پارک انیمه
بيوگرافي جون میزوگی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+---- انجمن: بيوگرافي (/forum-326.html)
+---- موضوع: بيوگرافي جون میزوگی (/thread-5631.html)

صفحه‌ها: 1 2

بيوگرافي جون میزوگی - captaintsubasa - 2012/12/09 11:17 PM

جون میزوگی

نام: جون میزوگی (Jun Misugi، بهش جان میزوگی هم گفته میشه، ولی درستش همون “جون” هست)
لقب: دو تا لقب داره:
۱- شاهزاده ی جوان میدان مسابقه Field no Kikoshi = Young Noble Of The Field =
2- آث شیشه ای! = Ace of Glass (نوضیحات بیشتر توی متن پایین هست)

تیم ها: موساشی، توکیو اف سی، تیم ملی ژاپن (شاید بازم باشه ولی من نمی دونم)

میزوگی می تونه به راحتی یکی از بهترین بازیکنای ژاپن باشه. اون باهوش، سریع و قویه. کنترل توپش حرف نداره. به راحتی با توپ دریبل می کنه و پاس کاریش خیلی عالیه. می تونه استراتژی تیم حریف رو حدس بزنه و تاکتیک تیم خودش رو بر اساس اون تنظیم کنه. به عنوان کاپیتان، می تونه تیمش رو خیلی خوب اداره کنه و تاکتیک هایی مثل تله آفساید رو به کمک تیمش به خوبی انجام بده.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط یک چیز جلوی میزوگی رو برای بهترین بودن می گیره و اون قلبشه. قلب میزوگی مشکل داره و طبق دستور پزشک، نمی تونه تمام وقت بازی کنه. باید تو اکثر بازی ها سعی کنه بازی نکنه و اگه بازی می کنه، به هیچ وجه نباید بیش تر از یه نیمه تو زمین باشه که این برای میزوگی خیلی سخته. حتی اگه نتونه بازی کنه، براحتی می تونه به تیمش از بیرون زمین کمک کنه و اونا رو به خوبی رهبری کنه.
به خاطر همین مشکل قلبش، به اون لقب آث شیشه ای رو دادن. منظور از این لقب اینه که میزوگی با اینکه برگ برنده ی تیمشه، ولی مثل شیشه شکنندست. میشه گفت این لقب، معنی قهرمان شکننده رو می ده.

RE: بيوگرافي جون میزوگی - زاواره - 2012/12/11 08:38 PM

جون میزوگی شخصیت قوی وزیرکی داره.واقعا هم خیلی باهوشه.به نظر من اون خیلی دقیق وظریف بازی میکنه.

RE: بيوگرافي جون میزوگی - ali sadegpoor1372 - 2013/09/23 10:08 PM

حیف که قلبش ضعیف بود وگرنه از سوباسام سرتر بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: بيوگرافي جون میزوگی - xBeHnaMx - 2013/09/23 10:24 PM

تو بازی میکرو جون میزوگی موهاش صورتی بود خیلی ناز بود

RE: بيوگرافي جون میزوگی - *Ariana* - 2014/03/14 03:31 PM

اگه قلبش ضعیف نبود بهترین بازی کن توی این کارتون بوذ

RE: بيوگرافي جون میزوگی - نيوشا - 2014/03/14 07:27 PM

جون ميزوگي عشق منه
اگه قلبش مريض نبود حتي سوباسا هم به پاش نمي رسيدتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif

RE: بيوگرافي جون میزوگی - RYOMA ECHIZEN - 2014/03/14 08:18 PM

بچه خوبیه ولی ازش خوشم نمیاد.........یعنی میومد اما دیگه نمیاد

RE: بيوگرافي جون میزوگی - amy roz - 2014/03/14 08:40 PM

بیشتر دلم واسه قلبش که مریضی داره می سوزه

RE: بيوگرافي جون میزوگی - .:prince jun misugi:. - 2014/03/15 04:26 PM

ای جان عاشقشممممممممممممممممممممممممممممممممم

RE: بيوگرافي جون میزوگی - Nazi MF - 2014/03/29 10:02 PM

من خیلی میزوگی رو دوس دارم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/5.gif

دلمم برش میسوزه