌Mobile Suit Gundam Seed Destiny - kira_yamato - 2013/10/07 09:43 PM

خب... ملت قشنگ تاپیک بزنین!
مقصد نهایی گاندام، اسم اصلیش اینه:mibile suit gundam seed
و البته، اونی که راجع به ست سونا و ایناست، اینه:mibile suit gundam 00
که مورد آخری پرفروش ترین سری گاندام بوده، و تا جایی که من آمار دارم تا یکی دو سال پیش هم پخش می شد.
اما اولی، درباره ی شین آزوکا، آثران زالا و کیرا یاماتو(منم! منم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)ئه. این انیمه از سال 2004 شروع به پخش کرد و نم دونم کی تموم شد.
درست تاپیک بزنین، تا درست جوابتونو بدیم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مقصد نهايي گاندام ‌Mobile Suit Gundam Seed Destiny - kira_yamato - 2013/10/27 03:22 PM

هورررررررا!
موسسه ی پارسیان داره دوباره ادامه می ده!
البته اون 00 رو. سید رو نم دونم چیکار می کنه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: مقصد نهايي گاندام ‌Mobile Suit Gundam Seed Destiny - luna - 2014/02/20 02:25 PM

انیمه ی خیلی فشنگیه . تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
فکر کنم gundam seed destiny سال 2005 تمام شد  و یک فیلم سینمایی هم ساختن که اسمشgundam seed destiny final plus است.