پارک انیمه
تاپيك طرفداران كاكرو يوگا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+---- انجمن: هواداران (/forum-15.html)
+---- موضوع: تاپيك طرفداران كاكرو يوگا (/thread-54.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55

RE: تاپيك طرفداران كاكرو يوگا - farshad - 2011/05/01 10:29 AM

شما به هر ترتيب بايد با شيوه بازي كاكرو كنار بياييد . همين خشونت باعث ميشه تا در برابر تيمهاي خارجي پيروز بشه اما نميدونم چرا يوييچي تاكاهاشي ديگه كاكرو رو قدرتمندتر جلوه نداد مثل وقتي تو تيم ميوا بود ! تو بازيهاي ليگ اروپا و تيم ملي هم بايد همونطور جلوه ميداد و واسش طراحي ميكرد كه با قلدري و تنه زدن سد رو بشكنه و گل بزنه . ديگه تو ليگ ايتاليا هم درست و حسابي افكت شوتشو نشون نميده .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاپيك طرفداران كاكرو يوگا - soubasa - 2011/07/18 08:01 PM

من که در مقابل کاکرو ام بابا همش تو بازیها با توپ منو می زدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: تاپيك طرفداران كاكرو يوگا - farshad - 2011/07/18 08:04 PM

چاره اي نيست . برتري كاپتان كاكرو هميشه معلوم ميشه . موزيك ويدئوشو درست كردم . هموني كه واسه تولد كاكرو بود . برو ويدئو شوتبال استايل و بعدش ميتوني دانلودش كني . قدرت كاپتان كاكرو اونجا معلومه .

RE: تاپيك طرفداران كاكرو يوگا - Captain Tsubasa - 2011/07/18 11:58 PM

(2011/05/01 10:29 AM)farshad نوشته شده توسط:  شما به هر ترتيب بايد با شيوه بازي كاكرو كنار بياييد . همين خشونت باعث ميشه تا در برابر تيمهاي خارجي پيروز بشه اما نميدونم چرا يوييچي تاكاهاشي ديگه كاكرو رو قدرتمندتر جلوه نداد مثل وقتي تو تيم ميوا بود ! تو بازيهاي ليگ اروپا و تيم ملي هم بايد همونطور جلوه ميداد و واسش طراحي ميكرد كه با قلدري و تنه زدن سد رو بشكنه و گل بزنه . ديگه تو ليگ ايتاليا هم درست و حسابي افكت شوتشو نشون نميده .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خوب این که یه چیز مشخصه،هیکل نهیف یه ژاپنی هیچ وقت با بازیکن های اروپایی و آمریکایی قابل مقایسه نیست ولی کاکرو بازم درس نگرفت و با اینکه پیشرفت داشت و بدنشو قویتر کرد ولی بازم میبینیم که این قدرت همیشه راهکار خوبی نبوده نه تنها تو این انیمه بلکه در واقعیت هم همینطوره.برای همینم هست که سویاسا همیشه موفقتر از کاکرو بوده و الان داره تو بارسلونا بازی میکنه ولی کاکرو تو لیگ سری سی ایتالیا بازی میکنه

RE: تاپيك طرفداران كاكرو يوگا - farshad - 2011/07/19 11:19 AM

تو سري 2002 تو يكي از قسمتها ميگه ليگ ايتاليا قويترين ليگ اروپاست . اما نگفت اسپانيا قويترينه .
تمرينات قدرت بدني كاكرو هم تو ايتاليا جلالب بود . مربي بدنساز گفت كه كاكرو قدرت پاي چپش كمه و نميتونه تعادلشو حفظ كنه واسه همين كاكرو ميخواست بزنتش . اما با وسيله ورزشيها تمرين كرد و تونست اين ضعف رو از بين ببره . سوباسا هم همين مشكل رو داشت . البته مشكل اون با بدنش بود كه جلوي ريوال كم مياورد و انعطافش كمتر بود واسه همين به پيشنهاد ماسارو به هاوايي رفت تا جناب پروفسوري كه استاد اونجا بود بهش آموزشهايي بده .
بازم به نحوي به نظر من سوبا و كاكرو از يه لحاظ شبيه هم هستند اما اين آخريا رهبري سوباسا و قدرت و سرعت بيشتر شد چون تو اسپانيا يكم بيشتر آدم قوي پيدا ميشد البته نه تو همه تيمها . فقط 3 تا تيم قوي بودند كه بازيكناشون حرفه اي بودند . يكي والنسيا و يكي رئال مادريد و يكي هم خودشون بارسلونا .

RE: تاپيك طرفداران كاكرو يوگا - Captain Tsubasa - 2011/07/19 01:26 PM

بنظرم حرفت زیاد به بحث من ربطی نداشت.بحث من سبک بازی کردن سوباسا و کاکرو بود نه ضعفاشون،کاکرو هرچی هم تمرین بکنه بازم قدرت بدنیش تو لیگ ایتالیا خیلی جوابگو نیست.کاکرو این همه تمرین کرده تازه رسیده به شرایطی که بتونه تو لیگ ایتالیا بازی کنه،تازه اونم لیگ سی
وقتی بوبانگ از لیگ سی می تونه جلو قدرت کاکرو وایسته من نمیدونم اگه بیاد لیگ آ چطوری میخواد قدرتشو به رخ بکشه
درسته که لیگ ایتالیا قوی تره ولی تیم بارسلونا هم جزء بهترین تیم های اروپاست چه بسا از یوونتوس هم بهتر باشه که فعلا نمیشه قضاوت کرد چون تا حالا با هم بازی نداشتند ولی کاکرو تو تیم رجینا تو لیگ سی بازی میکنه

RE: تاپيك طرفداران كاكرو يوگا - farshad - 2011/07/19 03:59 PM

ليگ c براي كاكرو مثل ليگ A ميمونه . بالاخره هرچي ليگ بره جلو قدرت كاكرو هم بيشتر ميشه اما اينكه ميگي ضعف قدرت اونم ميشه ...
درسته فعلا نميشه قضاوت كرد ...
راستي من يه عكس دارم كه كاكرو پيراهن منچستر رو پوشيده . از سوباسا هم همينطور .

RE: تاپيك طرفداران كاكرو يوگا - Captain Tsubasa - 2011/07/19 05:50 PM

برای خود کاکرو آره ولی حقیقت چیز دیگه هست
اون عکسا هم فن مید هست که طرفدارای منچستر درست کردن

RE: تاپيك طرفداران كاكرو يوگا - farshad - 2011/07/19 05:52 PM

واقعا عكساي جذابي هستند . كاكرو در لباس منچستر . فكرشو بكن ! ميگه منچستر بخاطر كاكرو قوي بوده . يعني اينطور ميشه تعبير كرد .

RE: تاپيك طرفداران كاكرو يوگا - M@hdi - 2011/07/20 08:58 PM

سلام"ببخشید ولی کسی میدونه انیمه ی Captain tsubasa road to 2002 داستان بازی های جام جهانیشون اومده یا نه؟