پارک انیمه
اگر جای نویسنده بودی چه میکردی ؟! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: دفترچه مرگ - Death Note (/forum-16.html)
+---- موضوع: اگر جای نویسنده بودی چه میکردی ؟! (/thread-582.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

RE: اگر جای نویسنده بودی چه میکردی ؟! - Merida - 2014/08/18 12:32 AM

(2014/08/18 12:00 AM)♥animpark princess♥ نوشته شده توسط:  من لایتو آدم خوبی میکردم
یعنی آخرش به این نتیجه برسه که این دفترچه چیز بدیه و بسوزونتش
البته با هزار جنگ و درگیری
ولی فیلم هندی میشد که ؟

RE: اگر جای نویسنده بودی چه میکردی ؟! - ♥animpark princess♥ - 2014/08/18 12:50 AM

(2014/08/18 12:32 AM)Merida نوشته شده توسط:  
(2014/08/18 12:00 AM)♥animpark princess♥ نوشته شده توسط:  من لایتو آدم خوبی میکردم
یعنی آخرش به این نتیجه برسه که این دفترچه چیز بدیه و بسوزونتش
البته با هزار جنگ و درگیری
ولی فیلم هندی میشد که ؟

نه دیگه!
اگه فیلم هندی بود همین الان باید میومد با یه دختره وسط میرقصید و یهو چندتا آدم از بیست متری آسمون بپرن پایین دختره رو گروگان بگیرن اونم یهو از لباس هندیش یه آر پی جی رو در بیاره همه رو بکشه بعد حواسش نباشه دختره رو هم بکشه دختره هم بهش بگه دوستت دارم و بمیره اونم خیلی بی احساس داد بزنه:نههههههههههههههههههههه

بعد بگه من این دفترچه رو نمیخوام و با همون آر پی جی هم خودشو بترکونه هم دفترچه

RE: اگر جای نویسنده بودی چه میکردی ؟! - Merida - 2014/08/18 01:02 AM

خوب مثه فیلم های خودمون که یهو طرف از این رو به اون رو میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نمیشه .

به نظرم لوس میشد همه زحمات ال هم بر باد می رفت
.........

دقت کردی که خود لایت خودشو می بینه که از کنار خودش رد میشه و بعد دفترچه رو میبینه و برنمی داره ؟ خوب این همونه لایت ارزو کرد ای کاش دفترچه رو بر نمیداشت ولی دیگه دیر بود..

RE: اگر جای نویسنده بودی چه میکردی ؟! - anne13 - 2014/08/20 09:11 PM

آخرش لایت خوب میشد و با میسا ازدواج میکرد و همه چی به خوبی و خوشی تموم میشدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
ال هم نمیمردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر جای نویسنده بودی چه میکردی ؟! - !Melody - 2014/08/20 09:53 PM

(2014/08/20 09:11 PM)'anne13' نوشته شده توسط:  آخرش لایت خوب میشد و با میسا ازدواج میکرد و همه چی به خوبی و خوشی تموم میشدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

خخخخخخخخخ
انه اگه اینطوری میشد من دیگه نگاه نمیکردم.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

RE: اگر جای نویسنده بودی چه میکردی ؟! - Merida - 2014/08/20 10:45 PM

(2014/08/20 09:11 PM)anne13 نوشته شده توسط:  آخرش لایت خوب میشد و با میسا ازدواج میکرد و همه چی به خوبی و خوشی تموم میشدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه بابا این که میشه فیلم های خودمون مسخره میشد
ال مثه یه قهرمان مرد

RE: اگر جای نویسنده بودی چه میکردی ؟! - Manaka - 2015/08/16 01:44 AM

بنده کاری میکردم که رم از یک راه دیگری میسا رو نجات بده و ال زنده بمونه و مچ این لایتو بگیره و من خوشحال بشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر جای نویسنده بودی چه میکردی ؟! - ❤Ereɴ Yeαɢer❤ - 2017/03/16 06:21 PM

ال زنده بمونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نیئر بمیرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بابای لایت هم زنده بمونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این تغییرات رو ایجاد میکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: اگر جای نویسنده بودی چه میکردی ؟! - emptysky - 2017/03/27 06:01 PM

کاراکتر ال رو حذف نمیکردم. به نظرم حذف کاراکتر ال یکی از بیخودترین کارای نویسنده بود چون کاراکتر وفتی حذف میشه که یکی بهتر جانشینش بشه اما نیئر اخلاقیاتش مثل ال بود. خب بابا چه کاری بود که دل مارو شکوندین؟
میسا رو به کلی حذف می کردم!
ماتسودا رو یه ذره بانمک تر میکردم. 
یه کاری که خیلی دوس داشتم بکنم اینه که یکی از فامیلای نزدیک یکی از بی گناهانی که لایت کشتتش بیاد انتقامشو بگیره...نه نیئر.

RE: اگر جای نویسنده بودی چه میکردی ؟! - Farangis. - 2017/03/27 08:11 PM

آل رو زنده نگه می داشتم
لایت رو آخر داستان توسط ال می کشتم.
میسا رو اصلا وارد داستان نمی کردم
من از لایت بدم نمی آد ولی اگه می خواست زنده بمونه دو راه داشتیم یا متحول بشه و کلا دفترچه رو بنداز دور که خیلی مسخره می شد یکیش هم اینکه بشه خدا که هیچی دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پس لایت باید می مرد
ال رو هم اگر بر فرض محال می خواستم بکشم می ذاشتم آخر داستان نه وسطش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه