پارک انیمه
کدوم انیمه ی در حال پخش تابستان2019 رو میبینی؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: کدوم انیمه ی در حال پخش تابستان2019 رو میبینی؟ (/thread-30152.html)

کدوم انیمه ی در حال پخش تابستان2019 رو میبینی؟ - Boruto - 2019/08/18 08:18 PM

از بین انیمه های در حال پخش تابستان 2019 کدوم انیمه رو میبینی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نظرت راجبش چیه ؟
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
.
.
.
.
.
.
.
.
.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم انیمه ی در حال پخش تابستان2019 رو میبینی؟ - Boruto - 2019/08/18 08:21 PM

من دارم شبدر سیاه رو دنبال میکنم خیلی داستان های فرعی و نامربوط به خط اصلی داشت ولی در کل داستانش جالبه و الان هم خیلی حساس شدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کدوم انیمه ی در حال پخش تابستان2019 رو میبینی؟ - !Sultan - 2019/08/18 08:36 PM

من فقط يه انيمه رو امسال ديدم
كه با نام تيغه شيطان شناخته شد ودر كل داستانش
در رابطه با خواهر و برادریه که از همون اول با یه تراژدی غم انگیز داستانشون رو شروع میکنن .

شخصیت های اصلی داستان با نام های Nezuko و Tenjiro نقش قهرمانان داستان رو ایفا میکنن و در مسیر پر فراز و نشیب خودشون دوستانی پیدا میکنن که با یه هدف مشترک اون ها رو به سمت جلو سوق میدن.

ژانر های داستان از کمدی گرفته تا اکشن و ماورائی در این انیمه دیده میشه.

طبیعتا تو اکثر داستان های شونن برای مقدمه یه اتفاق ناگوار یا یه تلنگری باید به شخصیت های اصلی زده بشه تا داستان شکل بگیره و اینم یکی از هموناست با این تفاوت که کسی که نقش اصلی رو ایفا میکنه یه دختر بنام نزوکوئه نه برادرش!کل داستان بخاطر همین شکل گرفته و داره به نوع خودش خیلی خوب پیشرفت میکنه.

RE: کدوم انیمه ی در حال پخش تابستان2019 رو میبینی؟ - Jue Viole Grace - 2019/08/20 03:55 PM

Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka

RE: کدوم انیمه ی در حال پخش تابستان2019 رو میبینی؟ - صوفی - 2019/08/20 05:02 PM

Kimetsu no Yaibaتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif

RE: کدوم انیمه ی در حال پخش تابستان2019 رو میبینی؟ - Enryu - 2019/08/21 06:39 PM

Tate no yuusha no nariagari
Dr.stone

RE: کدوم انیمه ی در حال پخش تابستان2019 رو میبینی؟ - the great yataghan - 2019/08/22 11:24 PM

lord el melloi
dr.stone
danmachi 2