پارک انیمه
داستان شواليه خورشيد نيمه شب The Knight of Sun Midnight - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+---- انجمن: ادبی و گرافیکی (/forum-68.html)
+---- موضوع: داستان شواليه خورشيد نيمه شب The Knight of Sun Midnight (/thread-3591.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

داستان شواليه خورشيد نيمه شب The Knight of Sun Midnight - farshad - 2012/03/22 09:13 PM

داستاني كه پيش رو داريد در مورد مبارزه بين استفان لوين سوئدی با واكيباياشي و كارلر اشنايدره . اين داستان همراه با عكس كمي متفاوت هست و از اونجاييكه همكار من غيبش زده اين داستان رو همينطوري ميزارمش تا بخونيدش و اين داستان بعدا در ورژن ديگري گذاشته خواهد شد . اين داستان داراي 2 چپتر ميباشد . لطفا نظر فراموش نشه و در نظر سنجي بالاي صفحه هم شركت كنيد ...

فرمت : PDF

[attachment=11602]

[attachment=11603]

RE: داستان شواليه خورشيد نيمه شب The Knight of Sun Midnight - Storm - 2012/03/22 09:38 PM

سلام فرشاد جان .
داستانت زیبا بود . خیلی خوب بود فقط راستش یکم تکراری بود . تراژدی هاش تکراری بود
البته مشخص بود که با اون صحنه کشته شدن همسر لوین سعی کرده بودی یکم تفاوت بدی .
اما میتونستی بهتر داستان رو نقل کنی .
در کل ممنون از اینک زحمت کشیدی .

RE: داستان شواليه خورشيد نيمه شب The Knight of Sun Midnight - Mohabat69 - 2012/03/22 09:41 PM

این یکی داستان واقعا بهتر و جالب تر بود
و من اینجا به دو نکته اشاره میکنم:
1- بهتر بود دختره وقتی که توی آمبولانس داره به سمت بیمارستان میره این جمله رو میگفت و اون وقت میمرد
2- همچنین به خاطر یک آسیب دیدگی ساده که فوتبال رو تعطیل نمیکنند فوقش طرف توپ خورده به سینه اش و سکته قلبی زده باشه
مثل یکی از این بازی های آخری که توی اروپا برگذار شد
راستی توی گزینه های نظر سنجی میشه به همه گزینه ها رای داد
واقعا جالبهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: داستان شواليه خورشيد نيمه شب The Knight of Sun Midnight - farshad - 2012/03/22 09:42 PM

مرسي علي . اره خيلي وقته دارم روش كار ميكنم اما نميدونم چرا تكراري ميشه تو ديد شما با اينكه سعي كردم تفاوت بدم بهش ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما خب اين يكي يه ذره فرق داره ...
خب راستشو بخواين از اين به بعد از اين مدل داستان ها زياد ميبينين ديگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به روي خودتون نبارين اگه داستان تكراري ميشه ولي من سعي كردم تكراريش نكنم . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: داستان شواليه خورشيد نيمه شب The Knight of Sun Midnight - farshad - 2012/03/22 09:45 PM

كاترينا ديه همونجا تموم كرد خب يكم آمبولانس دير ميرسه خو .... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اما باحال بود و همين انگيزه قوي لوين شد . سعي كردم تركيبي از اصل داستان و چيزي كه خودم توش دخيل كنم استفاده كنمش ..... !!! چي گفتم !!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محمد حسن جان نكته خوبي بود . اما خب تعطيل بازي هم جزو همين عجايب داستانه ! براي اولين بار اين اتفاق افتاده و خودتم كه ديدي واقعا شوتش كشنده بوده ... من فكر ميكنم اون دروازبانكم كمش بايد 1 سال تو بهداري باشه !!!‌ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه آره اينم ميشه ... در كل خوشحالم خوشت اومد ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره اونم واستون گذاشتم كه بتونيد به همه گذينه ها هم راي بدين ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: داستان شواليه خورشيد نيمه شب The Knight of Sun Midnight - farshad - 2012/03/22 10:21 PM

اين داستان اعتبار نداشت ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لطفا به اين داستان اعتبار بدين چون جزو ويژه برنامه هاي عيد بود اما نرسيديم به موقع تحويل امين جون بديمش . همچنين بريد از مجله انيمگ كه مربوط به نوروز هست تشكر و اعتبار بدين . ممنون . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: داستان شواليه خورشيد نيمه شب The Knight of Sun Midnight - Schneider - 2012/03/24 03:31 PM

داستان خوبی بود و همونطور که دوستان گفتن تنها ایرادش این بود که یکم بعضی جاهاش شبیه کارتونها و مانگاهای کاپیتان سوباسا بود.اما از نظر نگارشی و جمله بندی و مخصوصا عکسهایی که انتخاب کرده بودی واقعا عالی بود.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: داستان شواليه خورشيد نيمه شب The Knight of Sun Midnight - farshad - 2012/03/24 03:44 PM

مرسي اشنايدر . خب هم چيزاي تو مانگا رو گفتم و هم اينكه چيزايي از دهن خودم . البته نميدونم واقعا تو مانگا بوده يا نه من براساس داستاني كه توي ذهنم از قبل داشتم اينا رو نوشتم .
خب فن فيكشن هم يعني همين . ممكنه شبيه به مانگاي اصلي در بياد ولي عينا همون نميشه . اين 2 چپتريه و فعلا چپتر دوم رو وقت ندارم بنويسم . دوستتم كه قرار بود نقاشياشو درست كنه جواب نميده و منم تنهايي مجبور شدم از خودم عكس بزارم . اگه اون نميتونست بايد بهم ميگفت چون قبول كرده بود كه تا عيد حتما انجام ميده . وقتي نيومدش من ديه از خودم عكسا رو گذاشتم.
از اين داستان ها از اين به بعد زياد ميبينين ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: داستان شواليه خورشيد نيمه شب The Knight of Sun Midnight - hossein khalili - 2012/03/25 10:54 AM

داستان خوبی بود داش فرشاد الان نمیتونم به حد مجاز رسیدم ولی فردا بت اعتبار میدم...درکل خیلی قشنگ بود اگه ی خورده رو تصاویر کار میکردی هنوز بهترم میشد..ولی از نوع داستان خوشم اومد جالب بود خیلی خیلی جالبمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اگه میشه چپتر دومش رو هم بزار تا به معنویات برسیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: داستان شواليه خورشيد نيمه شب The Knight of Sun Midnight - farshad - 2012/03/25 02:23 PM

(2012/03/25 10:54 AM)hossein khalili نوشته شده توسط:  داستان خوبی بود داش فرشاد الان نمیتونم به حد مجاز رسیدم ولی فردا بت اعتبار میدم...درکل خیلی قشنگ بود اگه ی خورده رو تصاویر کار میکردی هنوز بهترم میشد..ولی از نوع داستان خوشم اومد جالب بود خیلی خیلی جالبمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اگه میشه چپتر دومش رو هم بزار تا به معنویات برسیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

حسين جون ممنون تو منو ميفهمي مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خب دوستم Amirjjj نيست كه عكس برام بزاره . عكساي موجود چندان كيفيت خوبي ندارن يا اينكه عكس مناسب پيدا نميكنم براش ... ولي سعي ميكنيم حداقل داستان خوب باشه كه عكس هم نزاريم باز يكم جذابيت داشته باشه ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه