پارک انیمه
[انیمه ی دوبله شده] مقصد نهايي گاندام ‌Mobile Suit Gundam Seed Destiny - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: انیمه های دوبله شده (/forum-72.html)
+--- موضوع: [انیمه ی دوبله شده] مقصد نهايي گاندام ‌Mobile Suit Gundam Seed Destiny (/thread-668.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

مقصد نهايي گاندام ‌Mobile Suit Gundam Seed Destiny - farshad - 2010/12/06 08:01 PM

براي ديدن عكس http://blog.fpnyc.com/wp-content/uploads/2010/07/gsd.jpg

اين سری هم فقط 1 قسمتش تا جاييكه من ديدم دوبله شده ...

صداگذاری و میکس :

زهره نصیری

صداپیشگان :

اشکان صادقی

حامد مدرس

دیانوش آصف وزیری

زهره نصیری

احسان مهدی

فرشاد بهبودی

تینا هاشمی

مهراد میر اکبری

حامد بیطرفان

محمد رضا رنجبر

حمید متقی

و ...

دوبله شده در استودیو آواژه

RE: دوبله فارسی ‌Gundam - farshad - 2011/07/08 03:36 PM

خب بچه ها امروز میخوام بگم پک شماره 3 گاندام وینگز یا همون مقصد نهایی دوبله شد و من خریدمش .
تیراژ 60000 نسخه
از موسسه ویدئو رسانه پارسیان
اگه تمایل دارید که بصورت عمده بخریدش به مرکز پخش سریر که مربوط به شهر تهران است تماس بگیرید
02166575131
02166575132

اسم دقیقش Mobile Suite Gundam

مبارزان گاندام ترجمه شده . اونم جوانه پویا و پارسیانه .

RE: دوبله فارسی ‌Gundam - farshad - 2011/09/25 09:29 PM

گاندام موبایل هم چند قسمت دیگه منتشر شد . حدود 50 پک قراره که دوبله بشه .

RE: دوبله فارسی ‌Gundam - farshad - 2012/03/11 02:27 AM

خب جا داره يكم از اين انيمه تعريف كنيم . تا جاييكه سبك اين انيمه رو ديدم يه چيزي مثل كد گياس و ترانسفورمرزه . اگرچه دوبله شدش درست مثل كدگياس سامسور داره و كيفيت صداش و تصويرش خوب نيست ولي داستان اين انيمه هم خيلي قشنگه . مبارطه ماشين هاي رباتيك جالبي داره .

RE: دوبله فارسی ‌Gundam - soubasa - 2012/03/11 05:48 AM

جالبه من این انیمه رو هم دیدم مال یه گروه آدم آهنی هایی که تو فضاین فکر کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمن فقط قسمت یکشو دیدم اولش انسان ها یه ربات ساختن بعد مراسم افتتاحیشه که یکی از هموین سربازان گاندام میاد و میترکونشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوبله فارسی ‌Gundam - farshad - 2012/03/11 02:46 PM

ميدوني هر وقت ميخوام ببينمش وقت نميشه . پك شماره 3 اونو دارم . 1 و 2 رو ندارم . هي ميخوام ببينم اما نميشه !!!
همينطوري بازرسيش كردم و فهميدم سبكش ماشين رباتيكه .

RE: دوبله فارسی ‌Gundam - Noctis - 2012/08/11 02:17 PM

(2012/03/11 05:48 AM)soubasa نوشته شده توسط:  جالبه من این انیمه رو هم دیدم مال یه گروه آدم آهنی هایی که تو فضاین فکر کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمن فقط قسمت یکشو دیدم اولش انسان ها یه ربات ساختن بعد مراسم افتتاحیشه که یکی از هموین سربازان گاندام میاد و میترکونشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اونی که تو دیدی مبارزان گاندام بوده و به نظر من اصن ارزش دیدن نداره ولی مقصد نهایی گاندام خیلی خیلی قشنگه توصیه میکنم کسایی که این انیمه رو ندیدن برن ببینن.راستی کی میدونه مقصد نهایی گاندام 4 اومده یانه؟ [attachment=15528][attachment=15529][attachment=15530][attachment=15531][attachment=15532][attachment=15533][attachment=15534][attachment=15535]

RE: دوبله فارسی ‌Gundam - farshad - 2012/08/13 01:52 AM

خب عكس انيمه همونه كه تو پست اول گذاشتم . در كل از بس س**نس*ر داره و كيفيت تصوير بود هيچي نفهميدم . ديه نگاهش نكردم تا بعد . خب مدل اين انيمه چيزيه كه تو سبك من نيست واسه همين drop ميشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مقصد نهايي گاندام gundam suite mobile

RE: دوبله فارسی ‌Gundam - Noctis - 2012/08/20 10:21 PM

کی میدونه زبان اصلی این انیمه رو کجا میفروشن؟ اگه میدونید آدرس سایتش رو بگید خیلی مهمه.

اینم چندتا عکس از خود انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوبله فارسی ‌Gundam - farshad - 2012/08/21 05:32 PM

من كه پيدا نكردم كسي رو كه همشو يه جا داشته باشه .