پارک انیمه
پخش بسکتبال کوروکو در شبکه امید :/ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: بسکتبال کوروکو - Kuroko no Basket (/forum-362.html)
+--- موضوع: پخش بسکتبال کوروکو در شبکه امید :/ (/thread-30355.html)

صفحه‌ها: 1 2

پخش بسکتبال کوروکو در شبکه امید :/ - Dazai.B - 2019/12/21 07:54 AM

انیمه Kuroko no Basket قراره با نام بسکتبالیست‌ها به زودی از شبکه امید پخش بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
عجببببببب مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ک اینطوررررررر مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ک بسکتبالیستا اره ؟! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینم تیزرش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Aparat Movie

RE: پخش بسکتبال کوروکو در شبکه امید :/ - Ryoma - 2019/12/21 09:15 AM

یا خدا!!! به طرفداراش تسلیت میگم واقعا! :/ من که هنوز ندیدم انیمشو! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی خدا بخیر کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: پخش بسکتبال کوروکو در شبکه امید :/ - Littel_Dragon - 2019/12/21 09:25 AM

تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gifرفتن سراغ این هایکیو کم نبود تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/12.gifخدا حفظش کنه 
*لرزیدن

RE: پخش بسکتبال کوروکو در شبکه امید :/ - 2rsa - 2019/12/21 09:34 AM

بسکتبالیستااااااااااا؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه وای خدااااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دوبلشو نیگامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه وایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: پخش بسکتبال کوروکو در شبکه امید :/ - Dazai.B - 2019/12/21 10:33 AM

(2019/12/21 09:15 AM)Ryoma نوشته شده توسط:  یا خدا!!! به طرفداراش تسلیت میگم واقعا! :/ من که هنوز ندیدم انیمشو! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مرسی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اشکال نداره الان تو تلویزیون ببین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(2019/12/21 09:25 AM)Littel_Dragon نوشته شده توسط:  مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهرفتن سراغ این هایکیو کم نبود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخدا حفظش کنه
*لرزیدن
والا همینو بگو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اخه ابشار سرنوشت ؟! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه لااقل والیبالیستا میکردن قابل تحمل بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من فقط اون قانون ترجمه ی اسم انیمه هارو گیر بیارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ایندفعه میرن دیاموند نو ایسو میکنن بیسبالیستا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(2019/12/21 09:34 AM)Adrien نوشته شده توسط:  بسکتبالیستااااااااااا؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه وای خدااااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دوبلشو نیگامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه وایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نخند باید گریست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: پخش بسکتبال کوروکو در شبکه امید :/ - Hal7283 - 2019/12/21 01:03 PM

چرا صدای کاگامی انقده نازک شده؟!:/
اقا یعنی چی؟!!
از رو قیافش هم میشه فهمید صدا نازک بهش نمیاد، لازم به گفتن نیست اصامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: پخش بسکتبال کوروکو در شبکه امید :/ - 2rsa - 2019/12/21 01:50 PM

(2019/12/21 10:33 AM)Dazai.B نوشته شده توسط:  
(2019/12/21 09:15 AM)Ryoma نوشته شده توسط:  یا خدا!!! به طرفداراش تسلیت میگم واقعا! :/ من که هنوز ندیدم انیمشو! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مرسی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اشکال نداره الان تو تلویزیون ببین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(2019/12/21 09:25 AM)Littel_Dragon نوشته شده توسط:  مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهرفتن سراغ این هایکیو کم نبود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهخدا حفظش کنه
*لرزیدن
والا همینو بگو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اخه ابشار سرنوشت ؟! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه لااقل والیبالیستا میکردن قابل تحمل بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من فقط اون قانون ترجمه ی اسم انیمه هارو گیر بیارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ایندفعه میرن دیاموند نو ایسو میکنن بیسبالیستا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(2019/12/21 09:34 AM)Adrien نوشته شده توسط:  بسکتبالیستااااااااااا؟؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه وای خدااااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دوبلشو نیگامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه وایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نخند باید گریست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیدی مگه دوبله نشدشومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من ندیدم برای همینم میگم اصلا نمیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: پخش بسکتبال کوروکو در شبکه امید :/ - Dazai.B - 2019/12/21 06:36 PM

(2019/12/21 01:03 PM)Hal7283 نوشته شده توسط:  چرا صدای کاگامی انقده نازک شده؟!:/
اقا یعنی چی؟!!
از رو قیافش هم میشه فهمید صدا نازک بهش نمیاد، لازم به گفتن نیست اصامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
افتضاحه تازه نمیفهمم چرا صداهای اضافی روش میزارن
(2019/12/21 01:50 PM)Adrien نوشته شده توسط:  دیدی مگه دوبله نشدشومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من ندیدم برای همینم میگم اصلا نمیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره هرچند مثل هایکیو دوسش ندارم ولی انیمه خوبیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اینکاراشون بی احترامی ب خود انیمست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: پخش بسکتبال کوروکو در شبکه امید :/ - 2rsa - 2019/12/21 07:56 PM

(2019/12/21 06:36 PM)Dazai.B نوشته شده توسط:  
(2019/12/21 01:03 PM)Hal7283 نوشته شده توسط:  چرا صدای کاگامی انقده نازک شده؟!:/
اقا یعنی چی؟!!
افتضاحه تازه نمیفهمم چرا صداهای اضافی روش میزارن
(2019/12/21 01:50 PM)Adrien نوشته شده توسط:  دیدی مگه دوبله نشدشومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من ندیدم برای همینم میگم اصلا نمیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره هرچند مثل هایکیو دوسش ندارم ولی انیمه خوبیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اینکاراشون بی احترامی ب خود انیمست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی هایکیو بهتر از این بود؟ میخواستم دانلودش کنم پس پشیمون شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: پخش بسکتبال کوروکو در شبکه امید :/ - Dazai.B - 2019/12/21 08:07 PM

(2019/12/21 07:56 PM)Adrien نوشته شده توسط:  یعنی هایکیو بهتر از این بود؟ میخواستم دانلودش کنم پس پشیمون شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خجالت نمیکشی از هایکیو خوشت نمیاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه پس طرفدار اسپورت نیسی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هایکیو نسبت ب این واقع بینانه تر بود حالا چند قسمتو ببین خوشت نیومد ادامه نده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه