پارک انیمه
[معرفی و بررسی] انیمه کاراگاه کونان (Detective Conan) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: معرفی و بررسی (/forum-42.html)
+---- انجمن: D-F (/forum-246.html)
+---- موضوع: [معرفی و بررسی] انیمه کاراگاه کونان (Detective Conan) (/thread-5057.html)

صفحه‌ها: 1 2

انیمه کاراگاه کونان (Detective Conan) - sahele_sheni - 2012/09/21 07:19 PM

ژانر: ماجرایی ، کمدی ، راز الود ، شونن ، پلیسی
وضعیت: در حال پخش (تا کنون 635 قسمت)
پسری است که در مقطع ابتدایی درس می خواند و معمعاهای پیچیده جنایی را نیز به کمک وسایل فوق العاده پیشرفته ای که توسط پرفسور Agasa طراحی و در اختیار او قرار داده می شوند، حل می کند. Conan در واقع یک کاراگاه فوق العاده ماهر و خبره هفده ساله بود که در مقطع دبیرستان مشغول به تحصیل بود؛ آخرین پرونده ای که روی آن کار می کرد مربوط به یک گروه سری و مخفی است که جملگی اعضای آن سیاه پوش هستند دو نفر از این گروه موفق به دستگیری Conan می شوند و او را مجبور می کنند تا یک داروی خاص و سمی را بخورد اما دارو اثری عجیب بر روی Conan می گذارد و او را به یک پسر بچه هفت ساله تبدیل می کند....

RE: انیمه کاراگاه کونان (Detective Conan) - abaneh - 2012/09/21 10:54 PM

من اينو از تي وي 2 ديدم البته سينمايش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه کاراگاه کونان (Detective Conan) - farshad - 2012/09/21 11:03 PM

اكي ! پس اينم تي وي پخش كرد ؟ دوبله شده تو بازار هست البته .

RE: انیمه کاراگاه کونان (Detective Conan) - nig - 2012/09/21 11:13 PM

من اینو مانگاشو یادمه که دیده بودم. هشتصد و سی و خورده ای چپتر داشت و هنوز ongoing بود. البته الان فکر کنم عوض شده. اسمشم
Meitantei Conan بود. پس کارآگاه به ژاپنی میشه meitantei
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه کاراگاه کونان (Detective Conan) - farshad - 2012/09/21 11:27 PM

اينجا به روماجي گفته كه ميتنتي ميشه پس همون كاراگاه درسته . فيلم سينمايي اونو ميتونيد اطلاعاتشو از اينجا ببينيد

الگوريتم روابطشون اين زيره :

براي ديدن الگوريتم دوم كليك كنيد

RE: انیمه کاراگاه کونان (Detective Conan) - m_maryam76 - 2013/01/17 05:30 PM

(2012/09/21 11:13 PM)nig نوشته شده توسط:  من اینو مانگاشو یادمه که دیده بودم. هشتصد و سی و خورده ای چپتر داشت و هنوز ongoing بود. البته الان فکر کنم عوض شده. اسمشم

نه. دراصل tantei یعنی کارآگاه!!! ولی mei روهم كه ميذارن تقریبا همون معنی رو میده.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه کاراگاه کونان (Detective Conan) - !Web Prince - 2013/03/04 11:07 AM

(2012/09/21 10:54 PM)abaneh نوشته شده توسط:  من اينو از تي وي 2 ديدم البته سينمايش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره فیلم سینماییش رو شبکه 2 توی عید سال 90 پخش کرد
(2012/09/21 11:13 PM)nig نوشته شده توسط:  من اینو مانگاشو یادمه که دیده بودم. هشتصد و سی و خورده ای چپتر داشت و هنوز ongoing بود. البته الان فکر کنم عوض شده. اسمشم

این انیمه طولانی ترین و قدیمی ترین انیمه ای هست که هنوز هم در حال پخشه. از سال 1996 پخشش شروع شده و هنوز هم در حال پخشه. تا الان که چک کردم 689 قسمتش پخش شده!!
کی حوصله اش میشه از اول بشینه اینو نگاه کنه؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه کاراگاه کونان (Detective Conan) - SAO - 2015/04/22 09:11 PM

نقل قول: این انیمه طولانی ترین و قدیمی ترین انیمه ای هست که هنوز هم در حال پخشه. از سال 1996 پخشش شروع شده و هنوز هم در حال پخشه. تا الان که چک کردم 689 قسمتش پخش شده!!
کی حوصله اش میشه از اول بشینه اینو نگاه کنه؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فکر میکنم از ناروتو بهتر باشه دیدنشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من چند قسمت اولش رو دیدم^_____^ جالبه ساده و قشنگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میخام تا 689ببینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمه کاراگاه کونان (Detective Conan) - makan parsi - 2015/04/22 11:13 PM

(2015/04/22 09:11 PM)'SAO' نوشته شده توسط:  
نقل قول: این انیمه طولانی ترین و قدیمی ترین انیمه ای هست که هنوز هم در حال پخشه. از سال 1996 پخشش شروع شده و هنوز هم در حال پخشه. تا الان که چک کردم 689 قسمتش پخش شده!!

فکر میکنم از ناروتو بهتر باشه دیدنشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من چند قسمت اولش رو دیدم^_____^ جالبه ساده و قشنگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

سلام.
بزارین تصحیح کنم این انیمه در حال حاضر 16 سینمایی که یکیش دوبله شده
و سریال انیمه ایش هم 776 قسمت داره

و هنوز هم معلوم نیست کی میخوان تمومش کنن و سینمایی 17 هم در راهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
-
-
-
-

RE: انیمه کاراگاه کونان (Detective Conan) - SAO - 2015/04/23 09:05 AM

(2015/04/22 11:13 PM)makan parsi نوشته شده توسط:  
(2015/04/22 09:11 PM)'SAO' نوشته شده توسط:  

سلام.
بزارین تصحیح کنم این انیمه در حال حاضر 16 سینمایی که یکیش دوبله شده
و سریال انیمه ایش هم 776 قسمت داره

و هنوز هم معلوم نیست کی میخوان تمومش کنن و سینمایی 17 هم در راهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
-
-
-
-

776؟!؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من میبینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهکم نمیارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ممنون از اطلاعات آپدیت شده تونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه