پارک انیمه
سه تيم قدرتی موسوشي ، هيرادو ، فورانو - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+---- انجمن: هواداران (/forum-15.html)
+---- موضوع: سه تيم قدرتی موسوشي ، هيرادو ، فورانو (/thread-4671.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

سه تيم قدرتی موسوشي ، هيرادو ، فورانو - farshad - 2012/08/05 01:17 AM

اين تاپيك مخصوص حرفيدن در مورد اين سه تيمه و در مورد اين افراد داخل اين تاپيك با هم ميحرفيم . حالا چرا اسم تاپيك به اسم سه تيمه ؟ خب واسه اينكه اين سه تيم يه چيزي شبيه سه مرگبار هستن ...

Document

[attachment=15301]

RE: سه تيم قدرتی موسوشي ، هيرادو ، فورانو - ♥Jun Misugi♥ - 2012/08/05 01:28 AM

من صد درصد طرفدار تیم فورانو هستم

RE: سه تيم قدرتی موسوشي ، هيرادو ، فورانو - farshad - 2012/08/05 01:36 AM

من تيم موسوشي . همه حملات رو خنثي ميكنن وقتي ميزوگي هست .

RE: سه تيم قدرتی موسوشي ، هيرادو ، فورانو - Schneider - 2012/08/05 01:39 AM

هر کی ادعاش زیاده زوگیتو مث بولدوزر جمعش میکنه.خیلی با هیرادو حال میکنم.فقطم واسه اینکه جیتو کاپیتانشه.

RE: سه تيم قدرتی موسوشي ، هيرادو ، فورانو - yahiko - 2012/08/05 01:40 AM

منم فورانو رو انتخاب میکنم چون ماتسویاما رو داره!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: سه تيم قدرتی موسوشي ، هيرادو ، فورانو - farshad - 2012/08/05 01:46 AM

خوش به حالتون . جيتو غول بيابوني كوه گوشت بزني تو شكمش مرغ و گوشت بريزه ازش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: سه تيم قدرتی موسوشي ، هيرادو ، فورانو - yahiko - 2012/08/05 02:19 AM

من عاشق متسویامام و عاشق تکلاشم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خیلی باحاله تکلاش که تو بازی پلی ۲ حرف نداره!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رفت و برگشتی!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: سه تيم قدرتی موسوشي ، هيرادو ، فورانو - farshad - 2012/08/06 01:50 PM

ماتسوياما كار گروهي ! اودا خط حمله . تيمشون به عقابهاي برقي معروفه . تو برف و سرما تو شهر هوكايدو كه هميشه زمستانه تمرين ميكنن .
تيم هيرادو غول بيابوني داره به اسم زوگيتو هيرانو كه در اصل كشتي سنتي كار ميكنه . يار كوچولوش سانو وينترز خيلي شجاعت داره . ميتونه شبيه سوباسا باشه در آينده . اون حتي برگردون هم ميتونه بزنه . تيم موسوشي هم كه همه چي تمومه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: سه تيم قدرتی موسوشي ، هيرادو ، فورانو - ♥Jun Misugi♥ - 2012/08/06 03:11 PM

اگه میزوگی قلبش درد نمیکرد بهترین بازیکن جهان بود

RE: سه تيم قدرتی موسوشي ، هيرادو ، فورانو - nig - 2012/08/11 01:23 AM

صد در صد موسوشی و فورانو بهترین تیم ها هستن. فورانو با اون کار تیمی و گروهیش و موسوشی با کاپتانشون میزوگی.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه