پارک انیمه
Shin Captain Tsubasa با زیرنویس انگلیسی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+---- انجمن: دانلود (/forum-109.html)
+---- موضوع: Shin Captain Tsubasa با زیرنویس انگلیسی (/thread-4974.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

Shin Captain Tsubasa با زیرنویس انگلیسی - Jun Misugi - 2012/09/08 10:33 AM

سلام . این تایپک فقط برای دانلود انیمه Shin Captain Tsubasa با زیرنویس انگلیسی است.
از قرار دادن لینکهای انیمه های دیگر در این تایپک خودداری نمایید
با تشکر

قسمت اول :

http://www.mediafire.com/download.php?252cznm8ksu4b28
http://www.uploadbaz.com/q4od9jkcx8dq

قسمت دوم :

http://www.mediafire.com/?hx6q77hq67r8kpk

با تشکر از mohsen57 که زحمت آپلود را در سایت آپلودباز کشیده اند

RE: Shin Captain Tsubasa با زیرنویس انگلیسی - !Web Prince - 2012/09/08 12:24 PM

سلام
فکر کنم قرار بود یکی از سری های فوتبالیستها (احتمالا همین) رو زیرنویس و انکود (کم حجم) کنیم
از علی Storm بپرس ببین همونه؟
اگه همون باشه نیازی نیست چون خودمون کارهاش رو انجام میدیم. البته میتونی توی ترجمه زیرنویس بهمون کمک کنی

RE: Shin Captain Tsubasa با زیرنویس انگلیسی - farshad - 2012/09/08 12:28 PM

هادي علي لينكاييكه بهت داده زمين تا اسمون با اينا احتمالا فرق داره . فكنم ايشون تورنت دانلود كردن و علي فقط يوتوب بي كييفتشو بهت داده . تازه من يوتوبشو ديدم 240p بالاتر نداره . ايناييكه علي نشونت داده چند پارتيه درصورتيكه همونجا نگاه ميكرد تك پارتيش با 360p وجود داشت . تازه اينا هارد ساب انگليش بود . هارد ساب كه ازش بيرون نمياد په كار بيفايده نكنين اگه ميخواين ترجمه كنين srt رو لازم دارين . از فايل يوتوب هم كه srt در نمياد . اگه srt دارين رو نسخه با كيفيت تمركز كنين .

RE: Shin Captain Tsubasa با زیرنویس انگلیسی - Storm - 2012/09/08 12:29 PM

بله دقیقا همون سری هست هادی جان
عزیز اگه می خوای توی کار زیرنویس بهمون کمک کنی ، بی زحمت یه خبر بهم بده

RE: Shin Captain Tsubasa با زیرنویس انگلیسی - Storm - 2012/09/08 12:36 PM

نقل قول: هادي علي لينكاييكه بهت داده زمين تا اسمون با اينا احتمالا فرق داره . فكنم ايشون تورنت دانلود كردن و علي فقط يوتوب بي كييفتشو بهت داده
فرشاد جان عزیز من
برای ما مهم زیرنویسه ، کیفیتش می خوای باشه 1 پیکسل !
اینطور که من فهمیدم ، لینکی که آرش جون داره ، انگلیسی روش هک شده ، که فکر کنم نشه از انیمه جداش کرد
در مورد
نقل قول: . تازه من يوتوبشو ديدم 240p بالاتر نداره . ايناييكه علي نشونت داده چند پارتيه درصورتيكه همونجا نگاه ميكرد تك پارتيش با 360p وجود داشت
بله ، تازه کیفیت بالاتر هم بود !!
اما زیرنویسش چی بود ؟؟ انگلیسی ؟
نقل قول: . تازه اينا هارد ساب انگليش بود . هارد ساب كه ازش بيرون نمياد په كار بيفايده نكنين اگه ميخواين ترجمه كنين srt رو لازم دارين . از فايل يوتوب هم كه srt در نمياد . اگه srt دارين رو نسخه با كيفيت تمركز كنين .

این ایده رو من خیلی وقت پیش دادم به هادی و مجبورم الان به همه بگم !
این کاری نداره
ما می تونیم از زمابندی و فایل srt زیرنویس دیگه ای ( مثلا اسپانیایی ) استفاده کنیم اما برای ترجمه ، از متن ترجمه ای که روی انیمه میاد
خب سوالی دیگه ای نبود ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: Shin Captain Tsubasa با زیرنویس انگلیسی - farshad - 2012/09/08 12:44 PM

علي اتفاقا هموني كه من ميگم تو يوب بود ساب انگليش داره . بعد اينكه پسر جان چيزي كه تو يوتوب هست هميشه هارد سابه . حتي اگرم دانلود كني ازش در نمياد . په وقتتو سر اون كيفيت بيخود تلف نكن . اگه srt انگليسي داري ترجمه كن بزاريم رو يه نسخه اي كه كيفيت بيشتر داره . بعد اينكه بالاترين كيفيتش رو دوستمون داره از تورنت ميگيره و يه سري هم لينك 250 مگ هست كه لينك مستقيمه همين ايشون پيدا كرده . اگه قرار باشه تو ساب انگليسي رو الان تو كامپت جلو چشمات باشه پس مشكلي نداره ترجمه كن ميزاريم رو اين نسخه بدون ساب انگليسي و شما حرف من رو متوجه نشدي علي جان . الان فكنم متوجت كردم نه ؟

اينم ادرس : سري shin رو داره توش سرچ كن . ايني كه دادم واسه فيلم جوانان هلند بود . تازه سري شين 14 قسمت داره اخريش پشت صحنه است .
http://www.anime-ultime.net/info-0-1/30619

اين واسه shin
http://www.anime-ultime.net/file-0-1/3058-Shin-Captain-Tsubasa-vostfr-streaming-ddl-hd#principal

RE: Shin Captain Tsubasa با زیرنویس انگلیسی - Storm - 2012/09/08 01:35 PM

نقل قول: حتي اگرم دانلود كني ازش در نمياد . په وقتتو سر اون كيفيت بيخود تلف نكن

آقا در نیاد !
این بخش رو خوندی فرشاد جون ؟
نقل قول: این ایده رو من خیلی وقت پیش دادم به هادی و مجبورم الان به همه بگم !
این کاری نداره
ما می تونیم از زمابندی و فایل srt زیرنویس دیگه ای ( مثلا اسپانیایی ) استفاده کنیم اما برای ترجمه ، از متن ترجمه ای که روی انیمه میاد
خب سوالی دیگه ای نبود ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

-----------
نقل قول: اگه srt انگليسي داري ترجمه كن بزاريم رو يه نسخه اي كه كيفيت بيشتر داره

اگه SRT انگلیسیش بود که ، تا حالا همه ترجمه کرده بودن !
تازه با حمید جان هم در میون گذاشتم . اتفاقا هم اون هیچ جا زیرنویس انگلیسی رو گیر نیاورد
----------
در مورد اون هم حرف هامون یکیه ! من میگم زیرنویس رو می کنم شما ها می خواید روی کیفیت اچ دی بذارید !
دیگه فکر کنم مشکلی نیست .

RE: Shin Captain Tsubasa با زیرنویس انگلیسی - farshad - 2012/09/08 01:41 PM

من همه چي رو ميدونم داداش . هيچي از ديد من پنهان نيست . ميدونستم . خب تو ميخواي اس ار تي بسازي ؟ اذيت ميشيا ؟ اگه اينكارو ميكني ما حرفي نداريم . خودت اذيت ميشي مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خب اگه همه چي اوكي شد به من بگين تا من اين تاپيكو نامريي كنم كه رقيبا نبينن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: Shin Captain Tsubasa با زیرنویس انگلیسی - Jun Misugi - 2012/09/08 04:12 PM

من نه از یوتیوب و نه از تورنت گرفتم ، گفتم دوستم از اونور برام فرستاده .
کیفیتشم گفتم mkv و flv هست که معلومه چه جوریه .
ما قراره با بچه های صداوسیما و گروه گلوری همکاری کنیم که یه کارهایی برای این سری و سینمایی هاش انجام بدیم .
انشالله چند ماه دیگه متوجه میشین .
اگه منافع سایت مهمه ، باشه من صبر میکنم که شما برید و با زیرنوس فارسی تو سایت ارائه بدید .
ولی اگه زودتر اطلاع میدادید میگفتم کیفیت HD رو دوستم برام بفرسته که الآن داره تو خارج پخش میشه .
با این که میزان رای ملت بود ، ولی منافع سایت مهمتره .
تا بعد

RE: Shin Captain Tsubasa با زیرنویس انگلیسی - farshad - 2012/09/08 05:31 PM

آقاجان بده من لينكاشو خصوصي كن من دانلود كنم . من ميخوام تماشا كنم . لينكا رو هم جايي نميزارم . بده من دانلود كنم جون هر كي دوست داري .