پارک انیمه
کدوم شخصیت فری تیلید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: فیری تیل - Fairy Tail (/forum-66.html)
+---- موضوع: کدوم شخصیت فری تیلید؟ (/thread-478.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: کدوم شخصیت فری تیلید؟ - Icchi - 2010/10/12 06:22 PM

نقل قول: پگاه خیلی خوبه لوسی شدی . بهت هم میاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

می دونستی که لوکی خیلی لوسی رو دوست داره ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاوایییییی!!!
من خودم که تست میدادم از قصد یه کاری کردم بشم ناتسو.عشق است و ناتسو لوسی هم خیلی کاواییه

RE: کدوم شخصیت فری تیلید؟ - Carrow - 2010/10/12 07:52 PM

فرزاد گری هم خیلی خوبه
هم خیلی قویه هم خوشتیپه ( البته اکثر موقع ها لباس نمی پوشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
خیلی هم طرفدار داره. توی گروه اصلی (با ناتسو و ارزا و لوسی و هپی ) هم هست و مبارزه میکنه.
عنصرش هم یخه

RE: کدوم شخصیت فری تیلید؟ - kiarash grandline - 2011/03/05 03:02 PM

من ناتسو
راستشو بخوای شخصیت ناتسو رو از رو من طراحی کردن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت فری تیلید؟ - lirael - 2011/08/11 12:31 AM

من شدم:

Your Result: Grey Fullbuster
You are most like Grey Fullbuster. You engage in your rivalries full-heartedly, work hard to perfect your skills and always give your projects your all. And, while you may have urges to take your clothes off, you have a deep sense of loyalty and care very deeply for your friends (even if some of them may terrify you...) .

من عاشق گریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت فری تیلید؟ - Kenshiro - 2011/12/03 12:48 PM

من شدم ناتسو
تست جالبی بود ممنونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت فری تیلید؟ - شینیگامی - 2011/12/03 12:59 PM

Kana به من این اسم رو گفت میشه یکی یه عکس از این kana بذاره و بگه چجور ادمی هستم؟؟

RE: کدوم شخصیت فری تیلید؟ - Kenshiro - 2011/12/03 01:03 PM

اینم کانامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت فری تیلید؟ - Kurama - 2011/12/04 12:52 AM

من ناتسو شدمممممممممممممممممممممم

RE: کدوم شخصیت فری تیلید؟ - yahiko - 2011/12/04 10:25 AM

آقا ما هم که گری فولباستر شدیم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم شخصیت فری تیلید؟ - Mana - 2012/01/13 02:39 PM

Your Result: Grey Fullbuster
You are most like Grey Fullbuster. You engage in your rivalries full-heartedly, work hard to perfect your skills and always give your projects your all. And, while you may have urges to take your clothes off, you have a deep sense of loyalty and care very deeply for your friends (even if some of them may terrify you...) .

عاشقشم من ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی دوس نداشتم خودش بشم !