پارک انیمه
فیلم کتاب - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: فیلم کتاب (/thread-309.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

فیلم کتاب - binke - 2010/09/14 11:38 PM

به نظرتون کدوم کتابا این قابلیت رو دارن که به فیلم خوب تبدیل بشن؟
کدوم کتاب رو خوندید که فیلم شده و ازش خوشتون اومده؟
و کدوم کتاب دوست دارید که فیلم بشه؟

RE: فیلم کتاب - AmirC - 2010/09/15 08:28 AM

نغمه ای از آتش و یخ(البته سریالش اومده)
سیرک عجایب,پرسی جکسون و خدایان یونان
لرزش , نغمه ای از آتش و یخ , شمشیر حقیقت
سپتیموس هیپ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: فیلم کتاب - Carrow - 2010/09/15 01:41 PM

بنظرم نیروی اهریمنی اش خیلی خوبه اگر فیلم بشه ( البته قسمت اولش رو که گند زدند اصلا) ولی موندم فرشته هاشون رو چطوری می خوان بسازن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی کلا جنگ آخرشون رو بتونن خوب پیاده کنن خیلی خوب میشه. حتی بنظرم بهتر از جنگ آخری که ارباب حلقه ها داشت.

من از کتاب های فیلم شده از ارباب حلقه ها خوشم اومد فقط تقریبا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فیلم های هری پاتر که افتضاح بودن. همینطور اراگون.

همو نیروی اهریمنی اش خیلی دوست دارم فیلم بشه. نایت ساید هم همینطور ^_____^

RE: فیلم کتاب - Pepe - 2010/09/15 02:06 PM

بینوایان کارتونش خیلی قشنگه ولی فیلمش رو فکر نکنم هنوز درست کرده باشند مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: فیلم کتاب - zareb - 2010/09/15 04:19 PM

من دوست دارم اراگون رو دوباره بسازن - اونم درست و درمون نه اینکه آدم رو بزارن جای اورگال یا الف ها شبیه آدم باشن.
آخه اینا اگه بخوان ادامه این داستان رو بسازن اون وقت چطور می خوان قیافه اراگون رو که بعدا شبیه الف ها میشه تغییر بدن در صورتی که قیافه آریا که خودش الف هستش رو مثل انسانها درست کردنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: فیلم کتاب - farshad - 2010/09/22 03:33 PM

(2010/09/15 02:06 PM)Pepe نوشته شده توسط:  بینوایان کارتونش خیلی قشنگه ولی فیلمش رو فکر نکنم هنوز درست کرده باشند مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فيلمش هست من خودم تو تلوزيون ديدم . تازه 2 تا هم ازش ساختن يكي فرانسوي يكي ديگشم يادم نيست مال كدوم كشور بود!
من رمي Remi رو دوست دارم فيلم كنن . همون پسريه كه براي پيدا كردن مادرش كه براي كاركردن به آرژانتين رفته سفر ميكنه و بالاخره وقتي پيداش ميكنه مادرش فوت ميكنه . بيچاره اينهمه راه تا آرژانتين رفت ...........!

RE: فیلم کتاب - Millennium - 2011/06/29 02:28 AM

به نظر من کتاب های مودب پور میتونن فیلم های خوبی بشن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: فیلم کتاب - !Web Prince - 2012/01/05 07:51 PM

نقل قول: من رمي Remi رو دوست دارم فيلم كنن . همون پسريه كه براي پيدا كردن مادرش كه براي كاركردن به آرژانتين رفته سفر ميكنه و بالاخره وقتي پيداش ميكنه مادرش فوت ميكنه . بيچاره اينهمه راه تا آرژانتين رفت ...........!
رمی انیمه اش ساخته شده
اسمش Nobody's Remi هست که ترجمه اش میشه رمی هیچکس
توسط شرکت نیپون هم ساخته شده

RE: فیلم کتاب - farshad - 2012/01/05 08:54 PM

جدي كه رمي يه انيمه كلاسيك عالي بود

RE: فیلم کتاب - سناتور - 2012/01/06 07:06 AM

سلام
کتاب طلسم خورشید
اون موقع که خوندم حتی دوست داشتم خودم کارگردانش باشم !