پارک انیمه
دفتر مديريت بخش دي گري من - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: دیگر انیمه های محبوب (/forum-88.html)
+---- انجمن: دی گری من - D.Gray-Man (/forum-279.html)
+---- موضوع: دفتر مديريت بخش دي گري من (/thread-3538.html)

صفحه‌ها: 1 2

دفتر مديريت بخش دي گري من - farshad - 2012/03/17 10:51 AM

انيمه دي گري من d.grayman

سلام دوستان انيمه پارك . اين دفتر مديريتي بخش دي گري من هست و من و دوستم سپيده فعلا اين بخش رو بعهده داريم . همه درخواست ها و مسائل و غيره در رابطه با بخش دي گري من رو ميتونيد در اينجا مطرح كنيد . لطفا از اين پست تشكر كنيد ممنون .

2 مدير اين بخش :

farshad
sahele_sheni
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دفتر مديريت بخش دي گري من - farshad - 2012/03/20 01:51 AM

دفتر مديريت عيد نوروز رو به شما دوستان انيمه پارك تبريك ميگن و آرزو دارن تا بخش دي گري من رو فعال كنيد . متشكرم .
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دفتر مديريت بخش دي گري من - farshad - 2012/04/24 09:54 PM

از طرف دفتر مديريت و تيم مديريت كه من و سپيده هستيم دوباره اين اطلاعيه رو ميزنم ...

دوباره اين خبر رو ميزنم . شركت در مباحث دي گري من 2 اعتبار داره .
گذاشتن 4 تا 5 عكس دو اعتبار داده ميشه .
فعاليت مفيد در بخش 2 اعتبار داده ميشه .
هر كي يه كاري كنه بخش فعاليتش زياد بشه بعنوان كسي كه ترفيع ميگيره معرفي مدال ميشه .
همه اينا رو من گفم اما شماها نديدين . دوباره ميگم .
مدال دي گري من رو زحمتشو بايد يه نفر بكشه . قبلا به علي گفتم بسازه اما هنوز كه خبري ني اينم بگم كسي رو مدال بهش ميديم كه به دي گري من وارد باشه و بتونه عالي توش فعاليت كنه . درست مثل ياهيكو و خودم كه تو بخش سوباسا حرفه اي عمل كرديم .

اين اطلاعيه دوبار زده شد چون مهمه ...

RE: دفتر مديريت بخش دي گري من - farshad - 2012/04/24 09:55 PM

بخش دي گري من عضويت فعال لازم داره . هر كي انيمه دي گري من ديده لطفا خودشو معرفي كنه و اختصاصي* بياد تو بخش دي گري من فعاليت كنه .

* : بجاي پست زدن در مبحث آزاد در اين بخش فعاليت كنيد

RE: دفتر مديريت بخش دي گري من - farshad - 2012/10/12 02:08 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهسپيده خانوم خيلي تشويق كننده من تو ايجاد اين بخش بود . از كارش استفاده داده متاسفانه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
..........................
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهلطفا تو مباحث بخش دي گري من شركت كنيد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

استحقاق مدال گرفتن از طرف اين بخش رو داشت. اگه توجه كنيد نصف بيشتر تاپيكهاي اين بخش رو من و سپيده ايجاد كرديم و مطالب مفيد گذاشتيم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دفتر مديريت بخش دي گري من - !Melody - 2014/08/17 11:28 AM

سلام.من دی گری من رو خیلی دوست دارم و خوشحال میشم ایجا فعالیت کنم.فقط دقیقا نمی دونم باید چیکار کنم پس کمی راهنمایی کنید ممنون میشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دفتر مديريت بخش دي گري من - Merida - 2014/08/17 11:39 AM

(2014/08/17 11:28 AM)Mkamelot نوشته شده توسط:  سلام.من دی گری من رو خیلی دوست دارم و خوشحال میشم ایجا فعالیت کنم.فقط دقیقا نمی دونم باید چیکار کنم پس کمی راهنمایی کنید ممنون میشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سلاممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شما می تونی بخش بیوگرافی ها رو تکمیل کنی( ترجمه باشه کپی نباشه )
می تونی مطلب ترجمه کنی درباره دی گری من بزاری که بچه ها هم مشتاق بشن برن ببینن
دیگه تاپیک هایی بزن که بچه ها مشتاق بشن بیان شرکت کنن
کلیپ بی مورد از این انیمه بزارمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
گالری عکس ها رو بزن

خیلی ممنون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دفتر مديريت بخش دي گري من - !Melody - 2014/08/17 12:15 PM

والا تا میتونم تاپیک تازه میزنم حتی دارم فن فیکشنم مینویسم.عکس اینام اگه پیدا کردم میزارم.میدونی که من کمی بی حوصلم...............

RE: دفتر مديريت بخش دي گري من - Merida - 2014/08/17 12:29 PM

(2014/08/17 12:15 PM)Mkamelot نوشته شده توسط:  والا تا میتونم تاپیک تازه میزنم حتی دارم فن فیکشنم مینویسم.عکس اینام اگه پیدا کردم میزارم.میدونی که من کمی بی حوصلم...............
فن فیکشن اگه کسی انیمه رو ندیده باشه شاید براش جالب نباشه و اصلا حتی درک نکنه
فکر کنم اگه حوصله ات بکشه کلیپ بزاری خوب باشه البته می دونی که باید بگردی بعد ببینی مورد نداشته باشه بعد اپلود کنی هه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اصلا نویسنده نمی تونه بی حوصله باشه تو شبیه یه نفری مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه سوکیشیما یه ادم بی حوصله ولی توانامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دفتر مديريت بخش دي گري من - !Melody - 2014/08/17 12:34 PM

با اینکه نمیشناسمش ولی امیدوارم شخصیت خوبی باشه.
نویسندگی میکنم چون خییییلی دوست دارم.یه جورایی بهم حوصله میده.ولی در کل آدم بی حوصله ای هستمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif