پارک انیمه
نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+---- انجمن: سرگرمی و تست انیمه‌ای (/forum-403.html)
+---- موضوع: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ (/thread-5213.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - abaneh - 2012/10/04 02:04 PM

کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟.

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - Mohabat69 - 2012/10/04 03:37 PM

من ترتیب علاقه ام رو از بیشتر به کمتر میچینم
اکشن
ماجرایی
رمانتیک فانتزی
درام
علمی تخیلی
اسرار آمیز
ورزشی

به نظر من بهتر بود از گزینه های تیک دار استفاده میشد تا بشه به چندتا گزینه رأی داد نه فقط یکی

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - شینیگامی - 2012/10/04 03:38 PM

کمدی- عاشقانه.قدری هم ای×××چی

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - nig - 2012/10/04 04:19 PM

؟ خیلی سبک های زیادی هست که من دوستشون دارم. مثلا:
تراژدی- عاشق تراژدی هستم!
فانتزی
علمی تخیلی
اسرار آمیز
زندگی مدرسه ای
ترسناک
...
کلا بیشتر ژانر ها رو دوست دارم ولی هر داستانی با هر ژانری که باشی باید یه صحنه ی احساسی داشته باشه. مثلا توی ناروتو ، قسمتی که ساسکه یا ناروتو دعوا میکنند و حرف های بین ایتاچی و ساسکه یا دعوا های بین اینو و ساکورا یا مثلا توی دیجیمون ها قسمتی رو که مت و تای با هم دعواشون میشه. (اسم انگلیسیشون مت و تای بود ژاپنیشو نمیدونم)
کلا اینجوری دوست دارم.

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - starred hero - 2012/10/04 04:36 PM

ماجرایی و ورزشی خوبن ...

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - farshad - 2012/10/05 05:02 PM

اكشن دوست دارم چون جنگش بالاست و هيجان داره
كمدي و رمنس دوست دارم چون ادم احتياج داره به خنده
راز الود و ماورا طبيعي دوست دارم چون خود به خود قدرتاي غير طبيعي جالبن
ورزشي دوست دارم چون از اول از چيزاي ورزشي خوشم ميومد و كشش خوبي داره واسه من
خوناشامي دوست دارم چون يكي از دوستام بهم ومپايرنايت رو معرفي كرد از اين خوشم اومد و بعضي وقتها انيمه هاي با تم خوناشام دنبال ميكنم
اسرار اميز و علمي تخيلي هم دوست دارم واسه اينكه خود به خود دنبال يه ماجرا ما رو ميكشونه و هم يه چيزاي جالب كه تا حالا تو واقعيت نديدي نشونت ميده يا حداقل واقعيت هم نداره تخيلي بودنش واسم جالبه .

زندگي مدرسه اي و بخشي از زندگي چندان چنگي به دل نميزنه مخصوصا درام چون اينا موضوعاتش باعث حرص خوردن ادم ميشه . موضوعاتش در مورد روابط دختر و پسر و دعوا سر همديگه است كه اعصاب ادمو ميريزه بهم . اينا رو توصيه نميكنم يا حداقل ديدنش رو پيشنهاد ميدم كمتر دنبالش باشيد . تو اين سبك k-on! زندگي مدرسه اي هست كه در مورد موسيقيه . يه انيمه چرته كه من اصلا يشنهاد نميدمش . در كل تعريفاي من از اينكه چرا اين سبكها رو دوست دارم اينه .

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - سناتور - 2012/10/06 09:05 AM

کمدی - رومنس - درام
نمیدونم چرا ولی فانتزی و تخیلی حوصله ام رو سر میبره . البته کوچکتر که بودم ، بیشتر دوست داشتم ولی الان دوست دارم به واقعیت نزدیک تر باشه ...
رومنس هم به خاطر این دوست دارم چون اکثر انیمه های رومنس سبک نقاشیش و نورپردازیش و البته موسیقیش همون سبکیه که خوشم میاد ..

البته از انیمه ورزشی هم بدم نمیاد .

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - second L - 2012/10/15 10:38 PM

من نمیدونم چی اسمشو میذارید ولی از مدلایی مثه دفترچه مرگ خوشم میاد که ادمای باهوش توش زیادند و دوتا باهوش باید باهم مبارزه کنند...وهمچنین اوناییکه خیلی معنا دارند....و معماییند....

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - natso - 2012/10/25 02:23 PM

اینسبکا خیلی خفنن منم همشونو زدم

RE: نظرسنجي:کدوم سبک انیمه ها رو بیشتر دوست داری؟ - p@ri...evil - 2012/11/07 01:03 AM

من از انیمه هایی که جنگین و علاوه بر جنگیدن طنز هم یه کوچولو داشته باشه درام هم باشه شخصیتاش دبیرستانی باشن و اگه خون آشامایی هم باشه که دیگه ماه میشه