پارک انیمه
یوتیوب دانلودر. - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: فناوری اطلاعات (/forum-40.html)
+---- انجمن: تلفن همراه (/forum-60.html)
+---- موضوع: یوتیوب دانلودر. (/thread-30709.html)

صفحه‌ها: 1 2

یوتیوب دانلودر. - NoboraHaru - 2020/05/16 11:02 AM

خب خب خب.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خبمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب دیگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
محتوای مخفی (Click to View)

RE: یوتیوب دانلودر. - NoboraHaru - 2020/05/16 11:08 AM

ادامه اموزش .ببخشید مجبورم اسکرین هارو جدا گانه بزارم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: یوتیوب دانلودر. - NoboraHaru - 2020/05/16 11:32 AM

خب تو اسکرین ها همه چیزو توضیح دادم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: یوتیوب دانلودر. - NoboraHaru - 2020/05/16 11:33 AM

امید وارم مفید باشه.😂😂

RE: یوتیوب دانلودر. - Aisan - 2020/05/16 12:21 PM

اینکارو از طریق دیگه ای هم میشه انجام داد.
با استفاده از یه ربات توی تلگرام.
میتونید لینک ویدیوی مورد نظرتون رو از گزینه"همرسانی"به این ربات بفرستید و خود فیلم یا صداش رو با هر کیفیتی که خواستین دانلود کنید
@utubebot

RE: یوتیوب دانلودر. - NoboraHaru - 2020/05/16 01:49 PM

چندتایی دلیل مبنی بر مخرب بودنش هست ولی کاملا نمیشه گفت خلاف قواننینه چون شما فقط یک ربات معرفی کردین:
دلیل ۱:این ربات از طریق تلگرام قادره دستگاه شمارو پراکسی کنه!
دلیل ۲:من درقسمت تلفن همراه و اپلیکشن ها این رو معرفی کردم !هرچند گاهی این برنامه ها هستند که باعث لورفتن اطلاعات اشخاص هم میشن.
دلیل۳:برنامه رو میشه از داخل گوگل پلی دانلود کرد.و درصورت خطر ناک بودنشون هم سپر ایمنی دستگاه فعاله و برای شما پیامی مبنی بر خطرناک بودنشون معرفی میکنه.این برنامه بر روی اندروید ۹ خوب جواب میده.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه تمام موارد امنیتی زیر سوال میره و شامل جرم های سنگین هم میشه من ارسال رو ویرایش میکنیم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما از اونجایی که گفتی یک ربات تو تلگرامه من باید بگم قبل اینکه ارسال رو ویرایش کنم منظورت رو بد متوجه شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهو ارسالت رو گزارش کردم که ازت معذرت میخوام .
تا به حال امتحانش نکردم.اما فکر نکنم اشکالی داشته باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پس اگه میشه از مدیر بخش خواهش میکنم بررسی کنه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: یوتیوب دانلودر. - NoboraHaru - 2020/05/16 01:55 PM

قبل از این یه اپ دیگه هم داشتم که البته الان منسوخ شده.
اون توی دانلود بهتر هم عمل می کرد ولی الان این بهترین گزینستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: یوتیوب دانلودر. - abaneh - 2020/05/16 02:31 PM

ممنون جالب بود برای ویندوز هم معرفی کن.

RE: یوتیوب دانلودر. - NoboraHaru - 2020/05/17 12:47 PM

(2020/05/16 02:31 PM)abaneh نوشته شده توسط:  ممنون جالب بود برای ویندوز هم معرفی کن.
چشم حتما مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: یوتیوب دانلودر. - !Web Prince - 2020/05/22 07:33 AM

برای دانلود از یوتیوب اصلا لازم نیست برنامه نصب کنین. سایت های دانلود از یوتیوب زیاد هستن
مثلا
https://keepv.id
با کیفیت های متفاوت یا حتی به صورت صوتی میذاره از یوتیوب دانلود کنین

برنامه های دانلود از یوتیوب اکثرا دارای بدافزار هستن. حداقلش اینه که براتون تبلیغ زیاد پخش می کنن